Jste zde

DOTAZ: Ochrana při sexu s prostitutkou

DOTAZ: Ochrana při sexu s prostitutkou

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.e.jidelnicek.cz/contact.

Dobrý den ,mam dotaz ohledně účinnosti kondomu . Před dvěma dny jsem navštívil poprvé eroticky dům a využil jsem služby při které došlo k pohlavnímu styku. Před stykem jsem použil koupel a při aktu jsem použil kondom hned jak jsem kondom sundal, využil jsem znovu koupel. Zatím žádný problém nemam ale moje otázka je jestli můžu dostat nějakou chorobu a jestli se můžu na ochranu spolehnou a jestli se mam nějak teď speciálně kontrolovat nebo dávat pozor na nějaké zdravotní
změny. Děkuji s pozdravem .....

Poznámka:
Text dotazu byl upraven, byly odstraněny kontaktní informace, jména a adresy.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Ochrana při sexu s prostitutkou"

Dobrý den.
Děkuji za Vaši důvěru.

Pokud jste navštívil "erotický dům". pak jste měl nejspíš pohlavní styk s prostitutkou. Je potřeba rozlišit, co je osobní hygiena a co je pohlavní styk, tedy činnost při které hrozí nákaza pohlavní chorobou.

Z tohoto pohledu je zanedbatelné a nepodstatné, zda jste se myl před a po aktu.

Důležité je především a pouze to, zda jste se nedostal do kontaktu s tělesnými tekutinami vaší společnice. Ke kontaktu mohlo dojít například tím, že jste prováděli orální sex nebo jste vsouval prsty do jejího pohlaví. Také kontakt jiných částí vašeho těla s tělesnými tekutinami prostitutky pro vás mohl být nebezpečný.

Častým omylem je, že si muži myslí, že přenos pohlavní choroby může nastat teprve tehdy, když do ženy vstoupí penisem. Vůbec neřeší například to, že prostitutku dráždí prsty a pomáhají si s lubrikací svými slinami. Vesele strkají kontaminované prsty do svých úst a mají pocit, že jim nic nehrozí. Obdobně je to pak i při nasazování kondomu. Kontaminovanými prsty si nasazují prezervativ na penis a očekávají, že ten je ochrání. Prezervativ zcela jistě ano, ale co kontaminace těla a kořenu penisu tělesnými tekutinami vzrušené prostitutky?

Pokud muž prožije s prostitutkou orální sex, který mu poskytne, pak se nákaza může dostat na penis prostřednictvím slin... Ochranou by byl prezervativ, ten však muži i prostitutky používají až při pohlavním styku...

Samostatnou kapitolou je pak orální sex, kdy muži ústy přímo dráždí pohlaví prostitutky a její tělesné tekutiny snad i polykají. Minimálně je mají v ústech...

Prezervativ je při pohlavním styku naprosto nezbytnou ochranou!!! Prezervativ ovšem chrání jen tu část penisu, na které je nasazen a kde kůži a sliznice překrývá. Zbytek pohlaví, oblast stydké kosti a šourek jsou bez ochrany. Pohlavních chorob je celá řada a je obtížné zajistit, aby nemohlo dojít k přenosu nákazy na nechráněnou část pohlaví. To ovšem není problém spojený s použitím prezervativu. Ten ochrání co může...

Největší riziko však představují poranění na těle a především na pohlavních orgánech, spojená s krvácením, do kterých se dostanou tělesné tekutiny kontaminované pohlavní chorobou. Může se jednat i o vlásečnicové krvácení, rozsah není až tak podstatný. Nákaza se přenáší obousměrně. Kontaminovat nákazou tedy může muž prostitutku nebo prostitutka muže.

Vy ale nejspíš chcete slyšet něco jiného.

Opravdu nevím, jak vypadal váš sex s prostitutkou. Vzhledem k tomu, že tyto pracovnice ví, co se mužům líbí, poskytnou jim obvykle od každého trochu... Trochu orálního sexu - (Felace), trochu masturbace, trochu možnosti laskat jejich pohlaví (Cunnilingus), trochu laskání prsou, trochu sexu.... Prostě, aby se to líbilo... Opravdu nevím, co všechno jste si dopřál...

Nevím, jakou prostitutku jste využil, co jste s ní dělal a co ona s vámi. To víte vy.

Asi si nejste úplně jistý. Prezervativ však zcela jistě problémem nebude. Tedy, pokud jste ho správně aplikoval a při styku se nepoškodil.

Pokud si nejste jistý, zda se něco nepřihodilo, nebo tím, zda jste byl opravdu po celou dobu chráněn a nepoužil rizikové sexuální praktiky, musíte se chovat tak, jako kdyby jste byl nakažený. Pokud by jste nakažený skutečně byl, pak by jste byl rizikovým partnerem pro všechny ženy se kterými by jste měl případně pohlavní styk.

Po dvou až třech měsících si nechte udělat testy na HIC pozitivitu. Dříve to nemá smysl, tato nemoc má zhruba takto dlouhý čas expozice, než se dá bezpečně diagnostikovat. Pokud byste byl nakažen jinou pohlavní chorobou, příznaky by vás zcela jistě upozornily na to, že něco není tak jak by mělo být.

Na druhou stranu, nemyslím si, že by prostitutky v erotických zařízeních o rizicích své práce nevěděly. Většinou jsou pod jistým dohledem svých lékařů. Rozumná prostitutka také netouží po tom, aby se od zákazníka nakazila. Jistá opatrnost je tedy u její práce podvědomou ochranou. Ne všechny však mají pud sebezáchovy větší, než touhu po rychlých penězích.

Nevím, zda se Vám moje odpověď bude líbit, případně zda vám nějak pomůže. Prostě jste použil erotických služeb a využil k nim ženu, která se sexem živí. Naprosto souhlasím s názorem, který jsem někde slyšel - "za krásu ručím, za zdraví nikoli". Prostě nikdo vám nemůže zaručit, že jste se ne nevystavil naprosto zbytečně velkému riziku. Nikdo, ani ta prostitutka vás dnes nemůže uklidnit, že je vše v pořádku. Udělal jste však relativně vše dostupné, aby jste se nenakazil. Použití prezervativu bylo velmi moudré.

Nemohu vám více pomoci. Počkejte tři měsíce, neriskujte, že případně někoho jiného nakazíte a pak jděte na testy na HIV. Pokud budou OK, pak to oslavte. Hlavně si ale připomeňte, co všechno jste během těch tří měsíců musel prožít. Věřím, že po takovéto zkušenosti se už nikdy nestanete zákazníkem jakéhokoli zařízení se sexuálními službami...

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz


Další komunikace

> Od: 
> Komu: "Administrátor" <milovani@centrum.cz>
> Datum: 04.12.2015 18:29
> Předmět: Re: [Připomínky k webu] ochrana

Naštěstí slečna byla zodpovědná a v první řadě jak jsem si lehl na postel mi nasadila ochranu chvíli prováděla orální sex přes kondom, pak chvíli byla nahoře a pak až do vyvrcholení ležela ona. Hned po aktu jsem kondom sundal a omyl se. Po celou dobu si slečna prostitutka nenechala šahat na pohlaví nejspíš se jistila aby něco nedostala připadaně ona ode mně. Děkuji za vaše odpovědi.


ODPOVĚĎ:

Dobrý večer
Děkuji za informaci.

Při takovémto přístupu k sexu se domnívám, že Vám kondom posloužil spolehlivě a že se nemusíte příliš obávat. Ostatní, co jsem napsal však myslím vážně.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz