Jste zde

DOTAZ: "Jsem panic - mám deprese, jaké najít řešení?"

DOTAZ: "Jsem panic - mám deprese, jaké najít řešení?"

Som stale panic, neviem čo s tym už spraviť a ako žiť bez sexu, u psychologov som bol troch a nepomohol mi ani jeden ako najsť dievča. Nikdy som nemal poriadne dievča, a začínam duševne nevládať, fakt neviem čo už stým a kde nájsť dievča, v práci to stojí za nič, v reali nemám kamarátky. Fakt neviem kdo by mi mal poradiť aky odborník. Mat sex tak by som sa mal lepšie a do bordelu nemam odvahu ist.

POZNÁMKA
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact. Text zprávy byl upraven.
Poradna sexuologa 2019.

 


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Panic - mám deprese, jaké najít řešení?"

Dobrý den.
Děkuji za dotaz a za Vaši důvěru.

Chápu Vaši situaci, ale poradit Vám bez Vašeho upřímného odhodlání seznámit se, bude nejspíš obtížné.

Nevím, kolik je Vám roků, co děláte, jak žijete, jaké máte koníčky, v jakých skupinách lidí hledáte přátele... Prostě toho opravdu moc nevím.

Píšete: "Som stale panic, neviem čo s tym už spraviť a ako žiť bez sexu, u psychologov som bol troch a nepomohol mi ani jeden ako najsť dievča."

Nejrozumnější radou by bylo Vám doporučit návštěvu psychologa. To ovšem až jako poslední možnost... Pokud někde pracujete, někde bydlíte, něco Vás zajímá, pak se pohybujte mezi lidmi a domnívám se i mezi dívkami a ženami. Nejrozumnější je neuzavírat se sám do sebe a něco pro to, abyste se seznámil, udělat.

Zcela jistě jsou ve Vašem okolí zájmové skupiny, kam se můžete přihlásit. Určitě se pořádají taneční pro dospělé a další aktivity pro mladé lidi. Bezesporu se pořádají zábavy, někde funguje plovárna, krytý bazén a kulturní zařízení. Prostě těch "klasických" míst na seznámení je celá řada.

Pokud jste tyto možnosti už využil a "nedařilo se", můžete se pokusit seznámit pomocí seznamek na internetu nebo "klasických seznamek" na inzerát. Musíte se samozřejmě snažit a musíte se také "mít co nabídnout". Seznamky jsou vhodné už proto, že na nich inzerují lidé, kteří jsou nezadaní a mají zájem se seznámit. Nemyslím tím zrovna erotické seznamky, ale ty klasické, kde lidé hledají partnera pro život. Promyslete si, co o sobě vlastně víte a jak se vy sám hodnotíte a obraťte se na tato odborníky, kteří Vám mohou s navázáním kontaktu s nezadanou ženou nebo dívkou pomoci. Není to žádná ostuda se seznámit zrovna takovouto cestou. Možná najdete přesně takovou dívku, jakou potřebujete!

Protože jsem se v životě zabýval i cestovním ruchem vím, že některé cestovní kanceláře nebo klasické seznamovací kanceláře pořádají seznamovací pobyty pro nezadané. Můžete si vybrat zájezd a všichni jeho účastníci budou lidé, kteří někoho hledají. To velká výhoda, protože dopředu víte, že nebudete mezi zadanými ženami, ale že všechny ženy zájezdu hledají TOHO PRAVÉHO !!! Pak už jde jen o to, aby za toho pravého některá z nich považovala právě VÁS.

Musíte však mít co nabídnout. Inzerovat se jako člověk, kterého nic nezajímá, nic neumí, je bez práce a má dluhy, nejspíš nebude ideální profil člověka, který by nějaká žena hledala... To ale NENÍ Váš případ. Určitě patříte mezi lidi, kteří mají zájmy, mají cíle, vědí co v životě chtějí dosáhnout a po čem touží! Určitě také víte, co chcete své budoucí přítelkyni nabídnou, co jí chcete poskytnou, jak jí chcete v životě zaujmou a udělat jí radost. Prostě víte, co můžete nabídnout a co očekáváte. Už takovéto zamyšlení bude pro Vás přínosné a povzbuzující. Uvědomíte si, že to, že jste se doposud neseznámil bylo nejspíš proto, že jste ještě nenašel tu pravou.

Tak neváhejte a začněte hledat!!!

Pokud Vám jde jen o sex, pak se s důvěrou obraťte na erotické seznamky a hledejte partnerku tam. Zamyšlení se nad tím jaký jste a co můžete nabídnout a co vlastně hledáte, se však nevyhnete ani na těchto specializovaných webech.

Přeji Vám, ať na těch "klasických" seznamkách nebo na seznamovacích pobytech najdete tu pravou ženu na celý život.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz

Štítky: