Jste zde

Stimulace vulvy prsty - klitoris a stěnu pochvy třením, konečník tlakem

Stimulace vulvy prsty - klitoris třením, konečník tlakem

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Stimulace vulvy prsty - stěnu pochvy třením, konečník tlakem

Stimulace se provádí vleže, pravou rukou. Je zaměřena na jemné hlazení konečníku ženy prsty, při současném vložení palce ruky do pochvy. Partner leží zprava ženy, žena má nohy doširoka rozevřené, pod koleny podložené pohankovými polštářky.

Tuto techniku můžete provádět pouze tehdy, když už je žena po dlouhé milostné předehře dostatečně vzrušená a přirozeně lubrikovaná. Bez vzrušení a dostatečné lubrikace bude ženě nepříjemná a to se samozřejmě negativně projeví i na jejím vzrušení.

Palec prvé ruky opatrně vložte do pochvy, prsty pravé ruky přiložte na konečník. Palec polštářkem přitiskněte na poševní stěnu v místech, kde je za stěnou pochvy konečník. Začněte palcem pomalu kroužit tak, aby polštářek palce stimuloval stěnu pochvy proti konečníku.

Stimulace konečníku se provádí ukazováčkem, prostředníčkem a prsteníčkem. Prostředníček stimuluje anální svěrač shora, ukazováček zleva a prsteníček zprava. polštářek palce uvnitř pochvy tlačí a kroužením stimuluje stěnu pochvy. Vytváří tak protitlak proti stimulaci prsty na análu. Stimulace análu polštářky prstů by měla být velmi jemná a dá se spíše přirovnat k jemnému hlazení. Nejvíce pocitů nejspíš navodí prostředníček. Ten může na anál shora lehce tlačit, stimulovat ho pohybem prstu dopředu-dozadu, kroužením nebo jemným poklepáváním. Při technice stimulace vulvy, kdy stěnu pochvy stimulujete palec třením a prsty konečník tlakem, myslete pouze na hlazení análu. Stimulace palcem uvnitř pochvy pak bude spíše sekundární a bude odvozená od pohybu prstů na análu. Vše ostatní půjde tak nějak přirozeně samo. Aby to tato technika byla pro ženu příjemná a vzrušující, je vhodné použít lubrikant. Je celkem jedno, zda to bude lubrikanty nebo lubrikační gel. Můžete použít i lubrikanty na olejové bázi, protože v případě, že techniku provádíte v rámci tantrické nebo erotické masáže, nepoužíváte prezervativ. .

Technika je pro ženu nejen velmi příjemná a vzrušující, ale také zklidňující a uvolňující. Proto je vhodná také jako příprava na další techniky stimulace análu. Je nenásilná a navozuje u ženy pocit důvěry.

Stimulace vulvy prsty - klitoris třením, konečník tlakem

Pokud ji chcete převést na techniku která navodí intenzivnější vzrušení, které provází přímou stimulaci klitorisu, stačí jen palec opatrně vytáhnout z pochvy a polštářkem ho přiložit na klitoris.. Vzhledem k tomu, že žena již bude vzrušená, bude i její klitoris podstatně přístupnější. Polštářek palce bude lubrikovaný od vzrušení uvnitř pochvy. Pokud by přirozená lubrikace nestačila, použijte lubrikant. Pohyby palce mohou být nahoru-dolů nebo krouživé. Polštářek palce pak lehce třením a tlakem stimuluje bříško klitorisu. Konečník masírujete prsty a lehce ho dráždíte tak, jak jste to dělali dříve, když byl palec uvnitř pochvy. Při technice stimulace vulvy prsty, kdy klitoris stimulujete třením polštářkem palce a konečník tlakem a třením prstů, myslete pouze na hlazení klitorisu. Pohyb palcem na klitorisu bude hlavní a stimulace prsty na análu bude spíše sekundární a bude odvozená od pohybu palce.

Techniky můžete střídat a žena tak bude prožívat dva různé pocity. Jeden od dráždění klitorisu a druhý, od dráždění stěny pochvy a od pocitu protitlaku oproti konečníku. Techniku provádějte jemně a pomalu. Rychlá stimulace není vhodná a vzrušení ženy by nijak nepomohla.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".