Jste zde

Stimulace vulvy prsty - "zahřívání dělohy"

Stimulace vulvy prsty - "zahřívání dělohy"

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni" a "Milostná předehra".
Technika přípravné části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Zahřívání dělohy" je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy je vhodné pod koleny podložit pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Nejedná se o penetrační stimulaci a cílem techniky není navození sexuálního vzrušení.

U "Tantrické masáže joni" se může provádět následně - dlaň levé ruky přitiskněte na stydké pysky a prsty ruky "uchopte" Venušin pahorek. Levá ruka "uzavře joni" a "uzemní" 1. kořenovou čakru Múládhára. Druhou, pravou rukou, jemným pohybem dlaně uvolňujte a masírujte spodní části břicha (nad dělohou).

Hlazení břicha provádějte po směru hodinových ručiček. Pohyb dlaně musí být pomalý a tlak na spodní část břicha nesmí být příliš silný.

Musíte najít takový tlak a rychlost pohybu kroužení dlaní, aby ženě navodily příjemné pocity zklidnění, uvolnění a možná i vzrušení. Teplo vaší dlaně zahřeje tkán na dělohou a od ní se "prohřeje" i děloha. Žena prožívá pocity, které se dají přirovnat k pocitům odevzdání se. Zahřívání dělohy věnujte asi tak 2 minuty času.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".