Jste zde

Několik doporučení k manuální stimulaci penisu

Několik doporučení k manuální stimulaci penisu

Hlavní téma: "Manuální stimulace penisu".
Volné pokračování článku "Masáže muže se "šťastným koncem""

Když si uvědomíte, jaká je délka penisu většiny mužů, pak vás musí zcela logicky napadnout, že se ze stimulace penisu dělá zbytečně velká věda. Průměrná délka ztopořeného mužského penisu je totiž v rozmezí mezi 12 až 16 centimetrů. Podle množství doporučení, rad na nápadů bych skoro řekl, že na jeden centimetr délky penisu připadají dvě až tři rady. Přesto je jeho manuální stimulace pro mnoho žen problémem. Teoreticky je jim to jasné, ale když ho vezmou do ruky...

V praxi však mají ženy se stimulací penisu úplně stejný problém, jaký mají muži se stimulací ženského přirození. Je to dáno i tím, že se jedná přímo o stimulaci přirození, což není zrovna běžná a pravidelná činnost, kterou lidé dělají. To, že se jedná o intimní místo lidského těla vede k tomu, že čas strávený stimulací této oblasti jim připadá mnohem delší, než ve skutečnosti je. Prostě mají pocit, že stimulaci už dělají příliš dlouho. Čím to trvá déle, tím více se obávají, zda už to není až příliš dlouho. Nakonec se jak o život snaží zrychlením dráždění muže dovést k vyvrcholení, protože stále více podléhají představě, že to snad ani nepůjde...

V tomto článku se však budeme zabývat pouze stimulací mužského penisu. Praktické techniky stimulace penisu jsme rozebírali už v několika článcích.
Pro příklad:

Dalo by se říct, že už vlastně není o čem psát.

Jenže rozdíl mezi teorií a praxí je stejný jako mezi chtít a moci...

Protože v praxi vždy není vše tak jednoduché nebo přímočaré, jak se píše v teorii, vrátíme se k některým okamžikům, které mohou z příjemné manuální stimulace penisu udělat jen obyčejnou podprůměrnou masturbaci. Těch několik úvah by klidně mohlo být obsahem některého z dřívějších článků. To by však mohlo budit dojem, že manuální stimulace penisu je věda, když má tolik nástrah a potřebuje tolik doporučení. Navíc by pak články byly příliš dlouhé...

Poznámky k manuální stimulaci penisu

Pro přijímajícího muže

Muži si musí uvědomit, že manuální stimulace penisu, tedy masturbace penisu prováděná ženou se týká především jich samých. Nemohou se tedy tvářit tak, jako by byli nad věcí. Nemohou čekat, že žena přesně ví, co se jim líbí. Pocity při masturbaci jsou nepřenosné. Žena nic takového, jako vzrušení ze stimulace penisu, nezná. Proto ani nemůže vědět, co muž prožívá nebo co by prožívat chtěl. Pokud jí to muž sám neřekne, pak žena provádí takovou techniku o jaké se domnívá, že by mohla být ta pravá. Její jedinou zpětnou vazbou je reakce muže. Pokud však žádná reakce od muže nepřichází, tak žena logicky znervózní, někdy i zpanikaří a pak už se hlavně snaží, aby to měla brzy za sebou.

Rozumný muž ženu vede, učí ji, radí co má dělat. Nekecá jí do masturbace, ale láskyplně jí naznačuje, co by se mu líbilo a jaké doteky a pohyby jsou nejkrásnější. Pokud jí to nenaučí on sám, pak je jediná šance na zlepšení v tom, že jí to naučí například jeho kamarád! Obávám se, že po takovýchto poznatcích, vedoucích ke zlepšení techniky masturbace, žádný muž netouží... Takže naučte své partnerky tomu, jak masturbaci provádět co nejkrásněji. Ona vás pak naučí techniky, které má zase ráda ona...


Nyní se obracím k ženám.

Předpokládejme, že jste si manuální stimulaci penisu s partnerem vyzkoušeli a už je vám celkem jasné jak na to. Také už víte, že ne vše se musí líbit a také, že ne všechny techniky vedou k dosažení orgasmu. Možná některá z vás i zjistila, že čím více se snažila, tím to s mužovou erekcí bylo... řekněme slabší...

Pro pořádek si musíme manuální stimulaci rozdělit na tu, která je jen součástí milostné předehry, nebo má funkci "udržení vzrušení" při jiných technikách. Tak tou se zabývat nemusíme, ta většinou funguje sama. Muže vzrušuje už to, že mu jeho penis žena vezme do ruky a lehce jej mne...

Spíše nás bude zajímat technika manuální stimulace, která by měla muže dovést až k orgasmu.

Nejčastější chybou je to, že žena použije nedostatečné množství lubrikantu a neustále pokračuje v masturbaci. Většinou se používají lubrikanty na bázi vody a u těch je malé množství lubrikantu největším problémem. Lubrikanty a na bázi vody mají tu vlastnost, že vysychají. Pokud se včas nedodá další lubrikant nebo když ten, již nanesený, vyschne. Pak se původně vynikající třecí vlastnosti lubrikantu výrazně změní a lubrikant se spíš jak podporou stane problémem. Určitě jste už zjistili, že vyschlý lubrikant lepí. Nepodporuje pak snadný příjemný klouzavý pohyb ruky, ale lepí a proto spíše začne tření zhoršovat, ne-li znemožňovat. Výsledkem je, že muž postupně vnímá, že původně nesmírně příjemné pohyby ruky se postupně stávají méně příjemnými a nakonec se může stát, že pohyb bude působit i bolest. Poznáte to snadno - projeví se to nejspíš na erekci. Možná sice nastoupí vyvrcholení, po odeznění vzrušení pak muž vnímá pálení a odření sliznice žaludu a předkožky.

Přitom stačí velmi málo - doplnit lubrikant nebo přidat VODU!!! Lubrikanty na bázi vody sice vysychají, ale když přidáte kapku vlažné vody, okamžitě se jejich vynikající třecí vlastnosti obnoví!


Také se občas stává, že žena, když drží mužův penis v erekci v ruce, začne mít pocit, že to je vlastně něco, co zná. Vždyť tak se drží i sekáček na maso!!! Potom této své zkušenosti přizpůsobí i pohyb ruky na penisu a dělá vše proto, aby jí penis nevyklouzl z ruky. Pohyb ruky omezí na oblast mezi stydkou kostí a žaludem penisu. Drží pevně a rukou pohybuje tak, aby měla nad penisem neustále kontrolu - aby jí nevypadl z ruky. Úmorná snaha masturbovat tuto část penisu však může být naprosto nedostatečná pro dosažení mužova vyvrcholení. Nejcitlivějším místem mužova penisu je totiž žalud. Pokud stimulace rukou nezasáhne i tuto nejcitlivější část penisu a lubrikant vyschne, může se z masturbace stát závod s časem o to, co přijde dřív - zda to bude orgasmus s odřením penisu nebo ztráta erekce.

Řešení je přitom tak snadné - prodlužte stimulaci penisu na celou jeho délku a alespoň polovinu úsilí věnujte vynalézavé stimulaci žaludu.


Jsou ženy, které se masturbace penisu stydí. Proto se snaží, aby to bylo co nejdříve ukončené. Takový přístup pak vede k tomu, že žena hned na počátku nasadí přímo vražedné tempo masturbace a penis "uščudlá" až k vyvrcholení.

V takovémto případě pomůže jen zásadní změna přístupu k masturbaci. Nejde přece o to, aby to bylo co nejdříve dokončené!!!


Muži nejvíce vyhovuje pevné, ale jemně sevření penisu do prstů a dlaně roky. Pomalý pohyb ruky nahoru a dolů po penisu přináší postupné narůstání vzrušení. Pokud má muž předkožku, je možné pohybovat rukou tak, že tření žaludu nenastane o kůži prstů a dlaně, ale o kůži předkožky. Stáhnout předkožku ze žaludu je možné samozřejmě kdykoli. Pocity stimulace žaludu a předkožky jsou však jiné a velmi příjemné. Je to podobné, jako stimulace klitorisu přes klitoridální kapuci. Také je to jiný a přitom krásný pocit.


Věnujte pozornost mimořádně citlivým oblastem penisu. Těmi nejcitlivějšími je spodní část žaludu penisu a zvláště pak přechod mezi žaludem a předkožkou, kde se nachází uzdička. Citlivý je však i kožní "šev", který vede po celé délce spodní části penisu. na jedné straně začíná u hráze a na druhé navazuje na předkožku.

Pomalá masáž palcem nebo prsty těchto částí penisu je nesmírně příjemná a bezpečně vede k velkému vzrušení. Jen pozor na natržení nebo předráždění uzdičky. Na to penis reaguje okamžitou ztrátou erekce.


Mnoho žen má představu, že muž má nejraději rychlou masturbaci. Možná si za to muži mohou sami, když ženě ukazují, jak to "dělají". Tehdy chtějí hlavně ukázat, jací jsou borci a jak rychle dokáží ejakulovat. No a žena to vidí a bere to jako vzor rychlosti masturbace...

Hlavně rozmanitost stimulace přináší ty nejkrásnější podněty a vzrušení. Zeptejte se muže, co se mu líbí a pak experimentujte! Prostor je velký. Vyzkoušejte změnu rychlosti, tlaku, kroužení, hlazení i Rychlou nebo pomalou masturbaci. Horně poznáte z průběhu vzrušení a zbytek vám rozumný muž řekne sám.


Hodně žen se věnuje jen penisu. Přitom technika masturbace doplněná o hlazení vnitřní strany stehen, třísel, bříška nebo šourku a hráze, pocity umí mnohonásobně zesílit. Podobně je tomu s technikou střídavého vytahování penisu, kdy jedna ruka penis obepíná a klouže nahoru a druhá ji vzápětí následuje. Jen opět pozor na přílišnou sílu tahu. Raději méně, než to přehnat... Podobně je tomu s rotací rukou na penisu a zvláště pak pod žaludem. Otáčivý pohyb ruky po penisu a hlavně žaludu mnohdy vaši snahu zakončí vyvrcholením. Pozor na rychlost - nejvíce vyniknou pomalé a ještě pomalejší rotace s proměnnou sílou sevření.


Ještě se zastavím u předkožky. Pokud ji muž má, pak se žena často snaží ji co nejdříve přetáhnout přes žalud, aby mohla hned stimulovat nejcitlivější místo penisu. Ženy to asi mají okoukané z porna... Jinak by totiž věděly, že na předkožce, zvláště pak na její horní části je velké množství nervových zakončení.

Při dráždění hlazením, mnutím nebo rotací prstu na špičce předkožky muž prožívá velice silné vzrušující pocity. Navíc se jedná o techniku, která navodí nejen vysoké vzrušení a erekci, ale také muže pomalu připraví na stimulaci žaludu. Ten je v klidovém stavu nebo při nízkém vzrušení příliš citlivý na dotek. Je to podobné, jako chtít ženě stimulovat klitoris hned na začátku milování.


Stažením předkožky dojde k obnažení žaludu. na jeho vrcholu je výstup močové trubice a pod ní začíná napojení uzdičky. Nepříjemné pro muže je, když se ženě zalíbí krouživé pohyby prstem na ústí močové trubice a to na dlouhou dobu. Na chvíli, jako cílená stimulace, to je nesmírně vzrušující pocit. Jenže když takováto stimulace trvá příliš dlouho a navíc lubrikant vyschne, pak se původně příjemné pocity poměrně rychle mohou změnit v bolestivé.

Ústí močové trubice se věnujte, ale jen po přiměřeně dlouhou dobu a s dostatkem lubrikantu. Muži se to zcela jistě bude líbit! Nesnažte se však prstem nebo jiným předmětem, vnikat do močové trubice. Je to nebezpečné a bolestivé.


Při vyvrcholení někteří muži upřednostňují intenzivní stimulaci. Většina jich však v okamžicích spojených s orgasmem spíše uvítá, když žena rytmus zvolní a skoro zastaví. Zato však ve chvílích před nástupem orgasmu mužů oceňují, když žena volnou rukou bude souběžně s masturbací hladit oblast hráze, tedy oblast mezi konečníkem a spodní stranu šourku. V okamžicích vyvrcholení je šourek většinou povytažený a tak je tato část těla snadno přístupná. Díky velké inervaci této oblasti, je to silně vzrušující podnět. Mnohdy v kombinaci s masturbací vede k rychlejšímu nástupu orgasmu. Pokud žena v místech pod šourkem přiloží mírným tlakem prsty ruky, bude v okamžicích probíhajícího orgasmu vnímat stahy prostaty a pánevního dna.


Milování je vzájemné důvěře a snaze vycházet si vstříc. Proto se nebojte spolu o pocitech mluvit. Vše bude rázem mnohem jednodušší. Stejně důležitá jako správná technika stimulace je i snaha poskytnout co nejkrásnější pocity a láskyplný dotek. To je určitě mnohem důležitější, než technika. Tu se časem naučíte, Ale ten láskyplný dotek musí vycházet z vašeho vztahu. A to se naučíte jen spolu.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje