Jste zde

Stimulace vulvy prsty - hlazení od podbřišku k hrázi

Stimulace vulvy prsty - hlazení od podbřišku k hrázi

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Mazlení upevňuje partnerské vztahy" a "Intimní mazlení".
Technika úvodní části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Hlazení od podbřišku k hrázi patří mezi doteky, kterými by stimulace vulvy mohla začínat. Technika je to jednoduchá, příjemná a vzrušující. Musíte ji však chápat jako techniku nepenetrační a nepokoušet se o její "vylepšení" tím, že půjdete nad její rámec. Od toho jsou jiné techniky, o kterých se samozřejmě dočtete dále...

Žena leží na zádech a nohy má doširoka rozevřené a pokrčené. Nohy je vodné pod koleny podložit malými pohankovými polštářky nebo složenou dekou. Svaly nohou se uvolní a ženu bude poloha těla pohodlnější.

Při této technice se používá hlazení dlaní na Venušině pahorku a podbřišku s prsty položenými na vulvě. Pro hlazení se využívá dlaň a všechny prsty. Po úvodním hlazení se pro stimulaci vnitřní strany velkých stydkých pysků využije především prostředníček ("Boží prst"). Znovu připomínám, že přestože prst bude mezi stydkými pysky, nejedná se o penetrační techniku.

Začínáme tak, že dlaň ruky volně položíte na Venušin pahorek a prsty ruky vně velkých stydkých pysků. Prsty směřují dolů k hrázi a nijak na stydké pysky nebo do třísel netlačí. Budeme opakovat stále stejný pohyb - ruku zlehka posunete na podbřišek tak, aby netlačila na břicho a pak ji přesunete dlaní zpět nad Venušin pahorek.

Prsty ruky zlehka kloužou po velkých stydkých pyscích až nad Venušin pahorek. Když je dlaň na podbřišku, prsty ruky budou na Venušině pahorku. Když ji přesunete na Venušin pahorek, sklouznou z Venušina pahorku k hrázi. Nespěchejte, netlačte, prsty nechte zlehka položené tak, aby snadno mihly kopírovat tvar vulvy.

Až si na pohyb zvyknete a bude plynulý a přirozený, můžete pokročit dále. Podle toho, jak jsou stydké pysky velké a jak jsou tvarované, použijete prostředníček (nebo současně prostředníček a prsteníček). Pokud Vám bude více vyhovovat prostředníček a ukazováček, je to možné také. Zpočátku tedy všechny prsty společně přejíždí po stydkých pyscích bez toho, že by některý prst byl upřednostňovaný. Později, až bude žena alespoň troch vzrušená, ale dostatečně lubrikovaná, prostředníčkem (nebo prostředníčkem a prsteníčkem) přejíždějte po stydkých pyscích mírným tlakem, až se pomaličku začnou rozevírat. Dostatečná lubrikace je už nyní nezbytná! Pokud přirozená lubrikace nestačí, musíte ji doplnit o lubrikant. Při dalších pohybech ruky veďte pohyb prstů mezi stydkými pysky až dolů k hrázi. Když toho dosáhnete, bude vaše dlaň znovu v původní, výchozí poloze, na Venušině pahorku.

Ruka se nyní dlaní přesouvá od podbřišku na Venušin pahorek, prostředníček (nebo prostředníček a prsteníček) vedete mezi stydkými pysky.

Dělejte to tak, aby polštářky prstů mírným tlakem neustále otevíraly velké stydké pysky, až se postupně prsty dostanou do kontaktu s malými stydkými pysky.

Pokračujte v hlazení stále stejným způsobem,  tedy rukou (dlaní) od podbřišku až na Venušin pahorek a zpět. Soustřeďte se na to, aby prsty zlehounka přejížděly po malých stydkých pyscích a zleva a zprava stimulovaly klitoris. Protože se nejedná o penetrační techniku, nesnažte se prsty zavádět mezi malé stydké pysky a do poševního vchodu!!!

Velké stydké pysky se prokrví, zvětší a mírně se ještě více přirozeně rozestoupí. Pohyb prstů mezi nimi pak bude snadnější, stimulace intenzivnější. Po několika opakováních se klitoris zvětší a vystoupí zpod klitoridální kapuce. Pohybem prstů, přejíždějících nahoru a dolů mezi stydkými pysky a po klitorisu, se vzrušení ženy začne viditelně zvyšovat.

Dominantní pocity vzrušení bude žena prožívat od stimulace vnitřní strany stydkých pysků, od kontaktu prstů s hrází a samozřejmě do stimulace klitorisu. Jedná se však teprve o jednu z úvodních stimulací vulvy a proto není potřeba chtít víc, než aby se ženě líbila, byla jí příjemná a rozvíjela její vzrušení.

Pokud se nikam nespěchá, je tato technika pro ženu mimořádně vzrušující!

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)