Jste zde

Stimulace vulvy prsty - poševní vchod a podbřišek

Stimulace vulvy - Venušin pahorek a stydké pysky

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni".
Předcházela technika "Tantrická masáž joni - stimulační část masáže".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Hlazení Venušina pahorku a stydkých pysků" je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Pokud chceme ve stimulaci vulvy pokračovat systematicky a přitom ženu pomalu připravovat na penetraci pochvy, musí být přirozeně vzrušená a lubrikovaná. Proto jsme se nejdříve zabývali technikami přípravné části masáže a následně stimulační části masáže.

Nyní je čas na pomalé rozproudění nahromaděné sexuální energie a její rozvedení do celého těla. Možná si budete myslet, že se vracíme tak trochu zpět a odpoutáváme pozornost od stimulace vulvy. Ano, přesně to je cílem techniky, kterou popisuje tento článek.

Ve stimulační části masáže se veškerá pozornost masírované ženy přirozeně soustředila na její pohlaví. Vzrušení se generovalo z jedné nejvýraznější erotogenní zóny na jejím těle - vulvy a klitorisu. Pokud by stimulace pohlaví dále pokračovala, nejspíš by vzrušení ženy dále narůstalo, až by přerostlo ve vyvrcholení. Jenže v tantře nejde o dosažení rychlého vyvrcholení, cílem tantry je cesta k němu...

Nyní je čas vše zklidnit a v závěru techniky pak zase pozornost ženy vrátit zpět k jejímu pohlaví. Tentokrát však bude žena prožívat pocity velmi lehké penetrace při zasouvání jednoho prstu do poševního vchodu.

Jak se stimulace poševního vchodu a podbřišku provádí?

Technika se provádí pomocí obou rukou. Levou ruku, přiložíte plochou dlaně na celou vulvu. Prsty budou směřovat k podložce. Pak pomalým pohybem ruky vulvu pohadíte směrem nahoru, k podbřišku. Kopírujte tvar vulvy a Venušina pahorku. Když ruku posunete až na podbřišek, jemně ji sejměte a současně s tímto pohybem na vulvu přiložte pravou ruku. Současně se sejmutím levé ruky z podbřišku zahajte pohyb pravé ruky, opět směrem k podbřišku. Ruce postupně střídejte až vytvoříte plynulý kontinuální pohyb obou rukou. Hladivý pohyb rukou opakujte minimálně 9x a hlavně nespěchejte a netlačte. Jedná se o stejnou techniku, kterou jsme použili v přípravné části masáže a kterou jsme popsali jako Stimulace vulvy prsty - "smetání energie". Opravdu jsme se vrátili zpět, na začátek masáže, ale rozpoložení a vzrušení je na zcela jiné úrovni. Tento zdánlivý návrat zpět je však potřeba.

Když techniku "smetání energie" dokončíte, soustřeďte se na jemné a pomalé kruhové hlazení podbřišku pravou rukou ve směru hodinových ručiček. Pohyb veďte plným dotykem přes podbřišek a horní část Venušina pahorku. Rukou nesmíte příliš tlačit - ženě by to mohlo být nepříjemné. Pohyb opakujte 9x a nespěchejte!


Nyní bude technika pokračovat s pomocí obou rukou. Na podbřišek zlehka položte levou ruku a pokračujte v jeho pomalém kruhovém hlazení ve směru hodinových ručiček. Hlazení provádějte stejně pomalu a soustředěně jako předtím pravou rukou.

Pravou ruku položte na vulvu prsty směrem k podložce. "Božím prstem" pomalu hlaďte  stydké pysky a klitoris a mezi stydkými pysky opatrně "hledejte" poševní vchod. Nemusí to být tak jednoznačné protože poševní vchod se může nacházet v různé vzdálenosti od klitorisu. Nebo se to dá také říct tak, že klitoris se nachází v různé vzdálenosti od poševního vchodu. Každá žena je anatomicky jiná a proto je potřeba postupovat pomalu a velmi citlivě.


Pro mnoho mužů (ale i žen) je problém současně provádět dvě rozdílné techniky současně. Levá ruka pomalu "krouží" na podbřišku a Venušině pahorku a pravá ruka pomocí "božího prstu" lehce stimuluje stydké pysky a klitoris a přitom mezi stydkými pysky "hledá" poševní vchod.

Jedná se o první pokus o vaginální stimulaci a proto považujte "nalezení" poševního vchodu za něco, co je v tantře považováno za "posvátné". Opravdoví tantričtí mistři dokonce před touto první penetrací ženu požádají o to, aby mohli do její joni vstoupit. Tak to v tantře je zvykem a myslím si, že vůbec není na škodu tuto starou tantrickou tradici dodržovat. Pokud se žena bude cítit na tuto změnu cítit připravena, určitě svolí. Pokud by však nesouhlasila, nesnažte se svoji vůli prosadit za každou cenu. V dnešní době tak můžete předejít nedorozuměním, které by později mohly vyústit v problémy. Při partnerské masáži to nemusí být takový problém, jako u masáže od profesionálního tantrického maséra nebo masérky.

Pokud přijímající žena se zasunutím prstu souhlasila, můžete velmi pomalu pokračovat ve stimulaci poševního vchodu a jeho okolí. Kdykoli se přitom můžete vrátit k hlazení stydkých pysků a klitorisu. Tato kombinovaná technika stimulace klitorisu, stydkých pysků a poševního vchodu je mimořádně vzrušující. Zasouvání prstu do poševního vchodu však omezte maximálně na zasouvání jediného článku "Božího prstu". Pohyb prstu může být kruhový, kývavý, kombinovaný s lehkým, mělkým zasouváním. Pečlivě sledujte reakce ženy, nespěchejte a buďte velmi jemní. Zasouváním prstu a jeho pohybem po okraji poševního vchodu dojde k jeho uvolnění a dovolí Vám to přenést přirozenou lubrikaci z pochvy mezi stydké pysky a na klitoris.


Jak jsem již uvedl, každá ruka dělá jiný pohyb. Pravá ruka stimuluje poševní vchod, stydké pysky a klitoris a levá ruka stimuluje podbřišek a Venušin pahorek. Poté, co prstem velmi měkce proniknete do poševního vchodu, pravou rukou začněte rozvádět vzrušení a sexuální energii do celého těla. Kroužky při hlazení postupně rozšiřte až na břicho a občas poklaďte i prsa. Nejdříve na jejich spodní straně, později můžete pohladit celá prsa a "pohrát" si s bradavkami a jejich dvorci.

Už z popisu je zřejmé, že na první pohled jednoduchá technika nemusí být v praxi tak snadno proveditelná. Každá ruka provádí jiný pohyb a má "jiný úkol". Nesnažte se vše zvládnout na první pokus. Každým dalším pohybem Vám to půjde lépe. Největší pozor dávejte na penetraci a to proto, že se jedná o první pokus o penetraci od začátku masáže. Pohyb levé ruky po Venušině pahorku, podbřišku, bříšku a prsou považujte za důležitý, ale ne zásadně důležitý. Stimulace vulvy pravou rukou, provázená první penetrací poševního vchodu je důležitější.

Další techniky masáže joni už budou více zaměřeny na penetraci a proto se této části masáže říká penetrační část masáže joni.

Následovat může "Stimulace vulvy prsty - dlaní Venušin pahorek, prsty bod G".

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)

Štítky: