Jste zde

Poloha "Tváří v tvář" pro masáž prostaty

Poloha "Tváří v tvář" pro masáž prostaty

Masáž prostaty je velmi intimní záležitost. Při masáži jde samozřejmě především o pocity z masáže, případně o pocity vzrušení, které navozuje dotek na prostatě, jejím okolí a samozřejmě o pocity vzrušení navozené kombinací masáže a stimulace penisu.

Masáže prostaty jsou v heterosexuálním vztahu prováděny ženou. V homosexuálním nebo& bisexuálním vztahu mohou být prováděny mužem. Záleží především na tom, jakou sexuální orientaci partneři mají. Proto se dále budu držet terminologie, že muž je přijímající (logicky) a dávající může být jak žena, tak i muž.

Polohy, kdy přijímající muž leží na zádech, má pokrčené nohy, případně mírně podloženou oblast křížů a hýždí jsou vhodné nejen pro masáž na posteli, ale především pro masáž na masážním stole, u kterého dávající partner stojí vedle masážního stolu. 

Většinou má přijímající muž zavřené oči a soustředí se především na své pocity a na doteky. Je to nejen rozumné, ale také praktické. Masírovaný se soustředí na sebe a není ničím rozptylovaný. Pro dávajícího je to také výhoda. Mnohdy se totiž lidé při masáži prostaty stydí a pohledy masírovaného jsou jim trapné. Často se stává, že je pohledy masírovaného mohou tak trochu "rozhodit". Při masáži by masírovaný prostě měl mít oči zavřené.

Podobně je to u polohy, kdy muž klečí na kolenou na posteli nebo měkké podložce a dárce klečí za ním. I tato poloha je realizovatelná na masážním stole, kdy dárce stojí vedle masážního stolu. V této poloze je vhodné mít podloženou hlavu polštářem na který se masírovaný může pohodlně položit. V této poloze příjemce na dárce nevidí a ten tak není nijak rozptylovaný nebo nemá nepříjemné pocity z pohledů masírovaného. Masírovaný oči většinou zavře, ale nic nebrání tomu, aby je měl otevřené. Nic tím však nezíská, jen bude spíše nesoustředěný díky obrazovým podnětům, které musí mozek zpracovat.

Pokud se jedná o partnerskou masáž, pak některým mužům nevyhovuje, když na partnerku nevidí. Když jsou na kolenou, je partnerka za nimi a když leží na zádech, pak vidí spíše do stropu, než na partnerku. Sklopit hlavu na prsa nebo nadzvednout trup, aby viděli co se děje, nemusí být pohodlné ani se to dlouho nedá vydržet. Pokud tedy při masáži muž upřednostňuje pohled na partnerku a na své vzrušení, pak je poloha "Tváří v tvář" nejpohodlnější polohou pro masáž prostaty. Nejedná se však o polohu podobnou poloze "Tváří v tvář" při souloži. Poloha pro masáž prosty musí být pohodlná jak pro přijímajícího muže, tak především pro dávající ženu. Musí být nejen pohodlná, ale hlavně musí masáž prostaty umožnit a to co nejpohodlněji a nejúčinněji. Masírovat prostatu není až tak snadné, jak by si mohl někdo myslet. Prostata je uvnitř mužova těla a tam je přístupná přes konečník. Dávající tedy musí zaujmout takovou polohu svého těla, kdy na prostatu svým prstem dosáhne a to přes konečník. Když si představíme, že se u toho musí k masírovanému náležitě ohnout a prst zasunout do konečníku, je jasné, že tato poloha těla pro dávajícího moc pohodlná asi nebude. Proto se úvodnímu zaujetí polohy přijímajícího a dávajícího musí věnovat náležitá pozornost. Předpokládejte, že masáži budete věnovat minimálně 10 až 15 minut čistého času a připravte se na to.

Jak zaujmout polohu "Tváří v tvář" pro masáž prostaty

Když už jste tak daleko, že řešíte, jakou polohu pro masáž prostaty zaujmout, pak už zcela jistě za sebou máte období, kdy jste řešili otázku, "jak se svěřit, že toužím po análním sexu. Tak už nemusíte řešit otázku, zda je nutné se svléknou, či nikoli. Masáž prostaty je možné absolvovat bez oblečení nebo jen částečně svlečený. Je logické, že v tomto případě se bude jednat o nahotu od pasu dolů. Nejrozumnější je ovšem svléknout vše a prožít si naplno intimitu a důvěrnost tak neobvyklého zážitku, jakým masáž prostaty je. Poloha "Tváří v tvář" pro masáž prostaty není nijak náročná. prostě se muž položí na poste nebo měkčí podložku a za záda si dá velký polštář, který mu umožní zaujmout polohu v polosedě nebo řekněme v polo lehu. Důležité však je, aby byl polštář dostatečně pevná a tuhý, aby se do něj muž postupně nezabořil. Možné je také využít pohodlné široké čalouněné křeslo, které umožní zaujmout podobně pohodlnou polohu. Budeme se zabývat polohou na posteli a případné zaujetí polohy v křesle si každý odvodí sám. Moc velký rozdíl to nebude. Takže, muž pohodlně leží na posteli a za zády má polštář, který mu umožňuje , aby jeho záda byla pevně podložená a dostatečně ho nadzvedl, aby mohl vidět na svou obnaženou dolní polovinu těla. Doširoka rozevře nohy a každou si podloží podobně velkým polštářem. Díky podložení budou jeho nohy rozevřené a kolenou ohnuté. Chodidla mohou být klidně ve vzduchu. Jeho zadek bude volně přístupný. Místo polštářů je možné použít meditační sedák plněné pohankovými slupkami. Jsou sice těžké, ale pevné a dobře drží tvar. Pokud nemáte ani polštář, ani sedák, pak použijte nějakou jinou měkkou podložku pod kolena, například složené deky. Je potřeba, aby hýždě a konečník byly volně přístupné masáži, někdy pomůže kolena troch přitáhnou k hrudi a "vyšpulit" zadeček. Důležité je, aby poloha přijímajícího muže byla pohodlná a nohy byly uvolněné. Při správné poloze těla se svaly nohou neunaví a také břišní svaly budou uvolněné.

Nyní je na řadě dávající partnerka. Měla by zaujmout pohodnou polohu mezi nohama muže. Musí v ní vydržet alespoň 15 minut.

 • Může si kleknout a potom si sednout na paty nebo si může sednout mezi nohy muže a svoje novy rozevřít do V a vsunout je pod pokrčené, podložené nohy muže. Důležité je, aby věděla, že v této poloze dokáže masáž usedět....
 • Některé ženy upřednostní polohu, při které si sednou na nízký meditační sedák naplněný pohankovými slupkami a nohy dají pod sebe po stranách sedáku. Sezení bude mnohem pohodlnější a nehrozí bolest kolenou a odkrvení skrčených nohou. Váha ženy je na sedáku a nohám bude o poznání lépe...
 • Další variantou je sedět se skříženýma nohama, ale to je poloha pro otrlé jogíny...
 • No a ti, kteří těch 15 minut neusedí a dopředu to ví, si mohou i lehnout a zaujmout takovou polohu, kterou prostě zvládnou.

Důležité je, aby žena seděla pohodlně a snadno dosáhla na stehna muže a hlavně do oblasti třísel, hýždí, konečníku a pohlaví. Většinou dosáhne i na břicho a když se trochu natáhne, tak i na mužovu hruď. Někdy je vhodné se takto protáhnout a pod záminkou hlazení hrudi muže si uvolnit nohy a kolena. Výsledná pozice by měla být především pohodlná. 

Pokud se partneři usadili tak, jak jsme si popsali, pak by na sebe mohli docela pěkně vidět. Počítejte s tím, že Vás, pokud to provádíte poprvé, čekají nevšední výhledy na běžně nepřístupné partie. Dávající partner navíc bude poskytovat masáž, která není zcela běžná. Důležitý je jeho dokonalý přístup a hlavně neomezený přístup ke konečníku a genitáliím muže. Když jste se pro masáž prostaty rozhodli, pak zahoďte oba stud, rozpaky a obavy.

Pokud jste se oba pohodlně usadili nebo polo posadili, pak je velmi pravděpodobné, že dávající partner záhy pochopí, že na něco zapomněl. To něco je přitom velmi důležité a pohodová masáž se bez toho prostě dát nedá. Tím nejdůležitější, kromě odhodlání masírovat, je lubrikační krém!!!! Staré přísloví říká - "Kdo maže, ten jede". V případě masáže prostaty to platí dvojnásobně. Konečník se totiž ani při sebevětším vzrušení muže sám nijak nevlhčí a masáž bez lubrikantu se tak pro muže mohla stát nezapomenutelnou. Pamatujte si, že předpokladem úspěšného análního sexu je lubrikace! Pro masáž prostaty se však nehodí každý masážní olej, vazelina nebo lubrikační krém. Proto je vhodné seznámit se s masážními prostředky, které jsou vhodné pro masáž prostaty.

Před masáži si tedy do masážního prostoru připravte:

 • Masážní olej nebo
 • lubrikační krém, nejlépe na bázi vody
 • Mističku s trochou vody pro zlepšení lubrikace zasychajícího lubrikantu na bázi vody
 • Papírové kapesníčky nebo papírové utěrky
 • Ručník na podložení zadečku masírovaného (pro jistotu ...).
 • Okolo prostoru masáže zapalte vonné svíčky nebo aromalampu.
 • Pokud použijete aromalampu, pak zapalte obyčejné čajové svíčky bez vůní (aby se vůně nerušily)
 • Dávejte velký pozor na nebezpečí vzniku požáru.
 • Pokud používáte masážní olej, pak si připravte olej a ohřívač na olej.
 • Zhasněte velká světla a ponechte intimní osvětlení.
 • Nezapomínejte na dostatek tepla v místnosti...
 • Doufám, že je to všechno.

Pokud masáž děláte poprvé nebo si technikou masáže nejste jistí, pak doporučuji podívat se na články webu, které touto problematikou zabývají. Masáž má svá pravidla, která je nutné přísně dodržovat. tato pravidla jsou rozebrána v článku "Pravidla pro provádění masáže prostaty". Muž by měl dodržovat zásady přísné hygieny a žena by se měla vybavit latexovými rukavicemi. Podrobněji otázku hygieny rozebírá článek "Anální sex a hygiena". Také je dobré vědět, co se při análním sexu nesmí dělat, jaké zdravotní problémy přímo zabraňují análnímu sexu a proč někdy anální sex může bolet.

Před masáží prostaty je vždy vhodná milostná předehra. Vrhnout se hned na masáž prostaty prostě není vhodné ani příjemné. Není to prostě rozumné. jak na takovou milostnou předehru před masáží prostaty je rozebráno v článku "Anální masáž a "Léčení rozety" - masáž "Třinácté komnaty"". No a tou třešničkou na dortu je samozřejmě masáž prostaty. Není to až tak složité, aby jste z toho museli mít obavu, ale zase to není až tak jednoduché, aby jste vystačili jen se svým názorem jak na to. Proto byl napsaný článek "Technika masáže prostaty". Tam se dočtete jak na to a pak vám to půjde o poznání snadněji. U masáže prostaty cela jistě vyvstane řada otázek. Některé z nich jsou řešeny v článku "Anální sex z pohledu ženy".

Nemá smysl nyní popisovat vlastí techniku masáže prostaty, ta je důkladně rozepsána v článku "Technika masáže prostaty".

Tak nyní už vám nic nebrání polohu "Tváří v tvář" pro masáž prostaty vyzkoušet.

Techniku masáže prostaty je možné kombinovat se stimulací pohlaví. Těmito technikami se zabývá článek "Varianty stimulace pohlaví při masáži prostaty".

Doufám, že se vám poloha i samotná masáž líbila natolik, že příště vyzkoušíte nějakou jinou, například poloha "Zezadu" vhodnou pro masáž prostaty.

.

Články s podobnou tematikou

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)