Jste zde

Stimulace vulvy - Venušin pahorek a stydké pysky

Stimulace vulvy - Venušin pahorek a stydké pysky

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni".
Technika přípravné části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Hlazení Venušina pahorku a stydkých pysků" je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Technika "hlazení Venušina pahorku a stydkých pysků" patří mezi techniky úvodní, přípravné, nepenetrační. Jejím cílem je navázání kontaktu s pohlavím ženy a uvolnění jejího psychického i fyzického napětí. Možná vám bude připadat zbytečná, možná si budete myslet, že snad zdržuje, ale není to pravda. Pokud nespěcháte rovnou k souloži, pak je to jedna z těch technik, které by tantrici při milostná předehře nikdy nevynechali. Aniž si to uvědomíte, ženu uvolní a především zajistí aby jemný, skoro neznatelný spazmus (stažení) svalů v podbřišku, v tkáni Venušina pahorku, v tříslech a celém pánevním dnu povolilo a ženě dovolilo naplno prožívat jiné techniky jejichž význam už nejspíš nezpochybníte. Touto technikou se dá nenásilně uvolnit napětí celého pánevního dna, které se klidně může projevovat jako neklid, obavy, nervozita a další, které se sexem nebo jakoukoli sexuální aktivitou zdánlivě nemají nic společného.

 • "Pevně v ruce"
  Položte pravou ruku dlaní na Venušin pahorek tak, aby prsty ruky lehce překrývaly velké stydké pysky. Lehce, ale pevně dlaň přitiskněte na Venušin pahorek, prsty sevřete stydké pysky až k hrázi a rukou začněte malým kruhovým pohybem pohybovat v pomalých kroužcích. Měli byste mít pocit, že Venušin pahorek i stydké pysky máte "pevně v ruce"... Ten pocit by měl být takový, že "něco držíte a nepustíte"... Pohybem ruky začnete hýbat tukovou vrstvou Venušina pahorku i tkání a kůží velkých stydkých pysků. Ruka my neměla po kůži klouzat, ale tkáň by se měla pohybovat společně s pohybem ruky. Nespěchejte a nesnažte se ten pohyb nějak urychlit. Příliš netlačte a nic dalšího k technice nepřidávejte. Pokud žena není vyholená, dávejte pozor na to, aby pohybem nebyly napínány chloupky pubického ochlupení - mohlo by je to vytrhávat nebo natahovat. V obou případech je to nepříjemné. Kruhový pohyb rukou opakujte 9x. To byla fáze uvolnění tkáně.
 • Chvění
  Další technika je podobná technice chvění, kterou znáte z klasických masáží. Ruku máte stále přiloženou dlaní na Venušině pahorku, prsty na velkých stydkých pyscích. Začněte celou rukou jemně chvět. Nesnažte se hned o příliš velké vibrace, začněte pomalých chvěním a postupně jeho frekvenci zvyšujte. Moc to nepřehánějte, mělo by to být především příjemné!!!
 • Poklepávání
  Dále pokračujeme technikou, která má za cíl prokrvit tkán podkoží i tukové vrstvy Venušina pahorku a stydkých pysků. Dlaň ponechte na Venušině pahorku a prsty začněte zlehka poklepávat na stydké pysky. Je to podobné, jako "bubnování prsty na stole". Jeden prst po druhém klepne na velké stydké pysky. I tito techniku zopakujte 9x.
 • Poplácávání
  Následuje poplácávání. Zlehounka celou dlaní i prsty "poplácejte" Venušin pahorek i stydké pysky. Prsty mějte spojené, zlehka "plácejte" celou dlaní a spojenými prsty. "Plácání" opakujte 9x. Mělo by to být především příjemné, láskyplné!!!

A jsme na konci.

Celou sestavu pak můžete opakovat 3x.
a úplný závěr přiložte ruku dlaní na Venušin pahorek, prsty opět sevřete stydké pysky a zůstaňte v úplném klidu. Přiložení dlaně a prstů je stejné, jako bylo na úplném počátku techniky, jen nyní jste oba v naprostém klidu a prociťujete spolu změnu, která nastala.

Žena bude celou oblast vulvy vnímat jako "aktivnější". Prostě si její existenci bude více uvědomovat.
Dávající partner (muž nebo žena) bude podobně vnímat svou ruku.

Technika nemá za cíl navozovat nějaké sexuální vzrušení. Vzrušující je už to, že máte ruku na pohlaví jiné ženy, podobně to však prožívá i žena s vaší rukou. Přestože je to technik velice snadná, její efekt je velký. Dojde k uvolnění tkáně vulvy a k jejímu prokrvení. Uvolní se i lymfatický systém uzlin, které jsou v této oblasti a pro tok lymfy mají velký význam. Zvláště uzliny ve tříslech a podbřišku. Sekundárně se uvolní i skrytá část klitorisu uložená pod tukovou vrstvou Venušina pahorku. Tato část ramen (kořenů) klitorisu bude později, při jiných technikách, stimulovaná tlakem a třením. Právě provedenou technikou jsme je na budoucí stimulace připravili.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)