Jste zde

Jaký typ trojice nejčastěji vyhledávají bisexuální muži?

Jaký typ trojice nejčastěji vyhledávají bisexuální muži?

Volné pokračování článků "Skupinový sex", "Sex ve třech".

Do "Poradny sexuologa" přišel zajímavý dotaz:

Jaký typ trojice nejčastější vyhledávají bisexuální muži?

Těch kombinací, kdy ve trojici je obsažen jeden nebo dva muži je víc a proto si ve zkratce připomeneme všechny varianty, které mohou nastat.
Zároveň si také připomeneme, co která zkratka trojice představuje.

 • FMF - NEzahrnuje pohlavní styk nebo sexuální aktivity mezi ženami ve trojici
 • FFM - zahrnuje pohlavní styk nebo sexuální aktivity  ženami ve trojici
 • MFM - NEzahrnuje pohlavní styk nebo sexuální aktivity mezi muži ve trojici
 • MMF - zahrnuje pohlavní styk nebo sexuální aktivity mezi muži ve trojici
 • MMM - zahrnuje pohlavní styk nebo sexuální aktivity mezi muži ve trojici
 • FFF - zahrnuuje pohlavní styk nebo sexuální aktivity mezi ženami ve trojici

Na první pohled jsou to jen přeházená písmena, ale jejich kombinace představuje zásadní rozdíl ve vzájemném kontaktu účastník trojice.

Pokud trojici vytvoří dva muži a žena ve které je jeden z mužů je bisexuálně založený, neznamená to, že automaticky musí dojít k nějakým sexuálním aktivitám mezi muži.

 • Trojice MFM bude zaměřena na ženu a vznikla nejspíš proto, aby žena prožila nevšední sex se dvěma muži současně. v takovéto trojici je více než pravděpodobné, že ke vzájemnému kontaktu ¨mužů docházet nebude.
 • Pokud trojice MMF má vycházet vstříc jednomu z mužů, pak k sexuálním kontaktům mezi muži nejspíš dojde. takováto trojice může vzniknout z popudu ženy, která ví, že její partner touží vyzkoušet "jaké to je" s mužem zároveň "jaké to je" když dva muži uspokojí ji. Pak je ovšem jasné, že pro takovouto trojici bude potřeba najít muže, který takovou sexuální aktivitu bude druhému muži ochoten přijímat a případně poskytovat. V takovém případě se dá uvažovat o tom, že oba muži nejspíš budou bisexuální. Také se ovšem může jednat o heterosexuální muže, kteří jen chtějí vyzkoušet něco nového, nebo se k vzájemným kontaktům odhodlají pod vlivem atmosféry, která ve troji v průběhu setkání nastane...
 • Ve trojici tvořené jedním mužem a dvěma ženami je pravděpodobné, že muž bude nejspíš heterosexuál. Nic ale nabrání tomu, aby v takové trojici byl bisexuálně orientovaný muž. Jen jeho sexuální zaměření na ženy v rámci jeho bisexuality bude muset převládat, jinak by se mohlo stát, že se dvěma ženami neuspěje...
 • Ve variantě FFM, která předpokládá nebo nevylučuje pohlavní styk nebo sexuální aktivity mezi ženami ve trojici je pravděpodobné, že muž bude nejspíš heterosexuál. takovéto trojice vznikají většinou proto, aby se realizovaly sexuální představy o milování se ženou některé z žen trojice. U žen je otázka bisexuality složitější, protože většina žen nemá až tak velký problém s intimním kontaktem s další ženou. potřebují k tomu odpovídající atmosféru a vzájemnou vstřícnost. V takové trojici pak může být jedna nebo obě ženy bisexuální, ale také se může jednat o heterosexuální ženy, které jen chtějí vyzkoušet něco nového.
 • Trojice (MMM) nebo (FFF) vznikají většinou z homosexuálně orientovaných lidí. Nic však nebrání tomu, aby takováto trojice vznikla z heterosexuálů a bisexuálů.

V řadě případů nic nebrání tomu, aby vznikla jakákoli trojice. Cíle trojice a vzájemné kontakty lidí ve trojici totiž mohou odpovídat tomu, na čem se partneři domluví. Sexuální aktivity ve trojici mohou být od nevinných masáží až po sex každý s každým... Řada trojic také vzniká proto, aby se naplnily erotické sny a představy někoho ze trojice. Může se proto jednat i o trojici, kdy jeden se dívá jak se dva milují... Prostě těch důvodů, cílů a motivací proč trojice vznikne, je mnoho. A od toho se pak mohou odvíjet sexuální aktivity na kterých se účastníci trojice domluvili...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)