Jste zde

Stimulace vulvy prsty - dvě ruce současně

Stimulace vulvy prsty - dvě ruce současně

Technika patří mezi penetrační. Jednou rukou budete stimulovat klitoris, druhou prsty oblast bodu G třením a tlakem.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Tato technika se často používá při tantrických masážích prováděných na masážním stole. Na masážním stole se totiž provádí velmi snadno a je možné ji provádět i po delší dobu bez toho, že by masér příliš unavil. Není příliš náročná a doba stimulace se dá prodlužovat. Proto je velká šance, že při ní žena prožije vyvrcholení. Nikdy to však není jediná stimulace vulvy, které by se žena od maséra dočkala!!! Používá se nejčastěji až v závěrečné části masáže!!!

Žena leží na masážním stole, nohy má doširoka rozevřené, pod koleny podložené. Podložení nohou pod koleny je vhodné proto, aby se uvolnilo napětí břicha a svalů nohou. Riziko křečí svalů ve stehnech se pak výrazně snižuje.

Levou ruku masér dlaní položí na Venušin pahorek a prostředníčkem ("Boží prst") stimuluje klitoris. Druhou, pravou rukou - jedním nebo dvěma prsty stimuluje oblasti bodu G třením a tlakem. Ruka se otočí dlaní nahoru a do pochvy se vloží prostředníček ("Boží prst") a prsteníček nebo ukazováček. Prsty se pouze zlehka a pomalu vloží, najdou oblast bodu G a tlakem ji stimulují. Na počátku se větší pozornost věnuje stimulaci klitorisu třením, oblast bodu G jen reaguje vzrušením na tlak prstů. Zvětší se, zbytní a stane se citlivější.

Bod G najdete v hloubce 3-5 cm od poševního vchodu na horní stěně pochvy jako menší hrbolek houbovité tkáně.

Vzrušení ženy se díky stimulaci klitorisu začne zvyšovat. Podporuje je i tlak prstů uvnitř pochvy na oblast bodu G. Když zjistíte, že jeho tkáň se zvětšila a že žena reaguje i na její stimulaci, můžete k tlaku přidat jemné tření pohybem "Pojď sem" a kroužení polštářků prstů na bodu G.

Stále větší pozornost věnujte stimulaci klitorisu. Kombinace klitoridálního a vaginálního dráždění ženu dovede k vyvrcholení. To, že se vyvrcholení blíží poznáte také podle mírného stažení poševního vchodu, které prsty uvnitř pochvy zlehka sevře. Orgasmická manžeta je u každé ženy jinak znatelná, může se klidně stát, že ji možná ani nebudete vnímat. V okamžiku nástupu orgasmu zpomalte stimulaci klitorisu a stimulaci oblasti bodu G omezte na tlak polštářků prstů a na jemné kroužení. V průběhu prožívání vyvrcholení by jakákoli příliš silná stimulace mohla být rušivá až nepříjemná.

Možná je také kombinace stimulace klitorisu palcem pravé ruky společně s prostředníčkem levé ruky. Můžete to vyzkoušet, ale při takovéto "spolupráci" prstů dávejte pozor na to, aby nedošlo ke skřípnutí klitorisu mezi nehty obou prstů. Jednak by to ženu mohlo poranit, ale také by to nejspíš značně snížilo její vzrušení. Za vyzkoušení to však určitě stojí!

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".