Jste zde

Stimulace vulvy prsty - klitoris a bod G třemi prsty

Stimulace vulvy prsty - klitoris a bod G třemi prsty

Tato penetrační technika zahrnuje stimulaci klitorisu kroužením palce a stimulaci pochvy v oblasti bodu G třením dvěma prsty.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".

Vložte ukazováček a prostředníček ("Boží prst") do pochvy tak, aby palec směřoval nahoru k Venušinu pahorku a lehce ho přiložte na klitoris. Velmi příjemné jsou lehounké kroužky palcem na klitorisu za současné stimulace oblasti bodu G prsty uvnitř vagíny.

Bod G hledejte v hloubce 3-5 cm od poševního vchodu na horní stěně pochvy jako menší hrbolek houbovité tkáně.

Oblast bodu G stimulujte kroužky, poklepáváním, třením prstů po horní stěně pochvy pomocí stimulace vulvy prsty - gestem "Pojď sem" nebo jejich kombinací. Protože v pochvě jsou vloženy dva prsty, dá se experimentovat.

Velmi silné podněty žena zažívá pokud budete prsty uvnitř vagíny posouvat v opačném směru proti sobě (jeden prst hladí dopředu a druhý naopak dozadu). Tato technika dokáže navodit nejen velmi příjemné pocity vzrušení, ale i velmi vzrušující!

Pokud taková stimulace trvá dostatečně dlouho a není jednotvárná, může vzrušení narůstat až do výše, kdy přejde do orgasmu klitoridálního, vaginálního nebo kombinovaného typu. Délka stimulace se počítá na minuty. Odpovídá délce předpokládané stimulace pochvy penisem při souloži. Běžná délka stimulace by měla být 5 až 10 minut a ani ta nemusí zaručit, že žena prožije vaginální orgasmus. U většiny žen však takto dlouhá stimulace, v kombinaci se stimulací klitorisu prstem nebo s jeho orální stimulací, končí klitoridálním orgasmem, někdy kombinovaným orgasmem.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)