Jste zde

Příprava na stimulaci ženského pohlaví

Příprava na stimulaci ženského pohlaví

Hlavní téma: "Milostná předehra".
Volné pokračování článků "Masturbace ženy".

Každé milování nebo i masturbace potřebuje vhodnou pohodu, soukromí a atmosféru. Najděte si proto dostatek času a nikam nespěchejte. Nestanovujte si další úkoly, které "potom" musíte udělat. Vytvořte pohodu, zapalte vonné svíčky, naplňte aromalampu vonným olejem  ... Jde to i bez toho, ale v příjemné atmosféře je to rozhodně hezčí...
Chcete-li vytvořit příjemnou atmosféru pro milování, začněte společnou koupelí a pokračujte smyslnou masáží celého těla. Nikam nespěchejte a prožívejte společně krásné intimní okamžiky.

Hygienu nepodceňujte

Základem pro každé milování je čistota těla. Pokud při některé technice dochází ke vnikání prstů do ženina těla, pak je potřeba velkou pozornost samozřejmě věnovat i zvýšené hygieně rukou. Začněte tedy tím, že si zkontrolujte, jestli máte správně ostříhané a zabroušené nehty a čisté ruce, včetně nehtových lůžek. Jedině tak zabráníte možnosti zanesení infekce do genitálií ženy, do poševního vchodu, pochvy nebo ústí močové trubice. Takovéto infekci můžete zabránit poměrně snadno - stačí si při koupeli opravdu dobře umýt a několikrát vydrhnout ruce mýdlem, nejlépe antibakteriálním. Ke zranění citlivé sliznice pochvy nebo klitorisu mohou přispět i ostré dlouhé nehty a případné záděry na nehtech nebo kůži prstů. Proto je vhodné si zkrátit nehty, zabrousit je do obloučku bez ostrých hran a dokonale vyčistit nehtové lůžko a prostor pod nehtem.

Dokonalé umytí rukou a úprava nehtů, včetně odstranění nečistot pod nehty, zbaví ruce bakterií a připraví Vaše ruce na doteky na těch nejcitlivějších místech Vaší ženy. I tak je potřeba mít stále na paměti, že prsty jsou přece jen tvrdší než penis a že s nimi budete pohybovat v pochvě i na klitorisu jinak, než jak je pro pohyb penisu v těchto místech obvyklé. Pokud máte drsné ruce a nebo zrohovatělou kůži na prstech, můžete ženě navodit více nepříjemných pocitů než potěšení z doteku.

Riziko infekce močových cest

Zvýšené opatrnosti je potřeba dbát i v oblasti ústí močové trubice, která je místem, kde se nejčastěji vyskytují bakterie, které způsobují infekce močových cest. Pokud žena nějakou infekcí močových cest trpí a ta není doléčena nebo se žena neléčí, pak je lépe techniku stimulace prsty raději odložit na dobu, kdy bude zdravotně v pořádku. Neléčená nebo podrážděná oblast močové trubice s infekcí může způsobit až masivní rozvoj infekce, která se může rozšířit do ledvin a zde způsobit vážné zdravotní komplikace. Navíc takovýto zánět  je nesmírně nepříjemný a bolestivý a ženě pak většinou zabrání na dlouhou dobu v jakýchkoli penetračních sexuálních aktivitách. Bližší informace naleznete v článku Alergické reakce u žen při sexu.

Používejte lubrikační krémy

I přes to, že vzrušená žena se zvlhčí v oblasti genitálií sama přirozenou cestou, nemusí to stačit na stimulaci prsty v této oblasti. Milostná předehra i vlastní stimulace budou pro ženu mnohem příjemnější, bude-li dostatečně zvlhčená lubrikačním krémem. Ty jsou na bázi olejů nebo na vodní bázi. Každý z nich má své přednosti i negativa. Vždy však volte lubrikační krém kvalitní a pokud možno na přírodní bázi a případně i s antibakteriálními účinky. Podrobnější informace naleznete v části "Lubrikační gely". Doplňovat lubrikační krém bude potřeba i v průběhu stimulace, neboť stimulovaná oblast by měla být stále dostatečně lubrikovaná, aby pohyb prstů neporanil nebo neodřel jemnou sliznici v této oblasti. Pokud bude žena vzrušená, lehké odření nepozná, ale po milování by ji poraněná místa mohla bolet a také pak budou náchylnější pro záněty a vznik mykózy. Pro některé muže je nesmírně vzrušující se dívat, jak žena si sama nanáší a roztírá lubrikační krém na stydké pysky a vnáší jej do pochvy a dává tak muži najevo, co od něj očekává. Takže i s lubrikačním krémem se již dá pracovat jako s erotickou pomůckou ...

 

Články s podobnou tematikou