Jste zde

DOTAZ: "Značně větší nadvarle"

DOTAZ: "Značně větší nadvarle"

Dobry den,
je normální, když mé levé nadvarle je značně větší, než to pravé?
Děkuji.

Poznámka:
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact. Odstraněny kontaktní informace, jména a adresy.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Značně větší nadvarle"

Dobrý den
Děkuji za Vaši důvěru.

Odpověď na Vaši otázku není možné takto na dálku vyřešit. Velikost varlat nikdy není stejná. Jedno varle může být větší a druhé menší a přitom se nejedná o žádný problém. Je to podobné jako s ženskými prsy. Je otázkou, co považujete za "značně větší". Také je důležité, zda tato velikost zůstává stále stejná už od dětství. Pokud se velikost zvětší v "poslední době", pak je potřeba zajít k lékaři a nechat se vyšetřit. Různou velikost varlat nebo i jejich umístění v šourku zcela jistě znáte od dětství. Proto v případě, že je poměr velikosti stále stejný nebo podobný, je to u Vás, jako jedince, "normální". Nemůžete se srovnávat s jiným mužem. Prostě Vaše velikost varlat je taková, jakou máte...

Pokud se jedná o různou velikost nadvarle, pak je situace podobná. Záleží na tom, zda je tato velikost od dětství stále stejná (poměrem k druhému).

Protože Váš dotaz je uveden bez podrobnějšího vysvětlení situace a anatomie, doporučuji Vám navštívit obvodního lékaře, nebo zajít za kterýmkoli urologem (i bez doporučení obvodním lékařem) a požádat ho, aby Vás vyšetřil. Nebojte se, je to jejich běžná práce. Také se určitě nemusíte obávat bolesti. Vyšetření je vedeno citlivě, diskrétně, ohleduplně a je nebolestivé. Tu návštěvu lékaře však neodkládejte!!! V případě, že by se velikost varlete nebo nadvarle zvětšila v "poslední době", pak je takové vyšetření naprosto NEZBYTNÉ. Nemá smysl rozvádět, co za problémy by mohly nastat. Prostě se seberte a jděte k lékaři. Nikdo jiný Vám neporadí. Bez fyzického vyšetření Vám neporadí ani sebezkušenější lékař. Takovéto vyšetření je naprosto nezbytné pro rozhodnutí "co je a co není normální". Nic Vás to nebude stát, nebude to bolet, zabere to jen chviličku. Rozhodně však následně budete mít cenný pocit jistoty, že je vše v pořádku. Neodkládejte to, nic tím nezískáte.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz