Jste zde

DOTAZ: "Ochablá erekce penisu"

DOTAZ: "Ochablá erekce penisu" 

Dobrý den, již 3 měsíce mám vztah s mužem, který měl opravdu hodně žen a krásných, podle všeho nikdy neměl žádnou sexuální dysfunkci. Moc se milujeme, dojde k erekci, po pár kopulačních pohybech mu penis ochabne. Ani jednou nedošel k vyvrcholení. Já též vypadám dobře...
Můžete mi říct, čím to může být a co s tím můžeme dělat...?
Děkujiiii

POZNÁMKA:
Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact. Text zprávy byl upraven, odstraněny kontaktní informace.
Poradna sexuologa 2022.


 

Odpověď na dotaz "Ochablá erekce penisu"

Dobrý den.
Děkuji za dotaz a Vaši důvěru.

Váš problém je celkem běžný a netýká se jen mužů, kteří rádi a často střídají ženy. Problém se odborně jmenuje erektilní dysfunkce a Váš přítel jí trpí. Po určitou dobu tentoto problém nebývá tak významný, že by se jím musel muž nějak významněji zabývat. Krása žen v tom ale nehraje až tak velkou roli. Pokud je těch žen ale mnoho, klesá u muže pozornost na podněty sexuálního vzrušení a problém se začíná projevovat také tak, jak popisujete. Poznal mnoho "krásných žen", ale žádné nestál zato, aby se ho držela "zuby-nehty"... Nebo je používal pro uspokojení svých sexuálních potřeb a postupně mu splynuly jedna v druhou. Prostě vyprchala touha, zůstala jen potřeba TO dokončit. Postupně však narůstají problémy a ONO to pak někdy nejde tak, jak by se chtělo. V tom mají výhodu sehrané dlouhodobé páry. Umí si pomoci a když TO nejde, o nic nejde...

Asi se Vám taková úvaha moc nelíbí, ale opravdu k takovému "vyhoření" dochází.

Na druhou stranu k erektilní dysfunkci nedochází ze dne na den a netýká se jen mužů s "velkými zkušenostmi". Je to normální nemoc a ta postihuje muže různého věku i různých zkušeností. Jeho dřívější střídání partnerek proto nemusí být tím hlavním problémem. Problém může být spojen s jeho zdravotním stavem, který se na první pohled nemusí vůbec jevit jako nějak narušený. Může mít problémy srdce (až 2 roky před zjištěním začnou problémy s erekcí), může to být dopad cukrovky, vysokého tlaku, stresu, cévních změn, chronické únavy, stresu, nevyspání ... Těch důvodů může být opravdu hodně. Na první pohled žádný zdravotní problém, jen ta problémová erekce... 

Řešení je jediné - návštěva obvodního lékaře a žádost o alespoň základní vyšetření. Samozřejmě je vhodné zmínit pravý důvod - problémy s erekcí. Lékař hned bude vědět která vyšetření je potřeba udělat. Není jediný muž, který takový problém má. Jsem si jistý, že mu lékař nabídne možnost předepsání léků na podporu erekce. Určitě by je měl vyzkoušet a zpětně by měl lékaře informovat, zda došlo ke zlepšení. Podle výsledků vyšetření pak lékař zvolí léčbu příčin a ve spolupráci s ním bude sledovat, zda došlo ke zlepšení erekce. Možná si říkáte, že takovou radu nepotřebujete, ale já se domnívám, že pokud Vy chcete zažít zlepšení, musí pro to on něco udělat. Lékař mu poradí a možná ho ochrání před budoucími problémy které mohou být podstatně horší než problém s erekcí. 

Předpokládám, že pomohou léky na podporu erekce (pokud je už dávno nebere). Mnoho mužů si je dokáže opatřit i bez předpisu nebo používají různé podpory neoficiálních léků. Tady ovšem pomáhají hlavně oficiální léky, ty neoficiální (hojně doporučované v reklamách) už nemusí stačit. Jsou na jiné bázi než ty na předpis. Snad ještě dodám, že erektilní dysfunkce má několik stupňů. Ten, který se týká Vašeho přítele už není zanedbatelný!!! Tak ho pošlete k lékaři a nehledejte náhradní řešení!!!

Ještě k Vám - určitě nepodléhejte dojmu, že jste možná méně atraktivní než jeho dřívější partnerky!!! I kdyby to byla pravda, tak s ním už nejspíš nehne ani kdybyste byla supermodelka!!! Jenže to opravdu není ani potřeba, ale také to není důvod jeho potíží.

Nedomnívám se, že problémy nezačaly už dříve. Možná by Vás zaskočilo, že podobnou výmluvu neříká poprvé Vám... Já to nezlehčuji, ale podle zkušeností není problém s erektilní dysfunkcí problémem který se projeví ze dne na den.

Přeji Vám příjemnou změnu.

S úctou
Administrátor webu www.Milovani.cz

 

Štítky: