Jste zde

Základní techniky tantrické masáže lingamu

Základní techniky tantrické masáže lingamu

Hlavní téma: "Tantrická masáž lingamu".
Volné pokračování článku "Tantrická masáž lingamu - obecný popis techniky".

Tantrická masáž lingamu se skládá z více než dvaceti pěti technik hlazení, tření, chvění, tlaků a tahů. Vzhledem k tomu, že správně provedená celková masáž lingamu vyžaduje znalost jednotlivých dílčích technik, budu se každou technikou zabývat v samostatném článku. Vzhledem k tomu, že každá technika bude i ilustrovaná, bude potřeba více času na detailní zpracování těchto článků.

Tantrická masáž lingamu je poměrně složitá masáž, kterou tvoří dílčí techniky, jejichž zvládnutí je ale celkem snadné. Pro celkový dojem z masáže je však jejich posloupnost a správné provedení poměrně zásadní.

Techniky to nejsou složité, ale je jich hodně. Každá z nich má svůj význam a muži přináší jiné pocity a posouvají ho do jiné hladiny vzrušení. Některá technika zklidňuje, uvolňuje, jiná má za cíl vzrušení rozšiřovat a rozvádět do celého těla, další přináší bouřlivé vlny vzrušení a rozkoše, další vzrušení uvolňuje, a někdy i snižuje... Prostě každá používaná technika má svůj význam a proto je potřeba nejen vědět jak ji provést, ale také kontrolovat, zda její účinky odpovídají tomu, co by muži měla poskytovat.

Ještě než si představíme techniky hlavní části masáže, je potřeba zvýšenou pozornost věnovat správnému stažení předkožky lingamu.

Obecně při masáž platí, že při napnutí a stažení předkožky lingamu k jeho kořeni, se lingam stává velmi citlivým na podněty po celé své délce. Nejcitlivější je samozřejmě žalud a prsten (frenulární zóna), která je těsně pod ním...

Nyní uvedu seznam masážních technik které se používají v hlavní části tantrické masáže lingamu.

 

Tyto a další techniky masáže se pak používají při všech variantách tantrické masáže lingamu

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)