Jste zde

Permanentka na 5 + 1x ZDARMA áyurvédská chrámová masáž celotělová

Permanentka na 5 + 1x ZDARMA

áyurvédská chrámová masáž celotělová

  • Permanentka na 5 +1 ZDARMA celotělových áyurvédských masáží
  • Permanentka je přenosná.
  • Na 1 permanentku mohou z kapacitních důvodů službu čerpat současně maximálně 2 osoby.
  • Doba jedné masáže je 2 hodiny. Po masáži následuje odpočinek v délce do 1 hodiny. Je tedy nutné počítat s dobou pro masáž a relaxaci minimálně 3 hodiny na osobu.
  • Áyurvédské techniky jsou prováděny tak, jak jsou pojímány v Nepálu.

Ájurvédské masáže patří mezi hluboce relaxační masážní techniky a ovlivňnuzjí tělo i mysl masírovaného. Z těchto starých ájurvédských procedur se vyvinula většina dnes používaných masážních a relaxačních technik. V relaxačním centru Lazebník šenovský provedu techniky tak, jak jsou pojímány v Nepálu.

Před masáží můžete využít pro uvolnění těla a mysli sprchu.

Ve skratce o ájurvédské masáži:
Masírovaný leží na zádech, přikrytý. Masáž začíná aromaterapií, pak následuje indická masáž hlavy a uvolnění lymfatického systému. Další částí je tlaková masáž nohou.

Masírovaný se položí na bříško, přikryje se. Následuje odblokování zad, masáž energetických bodů na zádech, páteři a celková masáž zad, hýždí, nohou. Masáž je za zadní strany zakončena pomalými dlouhými tahy přes celé tělo pro uvolnění a zklidnění.

Potom se masírovaný otočí na záda a je přikryt. Provede se masáž nohou se zaměřením na lymfatický systém, následuje masáž břicha, masáž hrudníku a na konec dlouhé tahy přes celé tělo. Masáž ovlivňuje lymfatický systém, celuitídu, zklidňuje mysl a umožňuje vstup do hluboké meditace a relaxace. Masáž je zakončena položením levé ruky maséra na srdeční oblast masírovaného a celkovým ztišením. Po celkovém zklidnění je masírovaný zabalen do prostěradla, přikryt a odpočívá, většinou usne.

Po masáži budete odpočívat v relaxačním lehátku. V průběhu odpočinku pokračuje intenzivní pitný režim.

Rejstřík:
Áyurvéda, Ájurvéda, Ayurvéda, Ajurvéda, Ayurveda, Ajurveda, áyurvéda, ájurvéda, ayurvéda, ajurvéda, ayurveda, ajurveda, Áyurvédské masáže, Ájurvédská masáž, Ayurvédské masáže, Ajurvédská masáž, Ayurvedské masáže, Ajurvedská masáž, áyurvédské masáže, ájurvédská masáž, ayurvédské masáže, ajurvédská masáž, ayurvedské masáže, ajurvedská masáž, parní bylinná lázeň BYLINKA, parní bylinná sauna Bylinka, parní bylinná lázeň Balobab, parní bylinná sauna Balobab, parní napařování, parní inhalace, bylinná inhalace, bylinné napařování, infrasauna SALUS, infračervený termální systém, aromaterapie