Jste zde

Ejakulace (vyvrcholení) do úst

Ejakulace (vyvrcholení) do úst

Hlavní téma: "Ejakulace".
Volné pokračování článků "Prožitek a orgasmus" a "Způsoby vyvrcholení muže".

Muž může ejakulovat do úst ženy při mnoha sexuálních aktivitách. nejčastěji při přerušovaném pohlavním styku - souloži, orálním sexu - felaci, manuální stimulaci penisu, při vzájemné masturbaci nebo při společné masturbaci ve dvojici nebo při souloži mezi prsy.

Ejakulace do úst bývá alternativou ejakulace na tvář.

Nejvíce známá je tato technika především díky pornografii, kde je považována za běžné zakončení sexuální aktivity muže. Je tomu tak proto, že vizuálně se dá ejakulace na tvář nebo do úst snadno nafilmovat. Možná to není ani tak oblíbená technika, zato je však z filmařského pohledu vizuálně srozumitelná.

Ejakulace do úst a bezpečný sex

Ejakulace do úst je velkým rizikem především pro ženu. Zvláště v případech, kdy ejakulaci provádí muž s nejistou sexuální minulostí. Při ejakulaci na tvář nebo do úst ženy totiž dochází k přímému kontaktu spermatu muže se sliznicemi úst ženy, případně i se sliznicí očí. Pokud by byl muž nakažený nějakou přenosnou sexuální chorobou, je velká pravděpodobnost, že by touto nákazou mohla být žena přeneseně nakažena. Touto problematikou se zabývají, mimo jiné, články:

Ejakulace do úst ženy je považována za bezpečnou sexuální techniku pouze z pohledu rizika nehtěného těhotenství. Tato technika však v žádném případě nemůže být považována za bezpečnou techniku z pohledu ochrany proti sexuálně přenosnými infekcím. Největším nebezpečím je možnost přenosu infekce přes nějakou ranku v ústech nebo v jícnu.

Mnoho žen má s ejakulací do úst velké problémy. Zachytit ejakulát ústy jim připadá nehygienické, nepřijatelné, ponižující až odporné. Rozumný a ohleduplný muž by za všech okolností měl respektovat právo ženy na svobodné rozhodnutí,které sexuální praktiky chce prožívat a které už ne.

S ejakulací do úst přímo souvisí i otázka "Felace - jak je to s polykáním ejakulátu?". Ne každá žena je sperma schopna nebo ochotná polknout. Je však více možností, jak tento problém řešit k oboustranné spokojenosti partnerů.

Mnoho mužů tuto službu vyžaduje jako placenou službu při placeném sexu. Vyvrcholení do úst, proto nabízí řada sexuálních pracovníků (prostitutů) a sexuálních pracovnic (prostitutek). Za příplatek dovolí svým klientům při sexu ejakulovat do úst.

 

Články s doporučenu tematikou

Články s podobnou tematikou

Štítky: