Jste zde

Ejakulace muže při orálním sexu, kdy žena polykat nechce...

Ejakulace muže při orálním sexu, kdy žena polykat nechce...

Hlavnmí téma: "Orální sex".
Volné pokračování článků "Ejakulace" a "Způsoby vyvrcholení muže".

"Polknout nebo nepolknout" není otázka "Být či nebýt". Ne každá žena si nutně orální sex musí spojovat s vyvrcholení muže do úst. Jsou takové ženy, které mají hned od počátku jasno a to, že žádné polykání NEBUDE a tím to končí!

Ale jak to udělat? Žena může mít orální sex velmi ráda, ale to nemá nic společného s tímto jejím rozhodnutím. Prostě není povinná nic dělat proti své vůli a je potřeba to plně respektovat.

Orální sex, tedy felace muže někdy končí vyvrcholením, tedy ejakulací. Sperma musí někam odejít a tak je potřeba řešit jak felaci provést tak, aby muži byla příjemná a ženě také.

Nejjednodušší je, dopředu se s mužem domluvit na tom, že když bude vnímat, že se jeho vyvrcholení blíží, dá ženě signál a ta ukončí felaci a nasměruje výstřik mimo ústa a tvář. Muž jí tuto informaci musí samozřejmě dát včas, s předstihem. Opožděný signál může způsobit ještě větší problém, než případná ejakulace do úst. Když žena bude penis z úst vyjímat a právě v tom okamžiku dojde k ejakulaci, pak to nejspíš dopadne tak, že ejakulát vystříkne na její tvář. Pro ženu, která to nečeká může být tato situace velmi nepříjemná až ponižující. Navíc může dojít k zastříknutí ejakulátu do nosu nebo očí a to je pro každého normálního člověka představa ne příliš vábná.

  • Pokud chce mít žena kontrolu na s mužovou ejakulací a přitom mu poskytnout širokou škálu vzrušení a pocitu z orální stimulace, pak je ideální kombinací orální sex spojený s manuální stimulací penisu. Orální techniky spojené s hlazením penisu, oblasti varlat, hyždí a perinea jsou pro každého muže velmi příjemné.
  • Felaci je možné provádět s pomocí obou rukou a úst současně. Závěrečnou stimulaci pak může žena provést masturbací, kdy výstřik nasměruje mimo ústa a tvář. I v tomto případě je vhodné, aby muž na blížící se vyvrcholení upozornil. Ejakulát vystříkne volně do prostoru a je tedy nutné počítat s tím, že jej později bude potřeba odstranit z podlahy nebo postele.
  • Další variantou je orální stimulace hráze, šourku a penisu za současné masturbace, kdy orální techniky jsou zaměřeny především na jinou oblast erotogenních zón, než na samotný penis a žalud. Orální stimulace třísel, šourku, varlat, hráze i oblasti kořene penisu je pro muže velmi silným podnětem a společně s masturbací vede k vyvrcholení. Vhodné je v tomto případě pro masturbaci nespoléhat jen na vlhkost od slin, ale použít pro manuální stimulaci i vhodný chuťově příjemný lubrikant. Pokud žena v okamžiku ejakulace sevře žalud penisu do dlaně, pak ejakulace proběhne do její dlaně a sperma zůstane v její dlani, odkud bude volně vytékat. Nevystříkne však do volného prostoru nebo na tělo ženy.
  • Pokud muž leží, pak se stejnou technikou je možné vystříknutí ejakulátu směrovat na jeho tělo. Jen upozorňuji, že sperma snadno "doletí" až za mužovu hlavu. Ze stěny se špatně stírá a zanechává stopy.
  • Další variantou je, že žena nechá sperma odstříknout na svoje tělo, bříško nebo prsa.
  • Samostatná technika je orální sex při souloži mezi prsy. Stimulace je kombinovaná s třením penisu o prsa s orální stimulací jazykem nebo ústy. Tato technika je popsaná v článku "Soulož mezi prsy". Při ní je potřeba ještě větší opatrnosti, neboť žena má jen minimální možnost ovlivnit nasměrování ejakulace.
  • Na závěr ta nejjednodušší a po všech stránkách nejbezpečnější technika - orální sex prováděný s nasazeným kondomem. Vůbec se nemusíte obávat kontaktu s ejakulátem a nemusíte tedy ani řešit ani otázku co s ním. Navíc je použití kondomu rozumnou a při orálním sexu v podstatě jedinou možnou ochranou proti nákaze pohlavní chorobou. Nejvíce to také odpovídá představě o bezpečném sexu.

 

Další články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)