Jste zde

Techniky které při masáži lingamu vedou k vyvrcholení

Techniky které při masáži lingamu vedou k vyvrcholení

Hlavní téma: "Umění tantrické masáže".
Volné pokračování článku "Tantrická masáž lingamu".

Tento článek vznikl na základě mnoha dotazů, ve kterých tazatelé žádali o informaci, které z technik tantrické masáže lingamu jsou nejúčinnější a muže nejvíce vzruší. Nejdříve jsem váhal, zda takovou sestavu technik vůbec vytvořit. Tantrická masáž má svá pravidla a přestože není žádnou "povinností" při masáži využít všechny techniky, teprve jejich postupné použití vytváří celkový dojem ze skutečné tantrické masáže. Každá technika masáže má svůj význam, ale pravdou je, že některé z nich muže opravdu vzruší více než jiné.

Vytvořený přehled technik tedy není "klasickou" tantrickou masáží, ale pomocí těch vybraných technik je opravdu možné muže vzrušit a dovést k vyvrcholení. Tyto techniky jsou proto vhodné i pro milostnou předehru nebo pro manuální stimulaci penisu s cílem dosáhnout vyvrcholení při partnerském sexu. Nejedná se tedy o "klasikou" tantrickou masáž!!!

Jak jsem uvedl, "klasická" tantrická masáž může trvat i několik hodin bez toho, že by muž dosáhl k hranici vzrušení při které je vyvrcholení nezvratné. Pokud se rozhodne provést jeho masáž tak, aby vedla k vyvrcholení, pak nutné sestavu masáže lingamu pozměnit a vynechat všechny techniky zklidnění a techniky rozvedení sexuální energie po těle. Musí přejít pouze k technikám, které sexuální energii zvýší až k hranici vyvrcholení. Proto uvádím sestavu, ke které když žena při masáži přejde, tak muže k vyvrcholení bezpečně dovede.

Ať už použijete jakoukoli z uvedených technik, je nejdříve nutné provést stažení předkožky a naučit se ji při masáži správně přidržovat rukou.

Sestavy technik, které při masáži lingamu vedou k vyvrcholení

Techniky se budou postupně doplňovat...

 

Články s podobnou tematikou