Jste zde

Manuální stimulace penisu

Manuální stimulace penisu

"Honění" - "Handjob" - "Šťastný konec" - "Ruční práce"

Hlavní téma: "Sex bez penetrace".

Mezi muži je asi nejznámější a nejdiskutovanější technika manuální stimulace penisu. Této sexuální technice se dá bez uzardění říkat také erotická masáž penisu. Muži ji znají nejčastěji v podobě onanie, kdy sexuální vzrušení a dosažení vyvrcholení provádí manuální stimulací penisu rukou nebo se sexuální pomůckou (například masturbátorem). V případně párové techniky, se jí někdy říká masáž muže se "šťastným koncem"...

Manuální stimulace penisu patří mezi techniky masturbace, v tomto případě onanie, ale také mezi techniky sexu bez penetrace. Při párové masturbaci je přijímajícím partnerem je muž, dávajícím je u heterosexuálních párů žena, u homosexuálních muž. U párové masturbace se tedy nejedná o autoerotiku, ale jde o jednu ze sexuálních praktik nepenetračního sexu.

Manuální stimulace penisu je u mužů pochopitelně ve velké oblibě. Je to pro ně velmi jednoduchá, snadná a rychlá cesta k dosažení sexuálního uvolnění. Touto cestu muž dosáhne navození vzrušení, erekce a vyvrcholení, ale také, aniž by si to uvědomoval, má takováto činnost dopad na jeho sexuální zdraví a co je málo známé - i velikost přirození. Při masturbaci se muži jeho penis prokrví, zvýší kapacitu houbovitého tkáně a při pravidelném provozování se tak celkem nenáročně udržuje v "kondici". Je li penis pravidelně cíleně stimulovaný a "udržovaný", často se trvale mírně zvětší. Nemějte ovšem přehnaná očekávání. Jeho zvětšení je spíše na úrovni toho, že je prostě v "dobrém stavu"... K takovémuto "prodloužení penisu" nepotřebuje žádné potravinové doplňky ani různé technické přípravky, jak je mnohdy doporučováno. Už samotné prokrvení houbovité struktury penisu má na penis i z dlouhodobého hlediska blahodárný účinek. To bylo několik poznámek pro ty, kteří podobné sexuální praktiky odsuzují nebo zatracují...

Pokud manuální stimulaci penisu provádí muž sám sobě, pak se jedná o onanii. V případě manuální stimulace penisu v páru se nejedná se o masturbační techniku, ale o párovou techniku, které se někdy říká masáž muže se "šťastným koncem". Přiznejme si, že právě po této variantě stimulace sní nejeden muž.

Slangově se manuální stimulaci říká "honění" nebo "Handjob" - "masáž se šťastným koncem" nebo "ruční práce". Odborně se ale dá mluvit o manuální stimulaci mužského penisu za pomoci sexuálního partnera. Tím může být žena nebo také muž. Stimulace se provádí s cílem navodit sexuální vzrušení a co nejkrásnější pocity. Může být součástí milostné předehry, ale může vést až k dosažení orgasmu a ejakulace.

Manuální stimulace, kterou partneři provádí současně jeden druhému, se nazývá vzájemná masturbace. Když už jsme u vysvětlování termínů tak rozdíl mezi pojmem vzájemná masturbace a společná masturbace ve dvojici je v tom, že společná masturbace je prováděna jako současná autoerotika oběma partnery najednou. Provádí ji před sebou a přitom se pozorují. Tak a máme v pojmech jasno.

Kde se můžeme s technikou manuální stimulace setkat

  • V první řadě nesmíme zapomínat na to, že tato technika je za dodržení zásad bezpečného sexu použitelná v předmanželském období sexuálního života. Vzhledem k tomu, že patří do nepenetračních praktik, nehrozí při ní ženě ztráta panenství. Musí být samozřejmě prováděna opatrně a z pohledu nechtěného těhotenství i bezpečně a zodpovědně. Musíme si uvědomit, že při vyvrcholení muže dojde k ejakulaci a jakmile je jednou sperma mimo mužovo tělo, je schopné za zvláště politováníhodných konstelací hvězd (a při vysokém stupni lidské blbosti), oplodnit i pannu.
  • Je to párová oblíbená sexuální praktika, která zcela jistě patří do manželského a partnerského sexuálního života. Má velmi důležité místo v milostné předehře, ale může být provedena i s cílem dosáhnout vyvrcholení. Rozhodně je to technika, která dokáže zpestřit manželský sexuální život.
  • V zemích a lokalitách, kde je prostituce nezákonná nebo sledovaná a za jistých právních předpokladů postihovaná, vznikají masážní zařízení a centra, kde mohou potají nabízet masáže pohlaví na závěr klasické masáže nebo erotické masáže jako sexuální službu. Obchází tak zákony proti prostituci, protože při takovéto formě masáže nedochází k souloži.
  • Jedná se o běžnou sexuální praktiku poskytovanou prostitutkami.
  • Je to běžná součást tantrických masáží ve specializovaných "tantrických centrech" a "tantrických masážních centrech". Tato masáž je známá jako "Tantrická masáž lingamu".
  • Tantrická masáž lingamu však není nic, co by bylo možné prožít výhradně v tantrických centrech. Je to technika, kterou se partneři mohou naučit sami a pak ji mohou dotáhnout do podoby, která bude vyhovovat právě jim. Umění tantrické masáže se dá naučit i v domácích podmínkách. Samozřejmě je pomocí, když ji vidíte nebo vás při výuce někdo vede. Problém je najít takového učitele, který vás ji bude opravdu chtít nezištně naučit... Pokud chcete experimentovat, pak můžete vyzkoušet techniky, které představují články "Tantrická masáž lingamu", "Tantrická masáž lingamu na masážní podložce" nebo "Tantrická masáž lingamu na masážním stole".

Techniky manuální stimulace penisu

Vzhledem k tomu, že manuální stimulace penisu patří po souloži a orálním sexu k nejžádanějším sexuálním praktikám, jsou jí věnovany samostatné článek "Stimulace penisu - technika se "šťastným koncem"" a "Několik doporučení k manuální stimulaci penisu". Technika, kterou vaše sexuální hrátky ozvláštníte, je pak popsaná v článku "Masturbace (onanie) od partnerky a vibrátoru".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)