Jste zde

Masáže se "šťastným koncem" pro muže

Masáže se "šťastným koncem" pro muže

Hlavní téma: "Erotické masáže".
Volné pokračování článku "Manuální stimulace penisu".
Následuje: "Stimulace penisu - technika se "šťastným koncem""

Pokud někdo potřebuje jít na klasickou nebo zdravotní masáž, nemusí se obávat toho, že by se mu dostalo navíc něčeho z erotiky.

V klasických masážních a Wellness centrech nebo v soukromých masérnách a masážních centrech se provádí klasické, sportovní, olejové, lymfatické a další masáže. Jedná se zde především o řešení zdravotních problémů klientů. Tyto masážní zařízení neposkytují při masážích žádné formy stimulace pohlavních orgánů mužům ani ženám.

Masáže pro muže

Často se v inzerátech i na webových stránkách některých masážních center nebo relaxačních zařízení můžete setkat s nabídkou služeb, ve kterých je zařazena masáž nazývaná jako "smyslná masáž". Blíže většinou mediálně nebývá specifikovaná. V praxi je v jejím závěru muži poskytována navíc také manuální stimulace penisu s "happy end" ("šťastným koncem").

Tyto masáže mohou být prováděny masérkou nebo masérem podle toho, koho si klient přeje, aby mu masáž prováděl. Pokud maséři nabízejí masáže mužům, pak jsou většinou bisexuální nebo homosexuální orientace.

Odhlédněme od závěru masáže a vysvětleme si, jak taková masáž probíhá. U těchto masáží je klientovi nejdříve prováděna některá z klasických nebo sportovních či olejových masáží a teprve na konci masáže je provedeno sexuální uvolnění, většinou již stejně vzrušeného muže. Takováto masáž má svá nepsaná, ale dodržovaná pravidla.

Základním pravidlem těchto masáží je, že muž se nesmí masérky dotýkat a že masérka je při masáži oblečena v běžném masérském oděvu. Vzrušení a na závěr uvolnění je tak výsadou pouze muže na masážním stole.

Završení masáže sexuálním uvolněním však někdy mužům poskytnou i klasické masérky, které se jinak zabývají hlavně masážemi zdravotními nebo relaxačními. Uvolnění sexuálního napětí vzrušeného muže většinou považují za něco navíc a žádnou odměnu za to ani nepředpokládají... Pravdou však bude, že takto získají pravidelného a věrného klienta na mnoho let...

Pro ty, kteří se obávají, že se jim něco podobného přihodí když se jednorázově dostaví s požadavkem uvolnění krční páteře, mám špatnou zprávu - takovýto bonus si masérka dovolí někdy i (až) po letech masáží klienta. Většinou se už velmi dobře znají a mají k sobě vysoký stupeň důvěry. To nováčkovi na masážích "nehrozí"... Opačně, tedy když klasický masér uvolní ženu, je to podobné. Snad jen pocit vzájemné důvěry musí být ještě větší... Představa, že každý masér nebo masérka poskytují "nadstandard" samozřejmě zdaleka neplatí pro všechny maséry a masérky!!! Proto můžete s naprostým klidem na klasickou masáž bez jakýchkoli obav o to, že se Vás masér nebo masérka budou dotýkat jinak, než se patří...

Masáže pro ženy

Naprosto stejná pravidla platí i pro masáže se "šťastným koncem" které si vyžádají ženy. Pokud se mezi masérem a klientem pro takovéto zakončení masáže předpokládá určitá důvěra, pak u žen to platí dvojnásobně... Podrobněji je tato masáž popsána v článku "Masáže se "šťastným koncem" pro ženy".

Lesby a gayové

Maséři a masérky jsou v naprosté většině heterosexuálně orientovaní lidé. Nabízí se však zajímavá otázka: "co když je masér nebo masérka homosexuál nebo lesba?" Jak bude homosexuál masírovat ženu nebo lesba muže?

Odpověď možná překvapí. Masér je masér a masíruje lidi. Vždy to záleží na člověku. Znám masérky, které by se nedotkly muže v trenýrkách, ale poznal jsem i maséry, kteří se chorobně styděli dotknout svlečené ženy.

A co ti homosexuálové? Ti normální to řešit nebudou a ti ujetí budou stejně ujetí jako jejich heterosexuální kolegyně a kolegové. Většinou se gayové a lesby, kteří jsou maséry a masérkami, za svou sexuální orientaci nestydí a nezakrývají ji. Jejich klienti tak ví, jaké pohlaví masér nebo masérka preferují, ale také dokáží poznat, zda masážím rozumí a zda si u nich klient nebo klientka odpočinou.

U erotických masáží mnoho žen, které chodí k masérovi s homosexuální orientací, dokáží takto orientovaného maséra požádat o závěrečné uvolnění sexuálního napětí a mohou k němu mít větší důvěru jak k heterosexuálnímu masérovi nebo masérce.

Erotické masáže a sexuální služby

Existuje ovšem také řada erotických podniků a erotických masážních salonů, kde pravidla pro poskytování masáží nejsou tak pevně stanovena a pak místo masáží jsou spíše poskytovány sexuální služby než masáže. Většinou se tito maséři a masérky cítí v pohodě teprve tehdy až začnou masírovat pohlaví. Samotná "přípravná" masáž většinou za moc nestojí a slouží jen k naplnění placeného času. Ale čest výjimkám.

Následuje: "Stimulace penisu - technika se "šťastným koncem""

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)