Jste zde

Ejakulace (vyvrcholení) mimo tělo

Ejakulace (vyvrcholení) mimo tělo

Hlavní téma:"Ejakulace".
Volné pokračování článků "Prožitek a orgasmus" a "Způsoby vyvrcholení muže".

Prakticky všechny sexuální techniky spojené s vyvrcholením muže mohou být provedeny tak, aby k ejakulaci došlo mimo tělo ženy. Pokud se jedná o ejakulaci při análním sexu, pak mimo tělo ženy nebo muže. Při troše ohleduplnosti a volbě správné sexuální polohy pro milování, žena spermatem vůbec nemusí být potřísněna.

Asi nemá smysl popisovat všechny varianty, jak tohoto stavu můžete dosáhnout. V první řadě může ejakulaci mimo tělo ženy nejsnadněji ovlivnit muž nasměrováním penisu tak, aby ejakulace byla směrována mimo tělo ženy. Stejně však směr ejakulace ovlivní i žena při technikách orálního sexu - felaci nebo při manuální stimulaci penisu.

  • Jediné na co je potřeba dávat pozor je to, že ejakulované spermatu musí někam dopadnout. Pokud je to jedno kam, pak není co řešit...
  • Pokud však nechcete aby byl potřísněn nábytek nebo postel, je jednou z možností ejakulaci provést do připraveného kapesníku, případně žalud penisu přikrýt rukou a ejakulaci zachytit v dlani...
  • Nejbezpečnější je zachytit ejakulát  v barierové ochraně - kondomu. V tomto případě nedojde k žádnému potřísnění ani těla ženy, ale ani okolí a postele. Jedná se o nejčistější formu ejakulace mimo tělo ženy.
Další techniky jak odklonit proud ejakulátu si zcela jistě domyslíte sami.

Stále však platí, že nejbezpečnější způsob jak zajistit, aby žena křičela ještě deset minut po orgasmu je:
utřete si penis do záclony ...

 

Články s podobnou tematikou

Články s doporučenu tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: