Jste zde

DOTAZ: "Přítel už nepotřebuje sex"

DOTAZ: "Přítel už nepotřebuje sex"

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o pomoc. Trápí nás to s přítelem, a tak jsem se rozhodla Vám napsat. Přítel mi sdělil, že asi před deseti lety zjistil, že když se vyspí jednou, dvakrát se ženou, tak pak už sex s ní nepotřebuje, nemá chuť... takže jich vystřídal desítky a situace se stále opakovala. On sám netuší, proč to tak má. Já bych mu chtěla moc pomoci, ale nevím jak. Jsme spolu něco přes půl roku, máme moc hezký vztah, opravdu ukázkový, ale s tím spaním je problém.

Ještě bych zmínila, že přítel má třísměnný provoz, bývá často unaven, hodně sportuje, dodělává si školu. Nevím, zda to může být tím, že toho má moc.
Budu moc vděčná za Vaše rady, moc ho miluji a chtěla bych, abychom měli šťastný život.

Mockrát děkuji.

POZNÁMKA
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.kamasutra.cz/contact. Text dotazu byll upraven tak, aby nebylo možné zjistit, kdo dotaz zaslal...

Poradna sexuologa 2017.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Přítel už nepotřebuje sex"

Dobrý den.
Děkuji za Vaši důvěru a Váš dotaz.

Váš dotaz je opravdu jiný, než do poradny běžně přichází... Plně Vás chápu, že nevíte co s tím dělat.

Přiznám se, že ani já si nejsem zrovna moc jistý, zda Vašeho přítele chápu... 

Předpokládám, že Vám o tom "svém problému" neřekl v době, když jste spolu začínali žít.

Píšete: "Přítel mi sdělil, že asi před deseti lety zjistil, že když se vyspí jednou, dvakrát se ženou, tak pak už sex s ní nepotřebuje, nemá chuť..."

Myslím si, že za jeho "objevem" je něco jiného, než se Vám snaží vysvětlovat. Uvažujte se mnou - deset let střídá partnerky a jak píšete "... vystřídal jich desítky a situace se stále opakovala...". Obávám se, že většina jeho partnerek to s ním "myslela dobře" a zajímalo je, jak jeho problém úspěšně vyřešit. Nyní jste na řadě Vy...

Pokud ON nebude chtít ve svém životě něco změnit, Vy to nezměníte. Máte velkou šanci, že dopadnete stejně, jako Vaše předchůdkyně, jeho bývalé milenky...

Pokud jste se vyspali 2x - a nyní už sex s Vám nechce, ptejte se ho proč a také se ho otevřeně zeptejte co zamýšlí s Vaším vztahem dále!!!

V tomto případě nemáte na co čekat. On sám Vás upozornil na to, jak jeho sexuální život probíhá. Pokud by chtěl změnu, neřešila byste jeho odpor k sexu s Vámi...

Asi se Vám tento názor nebude líbit, ale obávám se, že jeho problém není o tom "jen dvakrát sex a pak už to nejde" Spíš je to o přístupu "dvakrát sex a pryč...". Co je pravda, na to se musíte zeptat svého přítele.

Pokud chce "svůj problém" vyřešit a uzavřít, pak musíte k sexuologovi nebo psychologovi. OBA dva. Ten problém se stejně tak týká Vás, jako jeho. Pokud by se stalo, že nechtěně otěhotníte, jaký pak bude jeho další vztah k Vám? Na to se ho ptejte a žádejte odpověď!!!

Důvodů, proč se tak chová, může být víc. Zatím je však potřeba zjistit, co si o tom myslí ON a jak hodlá vztah s Vámi řešit. Chce Vás nebo ne? Se sexem nebo bez něj? Bude hledat další milenky? Prostě se ptejte na vše, co s Vaším vztahem souvisí dnes a může souviset do budoucna. Pokud se bojíte toho, že odejde, pak se zamyslete nad tím, co bude, když Výš vztah přetrvá s JEHO pravidly střídání milenek!!!

Musíte to řešit!!! Především Vy se ho musíte dokázat zeptat na všechno, co se Vás týká a co Vás zraňuje. Prostě MUSÍTE!!!

Zajděte společně k sexuologovi. Pokud chce po deseti letech "trápení" svoji situaci řešit, potřebuje odbornou pomoc. Pravidelnou odbornou pomoc!!! Lékaři mu poradí, poradí i Vám a poradí Vám i společně. To je velmi důležité, mít vedení a vědět, kam se v případě problémů obrátit. Opravdu Vám pomohou. Váš přítel ale musí CHTÍT. Bez jeho ochoty chtít současný stav změnit, to Vy sama nikdy nedokážete!!!

Nedělejte unáhlená rozhodnutí. Mohla byste toho později litovat...

Jaké rozhodnutí pak po konzultacích s psychologem a sexuologem společně s partnerem učiníte, záleží jen na Vás dvou.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz