Jste zde

DOTAZ: Noční poluce a předčasná ejakulace

DOTAZ: Noční poluce a předčasná ejakulace

Dobrý den,chci se zeptat je 39 let už delší dobu mívám noční poluci. Je to normální?
A ještě jedna věc - při souloži mívám předčasnou ejakulaci. Chci dosáhnout delší soulože, co mám dělat?
Děkuji vám za odpověď.
Podpis.

Jména a adresy zásadně nezveřejňujeme.

Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://jidelnicek.cz/contact.


 

ODPOVĚĎ: Noční poluce a předčasná ejakulace

Děkuji za Vaši důvěru.

Noční poluce jsou u mužů normální a přirozenou záležitostí. Každý muž je zažívá do různě vysokého věku. To znamená, že není nic divného na tom, že je prožíváte ve věku 39 let. Otázkou noční erekce a poluce se zabývá článek "Noční poluce a spontánní orgasmus". Pokud nemáte žádné jiné zdravotní problémy, pak se nad tím nijak nestresujte a prostě přijímejte noční erotické sny s vyvrcholením jako bonus....

Noční poluce však nemají nic společného s Vaším problémem s předčasnou ejakulací při souloži. Tuto problematiku jsme na webu řešili už v řadě článků. Ne, že bych nechtěl odpovědět na Váš dotaz, ale musel bych zopakovat vše, co již k této otázce bylo uvedeno. Proto se prosím podívejte na souhrnný odkaz na kterém se Vám zobrazí všechny články, které se předčasnou ejakulací zabývají. Tento problém se dá vyřešit a dokonce je nutné jej řešit.

Pokud si neporadíte sám podle návodů v článcích, pak Vás žádám o návštěvu lékaře, specialisty psychologa nebo sexuologa, který Vám opravdu pomůže. Rozhodně se nesmiřujte s tím, že se to časem nějak urovná. Musíte situaci řešit aktivně. Je i mnoho jiných cest k uspokojení ženy, než jen souloží. Dokud se nenaučíte orgasmus oddalovat, používejte metodu, že uspokojíte ženu orálně a pak teprve zahájíte soulož. Návodem Vám může být článek "I se sexuální poruchou se dá žít plnohodnotný sexuální život - muži", který se podobné problémy snaží řešit.

ODKAZ na souhrnný přehled článků o poruchách erekce a o předčasné ejakulaci naleznete ZDE na odkazu http://www.milovani.cz/search.

S úctou
Admin www.milovani.cz