Jste zde

DOTAZ: "Problémy s ejakulací"

DOTAZ: "Problémy s ejakulací"

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na jeden problém. Manžel před třemi lety prodělal ledvinovou koliku a od té doby má při styku problémy s ejakulací. Chtěla bych se zeptat, zda se to stává a nebo je-li příčina někde jinde. Tento stav trvá již asi dva roky. Při sexu je vše v pořádku, ale vyvrcholení se nedostaví. Několikrát si stěžoval, že je to tím, že je unavený a nebo naopak při styku přerušil a pak již nebylo vyvrcholení možné. Mě samotnou to dost deprimuje natož pak manžela. Nepřidá nám to samozřejmě ani na psychice. Prosím touto cestou o radu co bychom měli udělat pro to aby se to zlepšilo.

Děkuji

Poznámka

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact.
Poradna sexuologa 2017.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Problémy s ejakulací"

Dobrý den.

Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru.

Váš dotaz naprosto chápu. To, co mi není jasné je, že jste tak dlouho trpěli a nic neřešili... Jedná se nejspíš o následek ledvinové koliky, o které píšete. Co se stalo Vám nedokážu popsat. Nevím to. Bude potřeba aby Váš manžel navštívil urologa a nechal se důkladně vyšetřit. Nejspíš došlo k nějaké urologické komplikaci, která se spojila s problémem ejakulace. Bez důkladného vyšetření Vám nikdo neřekne, v čem je možný zdroj problému. Pokud ledvinovou koliku "vyléčil" bez odborného vedení lékařem a nebyla provedena kontrola zdravotního stavu ledvin po vyléčení, může se jednat o daleko rozsáhlejší zdravotní problém, než "jen" o současný problém s ejakulací.

Nemá smysl cokoli zvažovat a vymýšlet. Je prostě nutné navštívit urologa a svěřit se s tím, co se stalo a jaké komplikace pak následovaly. Vyšetření bude provedeno nejspíš ultrazvukem a pak lékař rozhodne o dalších vyšetřeních a léčbě. Opravdu se nedá poradit jinak. Jen nechápu, proč jste to neřešili hned v souvislosti s komplikacemi po ledvinové kolice. Už před 2 roky!!! Ale ani dnes nic není ztraceno. Jen je potřeba důkladných vyšetření a nejspíš doléčení problému s ledvinami nebo urologickými komplikacemi, které kolika nebo zánět vyvolaly.

Návštěvu lékaře neodkládejte. Není na co čekat!!! Současné komplikace se sice týkají sexu, ale v sázce je víc!!!...

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz