Jste zde

DOTAZ: "Je možné otěhotnět z preejakulátu?"

DOTAZ: "Je možné otěhotnět z preejakulátu?"

Dobrý den omlouvám se ale je mi to trochu trapné ale s přítelkyní jsme měli "styk" ale nevložil jsem ho do pochvy ale jen otřel o vagínu a všiml jsem si že jsem měl na penisu průhledný sliz který by mohl být preejakulát četl jsem od doktorů že se může i nemůže otěhotnět a nejsem si jistý a jsem z toho stále nervózní s přítelkyní dítě nechceme tak píšu sem do poradny prosím o odpověď zda li to možné je nebo tedy není.

POZNÁMKA:
Zprávu zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact. Text zprávy byl upraven, odstraněny kontaktní informace.
Poradna sexuologa 2023


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Je možné otěhotnět z preejakulátu?"

Dobrý den. Děkuji za Váš dotaz.
Podobné otázky trápí nejen Vás, ale i mnoho dalších nezodpovědných chlapců a mužů. Je zvláštní, kolik lidí si riziko nechtěného otěhotnění partnerky uvědomí až tehdy, když už je pozdě. O tom, že při Vašem vzrušení, ještě před vyvrcholením, se na špičce žaludu penisu objeví zvlhčení v podobě sekretu jste cela jistě věděl z doby, kdy jste své sexuální napětí uvolňoval masturbací. Přesto Vás to začalo trápit až ve chvíli, kdy jste se začal obávat toho, že by partnerka mohla otěhotnět.

Dnes už z vlastní nepříjemné zkušenosti víte, že preejakulát k otěhotnění ženy nestačí. Jsem si jistý, že příště se budete podobné sexuální aktivitě bez ochrany vyhýbat. Pravdou je, že pravdu mají i lékaři kteří upozorňují na to, že preejakulát spermie obsahovat může. Jen by to byla opravdu smůla, kdyby se to týkalo zrovna Vás.

Ale na druhou stranu - jedna lidová moudrost říká: "Když se To podaří, z pohledu přírody o nic vlastně nejde. Alespoň máte jistotu, že nejste neplodný"

S pozdravem
Administrátor webu www.milovani.cz

Štítky: