Jste zde

Soulož mezi prsy - "Španělský sex"

Soulož mezi prsy - "Španělský sex"

Hlavní téma: "Ženská prsa".
Volné pokračování článku "Sexuální polohy", "Polohy pro soulož mezi prsy - pro "Španělský sex".

Soulož mezi prsy patří mezi nepenetrační sexuální praktiky. Tato sexuální praktika se někdy také nazývá "Španělský sex".  Základní charakteristikou této sexuální techniky je to, že muž vloží penis mezi prsa partnerky a dělá stejné pohyby jako při souloži. Může jej také třít o prsa, dvorce a bradavky. Kombinovat se dá s orální stimulací, felací nebo masturbací. Vše je o experimentování. Nechybí-li Vám představivost, dětská hravost a nápaditost, pak při "Španělském sexu" můžete zažít nádherné chvíle.

Každá ženská prsa jsou nádherná

Muže ženská prsa vzrušují a inspirují bez ohledu na jejich velikost. Každý muž má svou představu o těch nejkrásnějších ňadrech. Proto se ženy před svými muži rozhodně nemusí za ta svá stydět. (Za své tělo se ženy nemusí stydět nikdy!!!). Když si muž našel tu "správnou" ženu (nebo ona jeho), pak právě ta vaše prsa jsou pro něho naprosto dokonalá. Je vhodné si ale uvědomit, že muži si ženu nevybírají podle prsou, ale především podle toho, jaká je, jak se chová, jak je pozorná, jak o sebe dbá... Ta prsa jsou jen součást celkového dojmu, který žena na muže udělala.

Pro muže je už pouhý pohled na ženská ňadra velmi vzrušující. Řada mužů ve svých erotických představách a pak v reálu prsa ráda hladí, laská, líbá, různě stimuluje, prostě si s nimi "hraje". Mezi jednu z těch hodně erotických představ můžeme klidně zařadit laskání, kdy se muž prsou a především dvorců a bradavek dotýká svým penisem. Doteky, které rád dělá rukou a prsty touží provádět i žaludem penisu nebo celým penisem. Většinou touží přejíždět žaludem po jejich dvorcích, kroužit okolo bradavek a dotýkat se jich. V sexu záleží hlavně na fantazii, nápaditosti, šikovnosti a především na snaze tomu druhému poskytnout co nejkrásnější pocity. Představa laskat penisem ženina prsa bývá velmi silná a její realizace patří mezi častá erotická přání nejednoho muže.

Muž, když má příležitost a vstřícnou partnerku, která o touhách muže něco ví, rád svou představu zrealizuje. Ženy by si měly uvědomit, že na stimulaci prsou penisem není nic špatného, nic za co by se měly stydět. Naopak se jedná o velký projev vzájemné důvěry mezi partnery a to by se mělo pro upevnění partnerských vztahů rozhodně využívat.

Teprve jako "druhá" představa o stimulaci prsou penisem bývá soulož mezi prsy. Prostě bradavky a dvorce jsou na prsou ženy natolik výrazné, že i v představách mužů jsou dominantní. Teprve následně pak přichází touha zasunout penis mezi prsa a třít ho o ně.

"Španělský sex" je pro každého

Pro soulož mezi prsa jsou ve výhodě muži s normálním nebo delším penisem. Překážkou však není jakákoli velikost penisu, jen bude nutné najít vhodnou polohu pro jeho stimulaci o prsa ženy. Je jasné, že ženy s většími prsy budou pro soulož mezi prsy ve "výhodě". Jak jsme si ale řekli, pro muže jsou dominantní na prsou především dvorce, bradavky a prsa jako taková. Proto se nezájmu o tření penisu o prsa nemusí bát ani ženy s menšími prsy. Pro jejich muže jsou jejich malá prsa stejně vzrušující a žádaná, jako pro jiného prsa velká. Dosáhnout naplnění svých erotických představ může muž se ženou s jakoukoli velikostí prsou. Snad jen ta soulož mezi prsy bude u žen s velkými prsy snadnější.

Podstatná není ani tak velikost prsou, jako jejich přirozená měkkost a poddajnost. Ženy s přírodními prsy tak jsou ve značné výhodě před ženami s implantáty. Silikonová výplň prsou většinou není tak poddajná a i v případě větší velikosti prsou se s nimi obtížněji "manipuluje". Některé ženy mívají po plastické operaci v prsou nepříjemné pocity a tak pro ně stimulace penisem ani nemusí být příjemná.

Když se pro tuto techniku rozhodnete, vyzkoušejte více poloh, ve kterých bude kontakt penisu s prsy možný (doporučuji). Podrobněji se sexuálními polohami pro soulož a laskání prsou penisem zabývá článek "Polohy pro soulož mezi prsy - pro "Španělský sex"".

Žena s většími prsy může jejich sevřením snadněji vytvořit prostor pro zasunutí penisu, případně mezi nimi lépe třít a svírat penis. Tuto praktiku je také možné doplnit o částečný orální sex, případně ji s orálním sexem kombinovat.

Soulož mezi prsy - "Španělský sex" během menstruace

Pojem "Španělský sex" je poměrně nový. Dříve se tato technika popisovala tak, jak se prováděla - tedy "soulož mezi prsy". "Španělský sex však zní více tajemněji, světověji, tedy lépe... Ať se této technice bude říkat jakkoli, jedno je jisté - pro ženu bude v období menstruace takováto masturbace muže mnohem přijatelnější než soulož klasická. Není-li žena této praktice nakloněna, nezbývá muži než si pomoci sám nebo využít jinou formu vstřícnosti ženy. Nejčastěji může "pomoci" rukou, pomůckami, případně různými druhy masturbátorů nebo umělými vaginami.

Ale vraťme se k souloži mezi prsy. Technika je to pro muže velmi příjemná a při dobré lubrikaci "srovnatelná" se souloží. Navíc se tato forma sexu dá považovat za příjemné zpestření intimního života. Pro ženu nepředstavuje ani velký "technický" problém, ale hlavně ji v období menstruace nebolí.

Mnoho mužů se ale podvědomě stydí ženu o sex mezi prsy vůbec požádat. Právě to může být pro ženu velká výhoda - pokud nechce nebo nemůže milování zakončit souloží, může muži navrhnout právě završení sexu "souloží mezi prsy". Leckterý muž se při té představě začervená a s nadšením její nabídku příjme. Žena mu vlastně splní jeho erotickou představu a on jí o to ani nemusel žádat!!! Řada mužů se období menstruace své ženy přímo těší, protože ví, že bude sex mezi prsy!!!

Co ke "Španělskému sexu" potřebujeme?

V první řadě je potřeba nebát se, zahojit předsudky, komplexy i stud. Ostatní už půjde samo...

Pro úspěšné uskutečnění soulože mezi prsy je potřeba najít a zaujmout takovou polohu a přiměřenou pozici těl, která bude vyhovovat oběma partnerům. Poloha musí pohodlná pro oba, aby v ní vzrušení obou partnerů mohlo vzrůstat a nebylo brzděno nepohodlím, bolestí nebo dokonce křečemi svalů. K zaujmutí pohodlné polohy můžeme využít podložky, polštáře, podpůrný nábytek nebo taburetky či speciální nábytek a pomůcky. Při klečení je pro partnery rozhodně pohodlnější, když může klečet na něčem měkkém. Pro sezení se může velmi dobře využít postel, židle nebo křeslo. Pro dosažení správné výšky je možné využít polštáře, složené deky nebo složenou peřinu. Ideální jsou pevnější polštářky plněné slupkami z pohanky. Některé páry využívají malé polstrované taburetky pro sezení, případně pro podepření rozevřených nohou partnera. Možné je využít také pohodlné křeslo s polstrovanými opěrkami. Celoživotní investicí pak mohou být speciálně vyrobené divany, podpory nohou a polstrované klíny a podložky. Připravte si také olejíčky nebo lubrikační krém.

Jak se soulož mezi prsy provádí?

Hned na úvod je potřeba připomenout, že tato technika nepatří mezi techniky, které by prováděli muži i ženy na počátku svého společného sexuálního života. Spíše ji zkoumají lidé, kteří se již déle znají a hledají ve společném sexuálním životě něco nového. Toto ale neplatí u párů, které nechtějí používat vaginální sex. Může to být z důvodu zachování panenství ženy nebo obavy z neplánovaného otěhotnění. Vyvrcholení muže na ňadra ženy nebo mezi nimi, je z hlediska antikoncepce možné považovat za bezpečný sex. Nesmí samozřejmě dojít k následnému zanesení spermatu do pochvy ať už prsty nebo orálně při následném uspokojování ženy. Muži by měli vědět, že soulož mezi partnerčiny prsy vnímají zcela jinak, než jejich žena. Jsou ženy, pro které může být tato praktika až ponižující, protože muž je při ní v nezvyklém a hodně dominantním postavení a žena si může připadat zranitelná až zneužívaná. Proto tuto techniku mnoho žen považuje za nepřirozenou a spíše se jí bude raději vyhýbat, případně v ní může vzbudit takový odpor, že se pak bude vyhýbat jakémukoli sexuálnímu kontaktu. Proto je velmi před začátkem experimentu se souloži mezi prsy si s ženou promluvit, zeptat se jí na její názor a teprve potom začít s jednoduššími formami doteku penisu na ženiných prsou a ne přímo se souloží mezi ně. Vhodná komunikace může tyto problémy vyřešit ještě dříve, než nastanou.

Technika je to relativně snadná. Polohy pro nepenetrační sex mohou být od jednoduchých až po akrobatické. Sex mezi prsy je však natolik specifický, že experimentování se omezuje pouze na několik základních poloh.

Při technice masturbace mezi prsy nebo třením o hrudník a prsa muž stimuluje penis a především žalud o kůži prsou, dvorce a o bradavky. Když si žena přitlačí prsa k sobě a sevře mezi nimi mužův penis, tlak a následné tření při pohybu muže silně vzruší a intenzivně stimuluje. Sílu stimulace může žena ovlivnit sílou sevření prsou. Vhodné je použít olejíčky (určitě NE esenciální), případně lubrikační krémy které se používají ke zlepšení lubrikace při souloži. Rozhodně nepoužívejte tělová mléka ani jiné náhradní masti nebo vazelíny. Nejsou pro takovou stimulaci vhodné a často obsahují i jiné látky než tuky. Pokud zvolíte vhodný olejíček nebo lubrikant, tření penisu o kůži bude mnohem příjemnější a muž bude prožívat pocity velmi podobné souloži.

Když je žena skloněná nad mužem a její prsa gravitací "visí" směrem dolů, jsou jejich nervová zakončení protahována směrem dolů. Samozřejmě také vyniká jejich tvar, velikost, i ženskost... Čím větší je povrchové napětí kůže prsů, tím více se napínají nervová vlákna, která jsou na povrch prsou vyvedena. Čím větší je napětí nervových vláken, tím jsou citlivější a vnímavější. Proto ženu laskání visících prsou vzrušuje víc, než laskání prsou v poloze, kdy leží na zádech a její prsa jsou bez napětí. To je velmi zásadní rozdíl!!!

V poloze, kdy ženě prsa visí, je mnohem více vnímá a jakákoli jejich stimulace jí přináší více vzrušujících pocitů! Je dobré o tom vědět a ještě lepší je umět toho využít!!!

Především pro ženy, které disponují většími až velkými prsy, je to zajímavá poloha, kdy muž je vzrušovaný třením penisu o její prsa a ona je vzrušená ze stimulace prsou o penis. Mnoho žen je překvapeno, jak svá visící, třením stimulovaná prsa, intenzivně vnímají.

Není to problém ani pro ženy s malými prsy

I ženy s malými prsy mají muži co nabídnout. Mnohem více, než na velikosti prsou, na jejich pevnosti a poddajnosti, vždy záleží především na šikovnosti ženy a její vynalézavosti. Překvapivě je tato technika právě pro ženy s malými prsy velmi vzrušující. Je to proto, že většina žen s malými prsy je na nich mnohem citlivější jak ženy s velkými ňadry. Množství nervových zakončení je na prsou všech žen relativně stejné. Proto jsou malá prsa vzhledem k menšímu povrchu a jejich menší fyzické zátěži (vytahání) více inervovaná a tedy i více citlivější na dotyk.

Nemusí se bát ani toho, že muže ňadry nedokáží uspokojit. Všechny ženy techniku tření penisu o ňadra mohou bez obav zvládnout. jen u žen s menšími prsy je na straně ženy skoro podobný pocit, jako má ze stimulace muž. Tření penisu o jemnou kůži prsou přináší muži velmi příjemnou stimulace, která vzruší každého muže. Zvláště oblast bradavek je pro muže velmi silnou erotogenní zónou. Bradavky a dvorce však jsou erotogenní zónou i pro ženu a tak při tření penisu o tato místa přináší i ženě velmi příjemné pocity.

Pro ženy s menšími prsy se nedoporučuje poloha, kdy žena leží a muž klečí nad ní. Mnohem vhodnější je například poloha lepší je, kdy muž stojí a žena u něj klečí nebo poloha kdy muž stojí a žena sedí. Když žena ke tření penisu o prsa přidá šikovnou stimulaci rukama nebo penis na hrudi sevře mezi dlaně, zažije muž podobný pocit jako u sevření mezi prsy. Pokud to žena zvládne a přidá občasné laskání jazykem nebo felaci, pak muž zcela jistě dojde vyvrcholení.

Bez lubrikace to nepůjde!!!

Španělský sex vyžaduje dostatečně kluzký povrch. Ženská prsa nejsou přirozeně lubrikovaná a kůže prsou je podstatně hrubší a drsnější, než sliznice vagíny. Přirozenou lubrikaci vagíny je u soulože mezi prsy potřeba nahradit dostatečným množstvím lubrikačního krému nebo kvalitního přírodního olejíčku. Význam kvalitní lubrikace při souloži mezi prsy určitě nepodceňujte. Dostatečná náhradní lubrikace je potřebná pro plynulost pohybu penisu po těle ženy, po jejích prsou, ale také je podstatná z pohledu bezbolestného kontaktu citlivého žaludu s kůží. Při dostatečné a kvalitní lubrikaci penisu a prostoru mezi prsy nebo na prsou se může po kůži penis pohybovat lehce a bez zadrhávání. Jemný povrch penisu a především žaludu penisu tak bude pouze drážděn a stimulováván, nikoli však o kůži odírán. Při vzrušení lehké odření penisu pravděpodobně nepocítíte. O to nepříjemnější pocity však mohou nastat, když vzrušení odezní. Nepenetrační styk mezi prsy je muže jiný, vzrušující a určitě velice příjemný. Někteří muži ho pocitově přirovnávají k vaginálnímu styku. Především tehdy, když má žena prsa větší a penis mezi ně sevře. Ale ani ženy se malými prsy nemají problém s uspokojením muže. Stačí, když si žena, podobně jako prsa, lubrikantem potře i ruce. Snadno si jimi vypomůže v případě, že má menší prsa a penis mezi ně nejde dostatečně sevřít.

"Španělský sex" a orální stimulace

Při souloži mezi prsy se, především mužům s "delším penisem" daří přiblížit penis k ústům ženy. Leckoho tedy nejspíš napadne, zda by se tato technika nedala spojit s orální stimulací. Určitě se spojit dá, ale není to až tak snadné, tedy hlavně pro ženu to není až tak úplně snadné... Zapojení ženských úst a jazyka sex mezi ňadry zcela jistě obohatí. Pro muže to zcela jistě bude nesmírně vzrušující, pro ženu je to ovšem náročné. Žena k vyjíždějícímu penisu musí sklonit hlavu a jazykem nebo ústy se dotknout žaludu penisu. Musí hodně sklonit hlavu a tím si značně namáhá krční svaly. Mnoho žen pak má navíc i problém s dýcháním nebo polykáním. Rozhodně to však stojí za vyzkoušení. Nedá se to však dělat dlouho...

Kombinace "Španělského sexu" s orálním sexem je možná, ale ne každá žena to v této poloze zvládne. Snadno se však dá přejít ke klasickému orálnímu sexu nebo masturbaci.

Techniku lze kombinovat s vzrušováním vyjíždějícího penisu jazykem nebo přímo provádět felaci. Není to vždy snadné, ale dá se to zvládnout. Je však potřeba zvolit vhodnou polohu pro tuto techniku, při které si žena nebude příliš "lámat" krk. Doplňková orální stimulace se spíše předpokládá jako občasný dotyk jazykem nebo jeho špičkou. Pro muže to však může být velmi příjemné a vzrušující. O klasickém "orálním sexu" se však nedá moc mluvit.

Snadnější je, když se muž na chvíli přisune k ženiným ústům a ona pak, celkem snadno, může provádět orální sex, tedy felaci. Zároveň může penis stimulovat rukama a celkově si s mužovým přirozením hrát. Některé polohy pro "Španělský sex" jsou pro takovouto kombinaci vhodnější, jiné méně. Vyzkoušejte, která je pro vás nejlepší. V případě, že předpokládáte kombinaci soulože mezi prsy s orálním sexem, pak raději než olejíček používejte ochucené lubrikanty. Olej není v ústech moc příjemný a lubrikant bez "příchuti" také nechutná nejlépe...

Je to forma bezpečnějšího sexu?

Styk třením penisu mezi ženskými prsy je sice nepenetrační forma sexu, tvrdit však, že při něm nehrozí riziko přenosu je sexuálně přenosných infekce by bylo hodně troufalé. Jedině snad v případě, že by i při něm byl použit kondom, ale ani pak se nejedná o zcela bezpečný sex. Většina sexuálně přenosných chorob se přenáší mezi partnery při přímém kontaktu mezi sliznicí pochvy a preejakulační tekutinou nebo spermatem. Nejnebezpečnější z nich - virus HIV patří mezi nemoci, které se přenášení přímým kontaktem nebo krví a proto je málo pravděpodobné, že by k nákaze při sexu mezi ženskými prsy mohlo dojít. Tak to jsou argumenty hlavně mužů, kteří nechtějí používat při sexu ochranu proti sexuálně přenosným chorobám. A částečně jim lze dát za pravdu.

Tato technika je opravdu celkem bezpečná, ovšem jen pro muže. Pokud by však byl nakažený muž, pak při stimulaci penisu mezi prsy ženy zcela jistě dojde k úniku preejakulační tekutiny a při orgasmu i ejakulátu. A preejakulační tekutina i ejakulát mohou viry sexuálně přenosných nemocí obsahovat. Pokud muž po ženě navíc požaduje orální vzrušování a felaci, pak je žena ve velmi vysokém ohrožení. Při ejakulaci muži rozhodně moc nemyslí na to, kam sperma vystříkne. Proto je při ejakulaci na prsou ženy nebo mezi nimi vysoce pravděpodobné, že část ejakulátu dostříkne i na ženinu tvář, krk, rty případně se může dostat do nosu nebo očí. Prostě se to běžně stává a žena je tak vystavena přímému kontaktu s potenciální zdrojem nákazy pohlavními chorobami. Je potřeba na to myslet, případně o tom alespoň přemýšlet!!!!

Pravdou je, že mnoho sexuálních pracovnic nabízí tuto variantu styku klientům, kteří odmítli použít kondom pro bezpečný sex. Spíš ji ale nabízí jako jako alternativu k vaginálnímu sexu, při které se cítí méně ohrožené. Muži na to slyší a mají pocit, že zažívají něco nového. Toto nabízí především prostitutky s velkými prsy, protože mohou klientovi umožnit prožívat velmi podobné pocity, jako při intenzivním vaginálním sexu.

Poznámka:

Souloži mezi prsy se říká "Španělský sex". Není to však technika, která by se historicky používala výhradně ve Španělsku. Používá se celosvětově, možná ve Španělsku se o ní jen více mluví. Celosvětově má několik dalších názvů, například "French fuck", častěji se s popisem této techniky setkáte pod názvy "Titjob", "Tit fucking", "Sex mezi prsy", "Mammary Intercourse", "Tit wank", "Titty-fuck" nebo "Paizuri".

 

Doporučené články

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

 

Není-li žena této praktice nakloněna, nezbývá mužům než si pomoci sám. Ať už rukou nebo pomůckami, různými druhy masturbátorů např. umělými vaginami.
text odkazu: umělými vaginami
https://sexshopp.cz/umele-vaginy/
 
vložit za větu: Řada mužů se období menstruace své ženy přímo těší, protože ví, že bude sex mezi prsy!!!