Jste zde

Masturbace třením přes oblečení

Masturbace třením přes oblečení

Hlavní téma: "Autoerotika - masturbace a onanie".
Volné pokračování článku "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření".

Masturbace nebo vzájemná masturbace třením pohlaví přes oblečení je používanou sexuální technikou vzrušování se na místech, kde se běžně veřejně pohybují cizí lidé. Je to nenápadná forma tření těla o tělo například v parku na lavičce nebo při pomalém tanci tělo na tělo. Technika je využívaná především mladými lidmi a nemusí být zakončena vyvrcholením. Hlavním cílem je navodit sexuální vzrušení.

Tato technika samozřejmě nevylučuje přímé tření pohlaví muže nebo ženy o tělo partnera nebo partnerky. Ti přitom mohou zůstat oblečeni...

"Sex přes oblečení", jak se mu někdy říká, je lákavou cestou vzájemného vzrušování. Jen bych připomněl, že není až tak zcela nenápadný, jak by se mohlo někomu zdát. Pokud se omezíte na alespoň na částečné soukromí a nebudete se snažit o dosažení vyvrcholení, nemusí nastat problém. Někteří lidé jsou natolik vnímaví na podněty vzrušení, že i tření těla o tělo přes oblečení u nich může vyvolat orgasmus. U ženy se to tolik neprojeví, ale muž si může "odnést" skvrnu na kalhotách a to už nemusí být tak příjemné jako byl předcházející zážitek.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)