Jste zde

"Misionářská poloha" - varianta 3

"Misionářská poloha" - varianta 3

Jedná se o variantu misionářské polohy, která umožňuje snadný přechod do dalších podob misionářské polohy nebo i jiných penetračních poloh. Základní výhodou variant misionářské polohy je to, že při změně polohy nemusí docházet k přerušení kontaktu penisu a vagíny.

Žena leží na zádech a jednu nohu má nataženou. Muž se nakloní nad ženu a pronikne do ní. Pokrčí jednu nohu a druhou natáhne tak, aby natažená noha ženy byla mezi jeho nohama. Pokrčenou nohu muž opře v koleni o postel a žena ji obejme svou druhou nohou. Pro hluboké proniknutí mužova penisu do pochvy je vhodné ženě podložit zadeček polštářkem. To pomůže zajistit intenzivní hluboké spojení jejich pohlaví. Intenzitu proniknutí muž může zvětšit i tak, že podstrčí ruku pod ženin zadeček a přitáhne ji směrem k sobě.

Poloha umožňuje intenzivní pronikání penisu do vagíny, které je vedené spíše mimo osu těla. Při tom dochází ke stimulaci jiných oblastí ženského genitálu a to nejen v hloubce pochvy, ale i v oblasti poševního vchodu a klitorisu. Polohy nohou a jejich pokrčení je možné střídat . Potom je možné při nabytí potřebných zkušeností intenzivně stimulovat pochvu i klitoris z různých úhlů a odlišnou intenzitou. Pro mnoho žen to může být velice vzrušující forma hluboké penetrace s velkým rozsahem stimulace pochvy v hloubce a na horní stěně v oblasti bodu G. Stimulace pochvy a klitorisu ze stran, krouživé pohyby penisu v pochvě a velký rozsah změn intenzity pronikání mohou ženě způsobit silný nárůst sexuální energie v pánevní oblasti a žena může prožít hluboký vaginální nebo klitoriální orgasmus. U žen, které jsou schopny prožít vaginální orgasmus může stimulace klitorisu penisem navodit takové vzrušení, že prožijí kombinovaný klitoriální a vaginální orgasmus současně.

Tato varianta "Misionářské polohy" umožňuje partnerům objímání a líbání a celkový velmi intenzivní celotělový kontakt. Právě pocity při objímání za současné intenzivního hlubokého spojení přináší muži i ženě emoce lásky, blízkosti, něhy a intimity. Sčítají se podněty ze spojení, objímání, laskání, líbání, tření prsou o hruď muže s intenzivními pocity dráždění poštěváčku zvýrazněné hlubokým proniknutím, intenzivní stimulací oblasti bodu G a nervových zakončení v oblasti děložního čípku. Proto je tato poloha až překvapivě vzrušující, zvláště ve variantách, kdy dochází ke střídání směrů vzájemného spojení a tedy i pocitů ze spojení.

Tantrický pohled:
Hromadění sexuální energie v oblasti první čakry a pohlaví způsobuje příliš intenzivní vzrušení na straně muže a je tedy nutná jeho vysoká pozornost nad okamžikem, kdy dojde k nárůstu vzrušení k hranici, za kterou již muž ejakuluje. Poloha je tedy vhodná především pro muže, kteří jsou schopni zvládat oddalování orgasmu a mají kontrolu nad ejakulací. V případě, že muž již nechce pokračovat v oddalování orgasmu, je vhodné rozvést kumulovanou sexuální energii po páteři do temene hlavy, aby bylo možné prožít celotělový orgasmus. Ten pak bývá velmi intenzivní. Pokud je to možné, muž by měl poskytnout prožitek orgasmu nejdříve ženě a teprve potom prožít svůj. Často právě při požívání orgasmu ženy dojte k tak intenzivním stahům svalstva pochvy, že muž díky nim dojde svého vrcholu jen chvíli po ženě. Pokud muž překoná ženin orgasmus bez ejakulace, může pak pokračovat v technikách rozšířeného orgasmu ženy a dovést ji k dalším vrcholům.

 

Literatura a zdroje