Jste zde

Poloha "Ve stoje" - "Mořská panna"

Poloha "Ve stoje" - "Mořská panna"

Volné pokračování článků "Sexuální polohy", "Polohy pro penetrační vaginální sex", Polohy "Ve stoje".

Poloha doporučovaná knihou Kámasútra.

Do polohy "Mořská panna" se milenci mohou dostat z polohy polohy "Ve stoje", kdy žena zády leží na stole nebo ji také mohou zaujmout cíleně.

Žena se položí zády na okraj stolu, vyšší postele nebo pultu. Poloha se proto dá snadno využít v podmínkách domácnosti - v ložnici, pokojích, koupelně i kuchyni...

Žena leží na okraji stolu a kolmo nahoru zvedne nohy (svíčka). Muž se postaví ke stolu, uchopí ženu za nohy v části lýtek nebo za kotníky a přidržuje jí nohy napnuté a kolmo vzhůru. Pokud si žena s pomocí muže podloží pod zadeček polštář, změní se úhel pronikání penisu do pochvy a více bude stimulovaná oblast bodu G.

Pro muže bude pohodlnější, když výška stolu bude o něco nižší, než je výška ztopořeného penisu muže od země. Když si pak na stůl žena lehne, bude výška penisu muže zhruba odpovídat poloze ženiny pánve na stole. Když muž bude o něco níž, určitě si najde něco, na co se postaví.

Žena stabilitu těla vylepší tím, že dá ruce od sebe a dlaněmi se zapře o povrch stolu. Ruce však může dát také podél těla. Pak se může dlaněmi opírat o povrch stolu i v situaci, kde kolem sebe nemá dostatek místa. Pokud muž bude ženu za natažené nohy dostatečně pevně přidržovat, může žena ponechat ruce volně. 

Důležité je především to, aby muž dokázal ženiny nohy udržet natažené nahoru a tiskl je k sobě. Přitisknutím nohou k sobě v části lýtek se samozřejmě stisknou i její stehna a sevřou stydké pysky. Stimulace penisu sevřeného stydkými pysky je velmi intenzivní.

Pro muže je spojení pohodlné a může být i velmi hluboké. Váha ženy spočívá na stole a muž má zcela volný přístup do ženiny pochvy. Penetrační pohyby, hloubku penetrace i techniku ovlivňuje a řídí muž. Žena je v pasivní roli a aktivní muž může milování vést podle svých představ.

Pokud se milenci (především žena) unaví, mohou si jednoduše odpočinout tím, že se vrátí nebo přejdou do polohy "Ve stoje", kdy žena zády leží na stole. Toho dosáhnou velmi snadno - žena nohy opře muži o ramena. Zpět do polohy "Mořská panna" se mohou kdykoli vrátit. Střídáním těchto dvou poloh se dá docílit velké množství kombinací intenzivních pocitů od stimulace oblasti bodu G (poloha "Mořská panna") po intenzivní stimulaci klitorisu (varianta "Ve stoje", kdy žena zády leží na stole). Možné je přejít i do další polohy doporučované knihou Kámasútra - do polohy "Ve stoje" - "Erotické V".

Varianta polohy
Muž v poloze "Mořská panna" stojí u stolu nebo vyvýšené podložky. Pokud je podložka, stůl nebo postel příliš nízká, může u toho i klečet.

Použitelnost:

  • poloha je doporučovaná knihou Kámasútra pro šanci ženy na dosažení vaginálního vyvrcholení
  • spíše přechodná poloha - pro zpestření sexuálního života

Obtížnost:

  • muži - střední
  • ženy - značná. Žena musí fyzicky zvládnut udržet nohy kolmo zvednuté (svíčka). To každá žena po dlouhou dobu nezvládne. Musí mít pevné břišní svaly, aby v poloze vydržela déle... Odměnou je hluboká penetrace a intenzivní stimulace oblasti bodu G. Za vyzkoušení to určitě stojí...

Hloubka průniku:

Stimulace:

  • bod G - podle směřování penisu do pochvy. Pokud penis dráždí 1/3 horní části přední stěny pochvy, pak velmi intenzivní. V poloze "Mořská panna" je oblast bodu G stimulována intenzivně.
  • klitoris -  je muži pro stimulaci rukou nepřístupný. Také možnost, že by si stimulaci klitorisu prováděla žena masturbací rukou je malá. Muž jí tiskne nohy k sobě a přístup ke klitorisu pro stimulaci rukou je omezený. Rukama se žena spíš bude přidržovat okrajů stolu aby zvýšila svoji stabilitu.....

 

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje