Jste zde

Navození důvěry a uvolnění napětí při tantrické masáži lingamu

Navození důvěry a uvolnění napětí při tantrické masáži lingamu

Volné pokračování článků "Umění tantrické masáže" a "Tantrická masáž lingamu".

Bez vzájemné důvěry a uvolnění fyzického a psychického napětí by tantrická masáž nemohla splnit očekávání ani muže, který masáž přijímá, ale ani ženy, která masáž přijímá. Proto se masáž v jejím úvodu zaměřuje na hlazení nohou, vnitřní a vnější strany stehen, perinea, varlat, třísel, a bříška.

Hlazení nohou, vnitřní a vnější strany stehen, perinea, varlat, třísel, a bříška.

Za nějakou dobu se hlazení přesunuje do oblasti třísel a důsledně se vyhýbá genitáliím. nejdříve se jen dotýkejte míst kolem. V tříslech má mnoho lidí silnou erotogenní zónou o které ani neví. Doteky v této oblasti s důsledným vynecháním genitálií jsou něco naprosto nového - jiného, což je pro mnoho mužů velkým překvapením. Po kůži jemně přejíždějte prsty od hráze až nahou nad stehna do oblasti břicha. Nové, dráždivé a smyslné pocity přináší i jemné tahání za chloupky nebo jemný pohyb konečků nehtů při rozevřených prstech po kůži vnitřní strany stehen a ve tříslech.  Jemné škrábání a nebolestivé řezání konečky pečlivě upravených nehtů mnohdy způsobí podráždění nervových zakončení na kůži, které vede až k vlně pocitu "husí kůže" u přijímajícího. Pomalu krouživými pohyby přeneste doteky na oblast perinea (lidově se jí říká hráz). Tato oblast mezi varlaty a konečníkem je nesmírně citlivé místo. Vhodné jsou krouživé pohyby a střídavé tření palci od hráze směrem ke tříslům. Pokud budete měnit tlak a občas ještě více zpomalíte tření, bude to o to více silnější a vzrušivější pocit. Můžete přidat i jemnou masáž hyždí a oblast okolo řitního otvoru, kde je mnoho nervových zakončení. Měňte tlak i rychlost podle toho, jak se to muži bude líbit a jak bude na doteky reagovat.

Přesuňte svoji pozornost na masáž varlat. Lehounce uchopte do ruky jeho varlata a převalujte je jemně mezi palcem a prsty. Můžete se opět vrátit k lehkému škrábání nehty. Dejte však pozor, aby vaše doteky nebyly spíše lechtivé, jak erotické. Lehké škrábání na varlatech ocení většina mužů. pak můžete střídat hlazení varlat, třísel od hráze až po bříško a hlazení vnitřní strany stehen, a bříška a oblasti nad penisem a ochlupením. Pohyb by měl být pomalý a nepřerušovaný. za krátkou dobu se to dá zvládnout na vynikající úrovni. Muž přestává vnímat jednotlivé pocity a vše se mu slévá do jednoho kontinuálního pocitu, který jeho pánev začne zalévat slastnými prožitky. Pokud vydržíte v plynulosti doteku, zažije muž úžasnou směs pocitů a očekávání. Stále se důsledně vyhýbejte dotekům na přirození. Mužův lingam bude pravděpodobně částečně ztopořen, většinou však dojde jen k jeho nalití krví a mírnému zvětšení. V této fázi se většina mužů natolik zklidní a uvolní, že ani vlastně neví, zda jsou vzrušeni, či nikoli.

Úvodní fáze hlazení nohou, vnitřní a vnější strany stehen, perinea, varlat, třísel a bříška trvá asi tak 15 minut.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje