Jste zde

DOTAZ: Mohla jsem otěhotnět?

DOTAZ: "Mohla jsem otěhotnět?"

Dobry den,
včera jsme měli s přítelem orální sex, ale pak mě vložil penis na okraj vaginy. Pouze na okraj vaginy. Mohu být těhotná? Nebo bych si měla zajít pro Postinor? Ale ten bych užila UŽ 40 hodin po... !!! Není to už pozdě?

POZNÁMKA:
Datum: 07.08.2016. Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact. Text byl upraven, odstraněny kontaktní informace. Poradna sexuologa 2016.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Mohla jsem otěhotnět?"

Dobrý den.
Pokud měl Váš přítel penis pouze na okraji vagíny a nezasouval ho dovnitř, nemuselo by dojít k zatečení zbytkového spermatu do pochvy. Předpokládám samozřejmě, že  k ejakulaci při orálním sexu došlo do úst nebo mimo Vaše tělo. Rozhodně se však při takovémto chování nedá hovořit o bezpečném sexu!!!

Co se použití léků na přerušení možného těhotenství v počátečním stádiu týká, nehrajte si s nimi!!! Není to jako stisknout Ctrl+Alt+Del na počítači - a jedeme znovu od začátku!!! Mohla byste na to vzpomínat jako na velmi nepříjemný zážitek!!!

Příště se předem o účincích léků poraďte s Vaším gynekologem. Ale hlavně si dávejte více pozor na to, co Váš přítel po ejakulaci dělá!!! Především si však uvědomte, že on může dělat pouze to, co Vy mu dovolíte!!!

S velkou pravděpodobností těhotná nejste.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz