Jste zde

DOTAZ: "Proč není možné přidávat komentáře?"

DOTAZ: "Proč není možné přidávat komentáře?"

V posledních dvou letech se množí "DOTAZY" a "KOMENTÁŘE" které žádnými dotazy ani komentáři nejsou. Jako příklad si dovolím uvést:

"Dobry den, velice mne mrzí, že zde není možné přidat komentáře, reps. odkazy na jiné zajímavé články... Volba sice je, ale odesláni nefunguje.. Jinak zajímavé čtení o klitorisu zde -- https://www.e....."

nebo

"Tento článek je opravdu obsáhlý a vyjadřuje podobné názory jako můj zde -- https://www.e....."

a dalšía další, v desítkách obměn a variant.

Web www.milovani.cz na normální dotazy a prosby o radu vždy reaguje a odpovědi tazatelé obdrží. Nebudu však zveřejňovat "dotazy" nebo "připomínky" které mají sloužit pouze jako reklama na weby, které propagují nejrůznější doplňky stravy a doplňky na podporu erekce. Vzhledem k tomu, že agresivita těchto "tazatelů" už překračuje rozumnou míru, dovoluji si je upozornit, že odesláni dotazů a komentářů pod články funguje, ale pokud je z obsahu dotazu jasné, že se nejedná o dotaz, ale o nasměrování návštěvníků našeho webu na jejich stránky s prodejem čehokoli, prostě příspěvek jen nezveřejním. Dělám to i přesto, že se příspěvek tváří jako "dotaz" nebo "komentář". Pokud jejich tvůrci chtějí podpořit náš web, mohou napsat žádost o legální odkaz formou reklamy a bude jim vyhověno. Jinak zatěžují sebe zbytečnou prací při psaní takovéhoto "dotazu" a mne jeho smazáním.

Děkuji za pochopení.
Administrátor webu www.milovani.cz

Poradna sexuologa 2018.