Jste zde

Stimulace pochvy prsty - techniky "prstění"

Stimulace pochvy prsty - techniky "prstění"

Hlavní téma: "Stimulace vulvy prsty - "prstění".
Volné pokračování článku "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Při milování se nikdy nedá popsat úplně všechno, co ho provází. Proto ani u technik stimulace ženy pomocí prstů se to určitě nepodaří popsat vyčerpávajícím způsobem. Alespoň se pokusím uvést ty techniky, které se používají nejčastěji a na které "je spolehnutí"...

Ne všechny se dají využít k dosažení vyvrcholení. Některé jsou spíše zklidňující, uvolňující, navozující očekávání, možná přinášející i vzrušení... Pak to budou techniky které jsou velmi příjemné a bezpečně vedou ke zrušení. Tyto techniky jsou zaměřeny především na stimulaci klitorisu. A nakonec to budou techniky penetrační, které spojují stimulaci klitorisu a stimulaci uvnitř pochvy.

Přípravné techniky

Hlazení

Stimulační techniky

Stimulace klitorisu


 

Techniky spojené s penetrací pochvy

Ne všechny techniky budou pro všechny ženy stejně příjemné nebo je stejně vzruší. Každá žena je jiná a jinak na dráždění pohlaví reaguje. Tady je ideální prostor pro zkoumání, bádání, experimentování... A o tom milování přece je... Nebojte se o svých touhách a pocitech spolu mluvit. Snadněji a rychleji se vám vzájemně podaří sex povýšit na milování...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)