Jste zde

DOTAZ: Soulož s mužem s velkým penisem

DOTAZ: Soulož s mužem s velkým penisem

Dobrý den,

Vaše články mě velmi zaujaly, našla jsem v nich spousty odpovědí, ale přeci jenom se chci raději zeptat přímo vás. Je mi 18 let. A mám partnera, kterému je 25 let. Před krátkým časem jsem měla první sex, den po té znovu. Můj partner má průměrný penis v délce, ale jeho tloušťka je veliká v průměru větší jak 6,5 cm. Když mě partner připravoval na první milování bylo to pěkné a příjemné, potom jsme přešli do misionářské polohy, ale když už do mě začínal pronikat začalo mě to extrémně bolet a tlačit. Partner mi řekl že je bolest normální, když je to poprvé. Aby došlo k defloraci mi musel dokonce rukama držet nohy, abych ho svýma nohama neodsunula. Dala jsem na partnera a myslela jsem, že je to normální bolest při defloraci.

Ale když jsme spolu souložili druhý den, bolest byla o něco mírnější, ale že by mne to vzrušovalo a sex mne bavil, to říct nemůžu. Nakonec jsem raději předstírala orgasmus, protože jsem se styděla. Ještě musím zmínit, že na podruhé jsme neměli skoro žádnou předehru. Mohla by ta bolest být třeba způsobena krátkou předehrou. Že se málo vzruším a polom se mu nedostatečně otevřu?

Děkuji za pomoc.

Zpráva byla odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact.

Poznámka: Dotaz byl upraven (pouze z důvodu znemožnění identifikace tazatele) a byly odstraněny i veškeré kontaktní informace.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Soulož s mužem s velkým penisem".

Děkuji za Vaši důvěru.
Pokusím se odpovědět na Vaše otázky.

Bolest, tedy přesněji přiměřená bolest při prvním pohlavním styku, je skutečně normální. Jak je silná ovšem záleží především na tom, jak silně je žena vzrušená, jak intenzivní je přirozeně nebo pomocí lubrikantu připravená na průnik a jak vhodně, rychle a pod jakým úhlem je penis při defloraci veden vůči panenské bláně a otvoru, který je v ní. Také záleží na tvaru panenské blány a na její síle. To jsou tak zhruba ty nejdůležitější předpoklady. které je možné při defloraci, z pohledu bolesti, brát do úvahy. Samozřejmě zůstávají i další, jako je strach z bolesti, vnímavost na bolest a celkové odhodlání defloraci přijmout a další..... Nemá však smysl řešit vše kolem deflorace. Tyto informace naleznete v článku "První milování", "Sexuální polohy vhodné pro první milování", "Deflorace" a v dalších...

Domnívám se, že Váš problém s prvním milováním byl spojen především s tím, že Váš partner je velmi vyvinutý a jeho penis má spíše větší rozměry, tedy konkrétně tloušťku. To mohlo a asi i bylo příčinou Vaší bolesti při prvním milování, samozřejmě s ohledem na výše uvedené "klasické" důvody bolesti při prvním milování. Možná by pro Vás bylo nejvhodnější, kdyby před prvním milováním zjistil, jak vypadá Vaše panenská blána a společně s Vámi by opatrně a ohleduplně prstem (a pak prsty) rozšířil otvor v panenské bláně. Pokud je to za Vašeho souhlasu a z důvodu touhy po defloraci, pak je to přijatelné a dokonce vhodné první proniknutí při prvním milování. Pravděpodobně by bolest byla menší a proniknutí penisu snadnější.... To je již ale za Vámi....

Proto se budu zabývat spíše Vaším druhým milováním.
Základní chybou každého milování, nejen těch prvních, je to, že muži chtějí co nejdříve vyjádřit svoji mužnost a touhu po sexu a proto nepřiměřeně rychle chtějí souložit. To, že Vás to bolelo, mělo dvě příčiny.

  • Tou první příčinou je především stav, kdy jste teprve před několika hodinami prožila své první milování. Po defloraci vznikne v místě rozšíření (nebo roztržení) panenské blány ranka. Někdy krvácí, v každém případě je však po nějakou dobu citlivá nebo přímo bolestivá. To byla ta první příčina Vaší bolesti.
  • Ta druhá, neméně důležitá, spočívá v nevhodném přístupu k Vašemu druhému milování, ze strany Vašeho přítele. Muž, který ví, že se spolu milujete podruhé, by měl chápat především Vaše potřeby a měl by Vám dát čas na přiměřené vzrušení a zvlhnutí. Už proto, že jeho rozměr penisu je opravdu spíše větší. Cožpak nechápe, že milování není o souloži, ale především o laskání, vzrušení, krásných pocitech, které si oba vyměňujete a teprve daleko poté o souloži a vyvrcholení.

To, že jste nedosáhla vyvrcholení je naprosto pochopitelné. Rozhodně se z neobviňujte z toho, že jste neprožila vyvrcholení a že jste ho raději zahrála. Ve Vaší situaci (bohužel se to netýká jen Vás) je trvale obrovské množství žen, které mají za partnery bezohledné sobce, kteří při sexu myslí hlavně na sebe. Ten Váš přítel je možná nezkušený, možná byl nervozní a proto si myslel, že tak to bude nejlepší a že Vám souloží udělá radost. Pokud to ovšem bude dlouhodobě jeho "technika" milování, pak je nutné mu včas vysvětlit, že takto to dále nepůjde. Když to "vysvětlení si pohledu na milování" budete odkládat a necháte ho pokračovat v sexu, jaký jste zažila jako druhý v životě, pak se Vám může stát, že orgasmus budete předstírat tak dlouho, dokud nevyměníte "přítele".

Proto je naprosto nutné mu včas a důrazně vysvětlit, jak si milování představujete a jak ho také chcete prožívat. Jeho "rychlovka s velkým penisem" pro Vás bude nejspíš dlouhodobě nepřijatelná. Pokud začnete z předstírání orgasmu dělat pravidlo, bude si myslet, že je dokonalý milenec a pak se mu nebude chtít něco měnit. Ten, kdo na to doplatí budete především Vy!!!

Pokud nebude chtít Vaše naprosto oprávněné potřeby akceptovat, pak Vám doporučuji mu láskyplně vysvětlit, že to, po čem nejvíce v sexu s ním toužíte, je anální sex, který provedete s připínatelným didlem na jeho pozadí. Zajděte do prodejny se sexuálními pomůckami, buďte náročná a vyberte připínatelné didlo s co největším průměrem. Lubrikační krém nekupujte, to je v tomto případě zbytečná investice... A buďte divoká až brutální anální milovnice....

Po takovém zážitku, který mu takto dopřejete, změní svůj přístup k Vám při milování bez toho, že by byl nutný rozhovor z očí do očí....

Omlouvám se za ten návrh, ale snad jste pochopila o co mi při tomto návrhu řešení Vaší situace šlo a co jsem Vám chtěl naznačit....

S úctou admin webu www.Milovani.cz

(AK)(Z)(L)