Jste zde

Masturbace (onanie) od partnerky a vibrátoru

Masturbace (onanie) od partnerky a vibrátoru

Hlavní téma: "Masturbace (onanie) - pomocí vibrátoru".
Pokračování článku "Manuální stimulace penisu".

V partnerském životě je celkem běžné, že sexuální uvolnění poskytne žena muži nebo muž ženě bez toho, že by se spolu dál milovali, souložili nebo se dále vzrušovali. Ne vždy je "nálada" na sex a také okamžitá sexuální potřeba nemusí být dostatečně vysoká na obou stranách. Tehdy je nejjednodušší cesta pro navození "partnerské pohody" vyhovět tomu druhému a pomoci mu k sexuálnímu uvolnění. Pro mnoho párů je to také nejsnadnější cesta k vyrovnání různě vysoké sexuální potřeby.

Může se však jednat i o zpestření partnerského sexuální života, kdy spolu vzájemně experimentujete s technikami, které nahradí "klasický" sex nebo jiné sexuální praktiky vedoucí k navození sexuálního uvolnění.

V tomto článku si vysvětlíme samostatnou techniku stimulace penisu muže, při které žena použije nejen "klasické" techniky stimulace penisu, ale navíc je doplní o vibrace vibrátoru. Pokud znáte techniky tantrické masáže lingamu, můžete je ozvláštnit právě o blahodárné účinky vibrací. Nebude to pak sice klasická tantrická masáž lingamu, ale výsledek prožitků za tuto změnu rozhodně stojí...

Jak se masáži penisu s využitím vibrací provádí?

Vibrátor samozřejmě můžete využít kdykoli, například při nápadité milostné předehře nebo i v průběhu milování. Nyní si však popíšeme situaci, kdy žena chce muži dopřát vzrušení a sexuální uvolnění při stimulaci penisu rukou. Navíc k tomu přidá cílené vibrace vibrátoru, které masáž penisu rukou promění v něco zcela jiného...

Muž se pohodlně položí na záda a žena se posadí na malý pevný polštářek mezi jeho nohy. Muž nohy nadzvedne a žena své rozevře do V. Muž pak nohy přeloží přes nohy ženy. Masáži jeho penisu už nic nebrání... Žena se pohodlně usadí a může začít s masáží penisu.

Důležité je mít v dosahu dostatek ohřátého masážního oleje a v tomto případě i vibrátor. Může to být "klasický" vibrátor "Robertek" nebo i vibrátor s vibrující hlavou. Vzhledem k tomu, že budeme používat masážní olej, jsou v tomto případě vhodnější vibrátory z pevnějšího materiálu, které se dají snadno umývat vodou a olej jim neublíží. Vibrátory z pórovitého materiálu by nasály olej a těžko by se po masáži daly ošetřit.

Žena může začít masáž hlazením nohou, bříška, stydkého pahorku... Základní popis takové masáže penisu si můžete přečíst například v článku Tantrická masáž lingamu - obecný popis techniky. Upozorňuji však na to, že klasická tantrická masáž lingamu žádné další pomůcky nikdy nevyužívá!!!

Nikam nespěchejte a vibrátor ponechte zatím odložený. Muž potřebuje čas na dostatečné vzrušení a rozhodně nebude protestovat proti jemnému hlazení a škádlení jeho přirození a jeho okolí. Dostatečně dlouho se věnujte také masáži šourku a varlat a masáži perinea (hráze). I když se o tom moc nemluví, právě tyto oblasti jsou pro každého muže mimořádně silnou erotogenní zónou.

Celková délka masáže by měla být někde okolo jedné hodiny. Z tohoto času se manuální stimulaci penisu věnujte asi 45 minut. Těch zbývajících 15 minut budete používat i vibrátor.

Když nastane vhodný čas na využití vibrátoru, bude už muž zcela uvolněný a samozřejmě hodně vzrušený. Tehdy můžete přibrat vibrátor a pocity z manuální stimulace penisu rozšířit o vibrace. Nikam nespěchejte a to, že nastal čas na použití vibrátoru dejte muži na vědomí tím, že špičku vibrátoru přiložíte na hráz (perineum) pod šourek. Hráz (perineum) je v anatomii člověka definována jako silná svalnatá oblast mezi konečníkem a pohlavním orgánem. Jemné vibrace se přenesou na šourek, varlata, do pánevního dna a samozřejmě i na prostatu - mužský bod G. Nesnažte se vibrátorem moc tlačit a začínejte s pomalejšími vibracemi. Vibrátor na hrázi ponechte jen přiložený, bez dalšího pohybu. Muž bude vibrace vnímat jako něco nového a brzy zjistí, že v kombinaci se stimulací penisů rukou prožívá nové, příjemné, vzrušující a doposud nepoznané pocity.

Další technikou bude kývání plochou vibrátoru ze strany na stranu, čímž vibrace na hrázi přes třísla přenesete i na vnitřní stranu stehen, tedy na další erotogenní zóny muže.

Vibrátor plochou přikládejte do třísel a chvíli ho tam ponechte bez pohybu. Tím vibrace nasměrujte také na levé a pak na pravé varle. Právě tyto rozdělené pocity vibrací bude muž vnímat velmi kladně. Uvědomte si, že vibrace se přenáší i do pánevního dna a tedy působí i "vnitřně" a muž je vnímá na kořeni penisu a na prostatě. Po celou dobu nepřestávejte v pomalé stimulaci penisu rukou pohybem nahoru-dolů. Kombinace vibrací v oblasti perinea a pomalá stimulace penisu rukou navozuje různé pocity které se ve výsledku doplňují a sčítají...

Pak se vibrátorem přesuňte na penis a plochou vibrátoru ho hlaďte od jeho kořene až po štičku žaludu. Pohyb vibrátorem by měl být nahoru-dolů a měl by se posouvat kolem dokola penisu. V těchto chvílích stimulaci penisu rukou přerušte a volnou rukou můžete hladit šourek, případně perineum. Pocity ze stimulace se "vymění" a nyní muž vnímá hlazení perinea, šourku a varlat rukou jako doplňkovou stimulaci a vibrace na penisu jako hlavní stimulaci.

Nikam nespěchejte a kombinujte masturbaci penisu rukou se stimulací vibracemi od perinea až po špičku žaludu.

Nebojte se vibrátor občas posunout až k análu, protože přesto, že se o tom moc nemluví, právě taková stimulace vibracemi muže posouvá ke zcela novým pocitům vzrušení.

Když se na techniku podíváme z pohledu času, máte na stimulaci pohlaví muže zhruba čtvrt hodiny a více. Když vidíte, že je muž stále silně vzrušený, můžete pokračovat dál a dál... Ale nic se nemá přehánět a v případě udržení erekce to platí dvakrát...

Když se rozhodnete přejít do závěrečné fáze stimulace penisu, zaměřte se na stimulaci phrenulární zóny, což je oblast předkožky, která se nachází pod žaludem penisu. Tento pás mírně zvýrazněné kůže předkožky penisu je mimořádně citlivý na tření a stimulaci. Vibrace vibrátoru pak stimulují phrenulární zónu a žalud penisu. Muž vibrace vnímá až v pánevním dnu, což je většině mužů příjemné. Intenzitu vibrací může měnit a stimulaci penisu může doplňovat drážděním rukou.

Ktyž na závěr vibrátor přiložíte na phrenulární zónu pod žalud penisu v místě uzdičky, bude se vzrušení muže blížit k okamžiku vyvrcholení. Pak už jen většinou stačí pomalý pohyb po uzdičce vibrátorem nahoru-dolů a bez další stimulace muž brzy vyvrcholí. V závěrečných chvílích, tedy o okamžicích, kdy se viditelně blíží ejakulace je příjemné, když se vibrace mírně sníží a žena svou ruku přiloží pod kořen penisu na místo, kde je uložena prostata, a jemně na toto místo zatlačí. V okamžiku vyvrcholení bude pod prsty ruky vnímat orgasmické kontrakce a určitě nepřehlédne ejakulaci, která bude probíhající orgasmus provázet...

Orgasmus bývá velmi silný, ale po jeho prožití většinou dojde k rychlé ztrátě erekce. Další stimulace penisu by pak mohla být nepříjemná. Penis je přecitlivělý a erekce slábne... Proto je lépe jakoukoli další stimulaci vibrátorem včas ukončit. Jemné hlazení až do zklidnění muž uvítá, ale přímé stimulaci penisu a zvláště žaludu se raději vyhněte.

A to je vše...

Poznámka:
Ještě snad malé doplnění techniky - když žena vidí, jak muže vzrušují "náhodné" doteky vibrátoru v oblasti hráze směrem ke konečníku, může zvolit opačnou kombinaci stimulací a vibrátor použije k vnitřní stimulaci prostaty. To už však je technika análního sexu a na tu je potřeba být alespoň trochu připravený.

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)