Jste zde

Stimulace vulvy prsty - "pozdrav bodu G"

Stimulace vulvy prsty - "pozdrav bodu G"

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni" a "Milostná předehra".
Technika přípravné části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Pozdrav bodu G" je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy je vhodné pod koleny podložit pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Vyžaduje velmi dobrou přirozenou lubrikaci nebo musíte použít kvalitní lubrikant.

Poslední z přípravných technik, předcházejících Stimulaci vulvy prsty - "prstění" nebo technikám "Tantrické masáže joni" je "pozdrav bodu G. Tato technika má za cíl ženu připravit na další stimulaci vulvy, Venušina pahorku, stimulaci klitorisu, pochvy, bodu G a na vnitřní stimulaci pochvy. Jedná se tedy o poslední z přípravných technik po kterých už bude další stimulace vedena s cílem zvyšování vzrušení až po vyvrcholení.

Dlaň levé nebo pravé ruky položte na Venušin pahorek tak, aby jí bylo možné nepřímo tlačit na klitoris. Prsty ruky směřují dopředu k břichu.

Technika je to jemná, uvolňující, zklidňující, jejím cílem není navozovat sexuální vzrušení.

Prsty ruky jemně položte na její podbřišek, nad oblast pod kterou je uložena pochva. Polštářky prstů přiložte na kůži přibližně v místě, kde se ve stěně pochvy nachází oblast bodu G. To je přibližně 2-3 cm za poševním vchodem. Prsty přiložte a jemně jimi zatlačte do tukové tkáně stěny podbřišku. Prsty pak malými, jemnými kroužky třete místo, pod kterým se oblast bodu G nachází.

Současně stále vyvíjejte přiměřený tlak dlaně na stydké pysky v místě, kde se nachází klitoris. Nepřímo tak přiměřeným tlakem budete stimulovat klitoris krytý stydkými pysky a klitoridální kapucí, ale také jeho "kořeny" skryté pod tukovou vrstvou Venušina pahorku. Dlaň stimuluje a uzavírá 1. kořenovou čakru Múládhára. S tlakem to moc nepřehánějte! Mnoho žen nepřímý tlak na klitoris a jeho "kořeny" vnímá jako příjemný až vzrušující.

Hlazení dolní části břicha provádějte po směru hodinových ručiček. Nezapomínejte na to, že příliš velký tlak na břicho nebo podbřišek je nepříjemný!

Stimulace oblasti bodu G vně těla není skutečnou stimulací této mimořádně citlivé oblasti ve stěně pochvy. Význam této stimulace je spíše symbolický a má být opravdu jen tím "pozdravem bodu G". Co je však důležité - je uvědomit si, kde se tato oblast v pochvě nachází. Dokázat ji alespoň přibližně lokalizovat. To je pro mnoho lidí významná informace. Často si muži (ale i řada žen) myslí, že je to až někde v hloubce pochvy. Proto je tato technika významná, že ukazuje, že oblast bodu G je jen 2-3 cm za poševním vchodem!. Tato zkušenost se později bude hodit při technikách, při kterých bude oblast bodu G v pochvě cíleně stimulovaná polštářky prstů.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".