Jste zde

Stimulace vulvy prsty - "zahřívání vaječníků"

Stimulace vulvy prsty - "zahřívání vaječníků"

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni" a "Milostná předehra".
Technika přípravné části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Zahřívání vaječníků" je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy je vhodné pod koleny podložit pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Vyžaduje velmi dobrou přirozenou lubrikaci nebo musíte použít kvalitní lubrikant.

Nehledejte v tom nic zvláštního nebo složitého, není to žádná tantrická věda! Ženské tělo prostě potřebuje zvláštní péči a představa, že žena přijme jakoukoli stimulaci za účelem vzrušení, bez jakékoli fyzické a psychické přípravy, není správná. Technika "zahřívání vaječníků" je velmi jednoduchá, ale přitom pro fyzickou přípravu ženy na vzrušení nebo milování je velmi prospěšná. Ženu uvolní, zklidní ji, příjemně ji naladí... Je to podobné, jako by žena vzala do dlaně mužova varlata, ohřála je v dlani a pak uchopila jeho penis. Aniž by udělala cokoli jiného, muž bude štěstím bez sebe... To, že o této technice málokdo ví, je jen a jen na škodu...

Technika se provádí ve spolupráci se ženou. Požádejte ženu, aby pomohla najít vaječníky. Každá žena je umí lokalizovat velmi přesně, protože o nich ví z období ovulace, tedy období předcházejícího menstruaci. Většinou je vnímají na levé a pravé straně pochvy v hloubce podbřišku. Po zahřátí svých rukou, například třením o sebe, je přiložte na oblast vaječníků a jemně ji hlaďte. Nejde o klasickou masáž, ale o prohřátí tkáně nad vaječníky, která teplo přenese až k nim. Masáž této oblasti může být některým ženám méně příjemná nebo i mírně bolestivá. Naprostá většina žen ji však uvítá s povděkem. To, jak žena takovouto jemnou masáž a zahřívání vaječníků vnímá, může souviset právě s menstruačním cyklem. Pokud by ženě byla technika nepříjemná, vynechejte ji.

U "Tantrické masáže joni" se může provádět následně - dlaň levé ruky přitiskněte na stydké pysky a prsty ruky "uchopte" Venušin pahorek. Levá ruka "uzavře joni" a "uzemní" 1. kořenovou čakru Múládhára. Druhou, pravou rukou pomalu v kroužcích hlaďte plochou dlaně oblast vaječníků. Ty se nachází v hloubce tkáně na levé a pravé straně pochvy. Zahřívání vaječníků věnujte asi tak 2 minuty času.

Po "zahřívání vaječníků" většinou následuje technika "Stimulace vulvy prsty - zahřívání dělohy". Klidně však "zahřívání dělohy" může "zahřívání vaječníků" i předcházet.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".