Jste zde

DOTAZ: Rychlý orgasmus

DOTAZ: Rychlý orgasmus

Dobrý den,
se svým přítelem sexuálně žiji už skoro pul roku. Mam ale takový problém, ze se vždycky udělám během cca 4 minut. Mam malou vydrž a nevím, co s tím. Vždy dosáhnu orgasmu dříve, než přítel.
Můžete mi prosím poradit? Děkuji.


 

ODPOVĚĎ na dotaz ""

Ne, 08/11/2015 - 12:01 — admin

Dobrý den.

Děkuji za dotaz. Musím Vás ale zklamat. Váš "problém" není žádným problémem, ale "darem". Co by za takovouto zkušenost dala většina žen, které naopak mají s dosažením vyvrcholení problémy.

Tak, jak vše popisujete, se jedná spíše o problém s průběhem milování. Nejspíš máte pocit, že Vaše milování je příliš krátké a že vyvrcholíte dříve, než si milování dostatečně "užijete". To se dá velmi rychle a snadno změnit. prostě se nesoustřeďte na soulož, ale pojímejte milování jako celek. Začněte dlouhou milostnou předehrou, dlouho se věnujte svému příteli a nechte ho, aby se dlouho věnoval Vám. Existuje metoda, které se říká "Karezza", tedy pomalé milování. Tato technika milování je zaměřena na prožívání doteků, pocitů, vzrušení i silného vzrušení bez potřeby vyvrcholení. Pro Vás by to mohla být cesta, jak své vzrušení dostat pod kontrolu. 

Základem je prožít co nejdelší fázi milování ve vzrušení, nebo až ve vysokém vzrušení a teprve potom, co budete mít pocit, že jste dostatečně "uspokojena", přejít k souloži a prožít si své 4 minuty do vyvrcholení. Možná budete překvapena i tím, že Váš přítel po dlouhé milostné předehře daleko snadněji dosáhne vyvrcholení, než tomu bylo doposud. Pokud on bude silně vzrušen ještě před spojením a vy "pocitově "uspokojena" dříve, než dojde k souloži, pak on s největší pravděpodobností vyvrcholí dříve, možná dříve jak Vy. naopak Vy možná už budete natolik pocitově uspokojená z dlouhé milostné předehry a pomalého milování, že orgasmu dosáhnete podstatně později, jak doposud.

Neřešte své snadné dosahování orgasmu jako problém. Naopak si toho važte a hledejte způsoby, jak tohoto daru využít ve svém sexuálním životě. Jedna z možností je zkoumat, zda nejste multiorgasmická žena. Po prožitku prvního orgasmu nechejte dokončit vyvrcholení partnera a pak ho požádejte, aby po fázi zklidnění pokračoval ve Vaší stimulaci, nejlépe orálně. Možná zjistíte, že první orgasmus vlastně ještě není tím pravým, ale že je to jen první z mnoha, kterých jste schopná. Stává se, že toho, že žena snadno dosáhne prvního vyvrcholení, žena využijí k technice, které se říká "Jízda na vlnách rozkoše". Je to vlastně technika dosahování vícenásobného vyvrcholení. Není podstatné, zda první orgasmu bylo dosaženo orálně nebo při souloži či masturbaci. Podstatné je to, aby žena po prvním vyvrcholení nedošla celkového zklidnění, ale využila vyšší hladiny vzrušení po prvním orgasmu k dosažení dalšího vzrušení a prožívání dalších vyvrcholení ...

Je to především otázka experimentování a tréningu. Dokonce se "Jízda na vlnách rozkoše" dá naučit, když se oba partneři budou snažit. Nejspíš patříte mezi ženy, které by "Jízdy na vlnách rozkoše" mohly být schopné. Tak Vám přeji, aby jste mezi ně patřila.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz