Jste zde

Ejakulace (vyvrcholení) do těla

Ejakulace (vyvrcholení) do těla

Volné pokračování článků "Prožitek a orgasmus", "Ejakulace", "Způsoby vyvrcholení muže".

Ejakulace muže do pochvy ženy je tou nejpřirozenější formou vyvrcholení muže vůbec. Jedná se totiž o cestu přirozeného oplodnění ženy mužem. Bez ejakulace do pochvy ženy, je jakákoli jiná forma zavedení nebo zatečení spermatu do pochvy považovaná za náhradní nebo nechtěnou.

Pro muže se jedná o velmi intenzivní prožitek při kterém vnímá, že jeho semeno se dostalo do ženy. V případě, že žena není antikoncepcí nebo jinou ochranou chráněna proti otěhotnění, může dojít k jejímu oplodnění.

Pro ženu je pocit nechráněného pohlavního styku, zakončeného ejakulací do vagíny, většinou ještě mnohem emočně výraznější, jak pro muže. Žena si totiž uvědomuje, že po ejakulaci je naplněna spermatem muže a nic nebrání tomu, aby v jejím těle vznikl nový život. Mnoho žen, po takovémto pohlavním styku s vyvrcholením do vagíny, prožívá velmi silné emoční vlny štěstí, obav, radosti i něčeho, co ani neumí popsat. často se ženy v těchto chvílích rozpláčou, smějí se nebo prožívají pocity obrovského štěstí, lásky a odevzdání se.

Formy ejakulace muže

Ejakulace do vagíny může proběhnout jako

Ejakulace při análním styku může proběhnout jako

Anální styk může být proveden mezi mužem a ženou, ale také mezi mužem a mužem.

Ejakulace do vagíny v případě placených sexuálních služeb

Vyvrcholení do pochvy bez ochrany však často žádají muži jako sexuální službu po prostitutkách (sexuálních pracovnicích). V tomto případě se samozřejmě na straně ženy, která tyto služby muži poskytne, nedá mluvit o nějakém emočním zážitku. Pokud s touto formou souhlasí, pak se jedná pouze o formu ukončení placeného sexuálního úkonu. Prostitutka i její klient se však vystavují značnému riziku. To, že by prostitutka nebyla proti nežádoucímu otěhotnění je málo pravděpodobné. Největší riziko pramení z nechráněného sexuálního styku, který je velkým rizikem z pohledu přenosu sexuálně přenosných infekcí. V takovémto případě je nutné sexuální spojení hodnotit jako porušení pravidel "Bezpečného sexu (lépe bezpečnějšího sexu)".

Z tohoto důvodu se pro placené sexuální služby doporučuje bez výhradně používat kondom. Není to sice 100% dokonalá ochrana, ale je to jediná barierová ochrana, která v takovémto případě může před sexuálně přenosnými infekcemi alespoň částečně ochránit jak muže, tak i prostitutku. Je logické, že kondom musí být použit po celou dobu soulože, protože jinak by došlo ke vzájemnému kontaktu tělesných tekutin mezi mužem a ženou.

Problematikou placeného sexuálního styku se musím zabývat ne z důvodu, že bych tuto formu sexu schvaloval, ale proto, že ji muži v dnešní době vyhledávají častěji, než je zdrávo...

Jsou prostitutky, které o tom, že klient může při pohlavním styku ejakulovat do vagíny někdy informují na svých webových stránkách (pokud je mají) nebo zákazníka informují přímo při uzavírání dohody o sexu. Takováto forma ejakulace bez ochrany je samozřejmě samostatně zpoplatněna. Muž, který na její návrh přistoupí, by si měl být vědom toho, že sexuální pracovnice tuto službu nejspíš nabízí všem zákazníkům. Pravděpodobnost, že je nakažená nějakou sexuální chorobou, je v takovémto případě velmi vysoká. Vzhledem k tomu, že nákaza je obousměrná, pak v případě, že žena je pozitivní, je vysoká pravděpodobnost, že se od prostitutky nakazí i on. Také by si muž měl uvědomit, že prostitutky zvládnou za den více klientů. V takovém případě si muž užívá sexu v prostředí, kdy před ním nejspíš ejakulovala řada jiných mužů....

Naprosto stejná a možná i větší rizika je nutné zvažovat i při všech formách análního sexu mezi partnery jejichž sexuální minulost je nejistá. Zvláště velká rizika je nutné očekávat při análním sexu mezi prostitutkou či prostitutem a klientem.

 

Poznámka:
Profesionální milenky byly (a jsou) považovány za kurtizány (prostitutky) a profesionální milenci za gigola.

Články s doporučenu tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)((L)