Jste zde

Sexuální praktiky spojené s anální stimulací

Sexuální praktiky spojené s anální stimulací

Hlavní téma: "Anální sex".
Pokračování článku "Sexuální praktiky - přehled".

Pokud se zajímáte o to, co všechno se dá považovat za anální sex, pak je v provní řadě dobré vědět, že za anální sex není považováno pouze vsunutí penisu do análního otvoru, ale i jeho hlazení, olizování, dráždění jeho okolí nebo i vsunutí prstů nebo erotické pomůcky. Takže mnoho lidí ani netuší, že při svém milování vlastně už anální sex dávno provozují...

Mezi ty "klasické" techniky análního sexu pak patří

  • Anální sex - anální penetrace
  • Stimulace análu prsty -  "prstování" pochvy nebo konečníku.
  • Shocker (gesto ruky) - technika, při které se jeden prst vkládá do konečníku a dva prsty do pochvy (vaginy). Jedná se o techniku při které je potřeba mimořádné ohleduplnosti k ženě. Také je při ní nutné dodržovat maximální možnou hygienu! Jedná se spíše o okrajovou techniku análního sexu, která představuje vyšší riziko možných následných zdravotních komplikací na straně ženy.
  • Stimulace análu a šourku - technika análního sexu pro muže. Žena vkládá palec do análního otvoru muže a současně ostatními prsty stimuluje jeho šourek.
  • Ass to mount - kombinace análního a orálního sexu
  • Anilingus (rimming) - uspokojování anální oblasti jazykem
  • Stimulace prostaty - masáž prostaty vede až k vyvrcholení muže, zvyšuje prožitek orgasmu při masturbaci a sexu
  • Anální masáž - tantrická Masáž "Třinácté komnaty", někdy nazývaná i léčení rozety
  • Anální fisting - vkládání ruky do análu. Tato sexuální praktika obvykle vyžaduje dokonalé uvolnění, zkušenosti a velké množství lubrikantu... Ruka se obvykle není úplně sevřena v pěst, ale palec je umístěn do dlaně mezi prostředníček a prsteníček. Tato sexuální praktika je však považovaná za nebezpečnou a rizikovou!

Ke všem technikám análního sexu je potřeba uvést, že z medicínsko-epidemiologického hlediska se anální sex řadí mezi rizikové sexuální praktiky, což je dané zranitelností příslušných orgánů a především septickou povahou konečníku. Anální sex může přinášet celou řadu zdravotních problémů. Podstatně zvyšuje riziko výskytu análních fisur (prasklin) u "přijímajícího" partnera.

 

Související články rozvíjející základní téma análního sexu

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: