Jste zde

Poloha "Na koníčka", "Zády k muži", na lehátku

Tuto variantu uvádím jako inspiraci pro využití vybavení domácnosti nebo zahradního nábytku. 

Pro tuto polohu je ideální použít zahradní lehátko, užší pohovku s opěradlem pro záda nebo si prostě vypomoci jinak. Ale úplně nejlepší je tato poloha pro zkrácení volné chvíle v příjemném prostředí vaši zahrady. Úplně si vystačíte se zahradním lehátkem trochu pevnější konstrukce. Může to být velmi příjemné překvapení pro muže, který na se na něm opaluje někde v soukromí vaší zahrady.....

Muž leží na zahradním lehátku a relaxuje. Žena k němu přistoupí a opatrně se posadí na jeho lingam....Stačí chvilka hlazení a lingamu, šourku a jemná masáž varlat a lingam bude připraven pro zasunutí do koni. To už žena zvládne snadno .... Žena na muži sedí obkročmo, zády k jeho tváři a nohama se opírá o zem. Muž má lingam zasunut hluboko v joni, Ruce má volné a tak jimi může ženu hladit na zádech, zadečku a bocích. Za boky ji může přitahovat k sobě a od sebe a žena může stejné pohyby pánví opakovat. Navíc může pánví kroužit a přitom se nadzvedávat a spouštět na lingam. Výhodou je, že se opírá nohama o zem a má tak možnost využít sílu nohou k nadzvedávání a spouštění těla a pro pohyby pánve  na všechny strany. Žena je v této poloze dominantní a má pro to vytvořeny všechny předpoklady. Všechny varianty kopulačních pohybů, tedy dopředu - dozadu, nahoru - dolů a kroužení pánví může zvládat velmi dobře.

Může měnit hloubku nasednutí, úhel proniknutí lingamu i pohyby pánví podle svých představ a potřeby. Muž dosáhne i na ženin klitoris a to mu umožní jeho stimulaci. Když se více posadí, dosáhne i na ženina prsa a může je hladit a dráždit bradavky. Podobně i žena může provádět autoerotiku za spojení s lingamem a dráždit si prsa i klitoris. Proniknutí je hluboké a pod různými úhly. Lingam proto může v některých chvílích dráždí přední stěnu pochvy, tedy oblast bodu G i zadní část pochvy, tedy i děložní čípek. 

Poloha je velmi příjemná i pro muže kteří mají kratší lingam. Naopak muži s větším lingamem musí být opatrní, aby žena neprožívala při velmi hlubokém nasednutí nepříjemné pocity při velkém napnutí pochvy. Díky tomu, že žena může být aktivní a může hloubku nasednutí regulovat a kontrolovat, je tato poloha pro ženu velice příjemná a může v ní prožít velmi intenzivní pocity vzrušení.

V této poloze je možné uskutečnit celý akt spojení až do vyvrcholení. 
Pokud muž zvládá techniky oddalování orgasmu a bude ženě stimulovat klitoris, pak žena může prožít velmi silný klitoriální orgasmus, ale i vaginální orgasmus, případně rozšířený o pocity při dráždění oblasti děložního čípku. Tato poloha dává partnerům prostor pro dlouhé milování s mnoha prožitky, emocemi a podněty vzrušení. 

Žena je dominantní a tak může sama rozhodovat o variantách této polohy. Stačí změna polohy jejího těla a dráždění lingamem uvnitř joni se může zásadně změnit. Podobně se změnou polohy těla se mění i možnosti doplňkové stimulace dalších erotogenních zón. 

Předkloněním těla směrem k mužovým nohám a opřením rukou o stehna muže, změní úhel vstupu lingamu do joni natolik, že bude lingamem drážděna především oblast zadní části pochvy a oblast děložního čípku.

Pokud se žena na nohy muže tělem úplně položí, bude dráždění ještě silnější a muž bude mít navíc možnost ženu lépe hladit na zadečku a konečníku. To bývá velmi silný pocit nejen pro ženu, ale i pro muže. V tomto případě je možné provádět pomalé techniky hlazení "třinácté komnaty". Oblast klitorisu bude drážděna sice jen kořenem lingamu, zato však velmi intenzivně. 

Když se žena zakloní nebo zcela položí na hruď muže, bude lingamem drážděna především oblast bodu G a muž může ženu hladit na prsou, hrát si s bradavkami, líbat na krku, ramenou a zádech, hladit a stimulovat její klitoris. S hlazením klitorisu v této variantě může přijít i žena a při té příležitosti se může dotýkat i mužova lingamu vstupujícího do joni a případně ho hladit na šourku a stimulovat varlata. 

Variant a nápadů může být celá řada a může se stát, že pokud muž bude dobře zvládat své vzrušení, pak vám pro milování nebude stačit hodina v nádherném spojení.  

 

Literatura a zdroje