Jste zde

Stimulace vulvy prsty - gesto "Pojď sem" uvnitř pochvy

Stimulace vulvy prsty - gesto "Pojď sem" uvnitř pochvy

Volné pokračování článku "Vaginální orgasmus" a "Bod G - Grafenbergův bod".
Doplňuje články "Vaginální orgasmus - jak ho žena prožívá?" a "Vaginální orgasmus - jaké má při něm žena pocity?".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Ideálně se bod G hledá v poloze, kdy žena leží na zádech s podloženou pánví. Pohodlně si lehněte, roztáhněte nohy a ohněte je v kolenou. Rozevřené pokrčené nohy je vhodné je podložit pod koleny menšími polštářky. Uvolníte tak napětí nohou, břicha a oblasti třísel. Bude to mnohem pohodlnější a více se oba uvolníte. Pro stimulaci pochvy se nejčastěji používá prostředníček ("Boží prst"). Začněte pomalu prstem prozkoumávat pochvu v celé její hloubce. Prst by měl lehce tlačit na přední horní stěnu pochvy. Všechny pohyby dělejte pomalu a jemně.

Zhruba ve dvou třetinách pochvy by polštářek prstu mohl rozeznat mírně zvětšené a zvláště citlivé místo, kde žena začnete prociťovat příjemné jemné vzrušující napětí v podbřišku nebo jemné příjemné brnění. Pocity začnou přecházet v chvění a záchvěvy uvnitř těla. To by mohlo být ono hledané místo - oblast bodu G.

Bod G hledejte v hloubce 3-5 cm od poševního vchodu na horní stěně pochvy jako menší hrbolek houbovité tkáně

Cílená stimulace oblasti bodu G se provádí technikou, která se dá popsat gestem, kterým někomu naznačujete, že "má přijít k vám". Gestu se při stimulaci vulvy prsty - "prstění" říká "Pojď sem" a je právě tou stimulací, která se pro dráždění oblast bodu G doporučuje jako základní. Kombinovat ji můžete s kroužením polštářku prstu na zvětšené tkáni nebo jemným poklepáváním.

Délka stimulace se počítá na minuty. Odpovídá délce předpokládané stimulace pochvy penisem při souloži. Běžná délka stimulace by měla být 5 až 10 minut a ani ta nemusí zaručit, že žena prožije vaginální orgasmus. U některých žen ani tato dlouhá stimulace k vyvrcholení nevede a je nutné ji kombinovat se stimulací klitorisu prstem nebo s jeho orální stimulací.

Stimulace pochvy vede k prokrvení tkáně stěny pochvy. Narůstající vzrušení a prokrvení se projeví malým zduřením stěny pochvy právě v oblasti bodu G a také dojde ke zvýšení citlivosti této oblasti.

Při milování se stimulováním oblasti bodu G žena může prožít silný orgasmus s intenzivními vnitřními pocity. Tomuto druhu orgasmu se říká ženský vaginální orgasmus. U některých žen při něm dochází ke zvýšení vaginální vlhkosti. Žena může prožít něco jako malou ejakulaci, která je provázena různě silným výronem tekutiny, která může připomínat i mužské sperma. Této reakci se říká ženská ejakulace a neprožívá ji každá žena a už vůbec ne při každém vaginálním orgasmu.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

Štítky: