Jste zde

Stimulace vulvy prsty - "smetání energie"

Stimulace vulvy prsty - "smetání energie"

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni" a "Milostná předehra".
Technika přípravné části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Smetání energie" je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Technika se používá například při intimním mazlenímilostné předehře, stimulaci vulvy prsty - "prstění", v rámci stimulační části tantrické masáž joni a při dalších sexuálních aktivitách, které mají ženu příjemně naladit nebo jí prostě jen ukázat, že je žádaná...

Protože se tato technika může používat při mnoha příležitostech při laskání, masážích, nebo cílené stimulaci vulvy, bude popsána obecně a to nejdůležitější z ní si můžete upravit podle situace, kdy ji používáte.


Technika jemného "smetání energie" - střídavým hlazením celé plochy vulvy oběma rukama je pro ženu mimořádně příjemná. Varianta je vhodná při masáži při které žena leží na masážním stole a masírující stojí vedle stolu. Prsty ruky směřují k perineu (hráz). Rukou, plným dotekem dlaně a všech prstů, pomalu táhněte po celé ploše vulvy od hráze až nad stydký pahorek (Venušin pahorek). Jakmile jsou prsty ruky někde uprostřed délky stydkých pysků, přiložte na spodní ruku druhou ruku a pohyb ruky provádějte znovu od hráze. Mezitím spodní ruka opustí Venušin pahorek a horní ruka je někde uprostřed stydkých pysku. Spodní ruku opět přeložte přes druhou, a pohyb opakujte. Je to takový nekonečný proces překládání rukou a jejich plošného hlazení celé plochy vulvy.

Tato technika je známá i z celotělové tantrické masáže, při které se používá po závěrečných "dlouhých tazích". Technice se říká "smetání energie" nebo "vyhlazení energie". Používá se pro celkové pocitové sjednocení celého těla. Při tantrické masáži se v závěreční technice druhé části masáže aplikuje na povrch celého těla ze zadní strany a ve třetí fázi masáže na přední stranu těla. U masáže stydkých pysků slouží k "uhlazení energie" na celé ploše vulvy. Technika "smetání energie" se opakuje tak dlouho, dokud nevnímáte, že se žena zklidnila a že je jí masáž vulvy příjemná. Minimálně ji opakujte 9x. Za jedno opakování se považuje vystřídání obou ruku.

U varianty, při které masírující sedí na podložce nebo na masážním stole a žena má přeložené nohy přes jeho stehna, bude nekonečný proces překládání rukou a jejich plošného hlazení celé plochy vulvy plochou dlaní a prstu "shora" (kdy prsty směřují k perineu), prakticky nemožný. Řešení je jednoduché - místo plochou dlaně a prstů provádějte plošné hlazení vulvy hřbetem rukou a horní plochou spojených prstů. Výsledek bude k nerozeznání podobný.

Technika "smetání energie" (vyhlazení energie) se používá v přípravné části tantrické masáže joni. Má velký význam pro uvolnění napětí svalstva pánevního dna a vede ke zklidnění ženy před stimulační částí tantrické masáže joni, ve které se již cíleně provádí masáž stydkých pysků a další stimulační techniky.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".