Jste zde

DOTAZ: "Ztráta erekce a vyhýbání se sexu"

DOTAZ: "Ztráta erekce a vyhýbání se sexu"

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.

Již delší dobu mám problém s erekcí. Vyhýbáme se s ženou sexu . Jsem schopen masturbovat při sledování porna. Bez porna jen stěží. S mojí milovanou ženou nedosáhnu erekce. Již pár let. Potřebuji pomoct. Mám říct praktikovi nebo kontaktovat sexuologa. Jsem už zoufalý. Než se manželství rozpadne. Jsem už úplně bez sebevědomí.
Děkuji za pomoc.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Ztráta erekce a vyhýbání se sexu"

Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru. Je škoda, že jste se svým problémem tak dlouho otálel a nevyhledal pomoc už dříve. Erektilní dysfunkce je nemoc a musí se začít včas léčit. čím déle odkládáte řešení, tím více se problém prohlubuje. Je otázkou jaký stupeň ED Vás v současné době postihuje. To se dá zjistit pouze vyšetřením, toho se však opravdu nemusíte obávat. Lékař se Vás bude ptát na Vaše nejen zdravotní problémy a podle Vašich odpovědí stanoví způsob léčby. Samozřejmě vyšetří i běžné zdravotní problémy a možná najde příčinu ED v jejich následcích. Nebojte se toho, jen na tom můžete zdravotně získat. Už je Vám nejspíš jasné, že musíte vyhledat lékaře!!! Začněte u obvodního a už ten Vám nejspíš nabídne léky na podporu erekce. Podle toho jak zaberou, se s ním domluvíte co dál. 

Problém ED trápí opravdu hodně mužů. Zbytečně riskujete problémy ve vztahu. Sex není jen o souloži!!! Většina žen má ráda orální sex a navíc při něm i nejsnadněji dosahuje vyvrcholení. Léky na podporu erekce Vám pomohou s nedostatečnou erekcí a pomohou Vám i s nízkým sebevědomím, které ztráta erekce vždy provází. Nevyřeší vše, ale dovolí Vám hledat jiné techniky, při kterých svoji ženu uspokojíte i bez dokonalé erekce. Pokud je stupeň ED nižší, erekce se vrátí k normálu. Při větších problémech Vám pomůže začít s návratem k intimnímu životu a bez obav pak ženu dovedete k vyvrcholení, například zmiňovanou orální stimulací.

Důležité je jít k lékaři a vyzkoušet to, co Vám navrhne!!!

Nejhorší je, když se budete intimnostem vyhýbat kvůli předsudku, že sex je hlavně o souloži a když ta nejde, ta raději nic... To je úplná hloupost a vlastně se divím, že Vám to tak dlouho prochází. 

Masturbace u porna může fungovat hlavně proto, že masturbujete tak, aby TO vyšlo. Soustředíte se jen na sebe a děláte vše proto, abyste si mohl odškrtnout, že dnes to ještě šlo. Mizerně, ale nakonec jste to přece jen doščudlal k výsledku. Nejde o masturbaci která jde díky pornu, ale o zoufalou snahu uspět... Tak se netrapte a zajděte se poradit k lékaři. Uvidíte, že léky na podporu erekce Vám pomohou.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz.

 

Štítky: