-A A +A

Jste zde

Stimulace vulvy prsty - zahřívání dělohy

Stimulace vulvy prsty - zahřívání dělohy

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".

Technika patří mezi přípravné části "Tantrické masáže joni". Jedná se o jednu z klasických technik masáže joni a je možné ji využít také v rámci ucelené techniky masáže orgánu rozkoše - joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Zahřívání dělohy" je jednou z přípravných technik stimulace vulvy prsty, podobně jako je i zahřívání vaječníků.


Technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy je vhodné pod koleny podložit pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Nejedná se o penetrační stimulaci a cílem techniky není navození sexuálního vzrušení.

U "Tantrické masáže joni" se může provádět následně - dlaň levé ruky přitiskněte na stydké pysky a prsty ruky "uchopte" Venušin pahorek. Levá ruka "uzavře joni" a "uzemní" 1. kořenovou čakru Múládhára. Druhou, pravou rukou, jemným pohybem dlaně uvolňujte a masírujte spodní části břicha (nad dělohou).

Hlazení břicha provádějte po směru hodinových ručiček. Pohyb dlaně musí být pomalý a tlak na spodní část břicha nesmí být příliš silný.

Musíte najít takový tlak a rychlost pohybu kroužení dlaní, aby ženě navodily příjemné pocity zklidnění, uvolňění a možná i vzrušení. Teplo vaší dlaně zahřeje tkán na dělohou a od ní se "prohřeje" i děloha. Žena prožívá pocity, které se dají přirovnat k pocitům odevzdání se. Zahřívání dělohy věnujte asi tak 2 minuty času.

 

Články s podobnou tematikou