Jste zde

Stimulace vulvy prsty - "prstem okolo vulvy"...

Stimulace vulvy prsty - "prstem okolo vulvy"...

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni" a "Milostná předehra".
Technika přípravné části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Stimulace vulvy prstem okolo vulvy..." je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Žena leží na zádech, nohy má doširoka rozevřené, pokrčené nohy pod koleny podložené polštářky. Používejte prostředníček ("Boží prst") nebo ukazováček a prostředníček

Tato technika stimulace vulvy by se klidně dala použít v době, kdy se partneři teprve poznávají a vzájemně se seznamují s tělem a pohlavím. Bez obav může být zařazena do technik intimního mazlení. Samozřejmě je otázkou, zda něco takového, jako je "intimní mazlení", ještě dnešní "perspektivní milence nebo milenku" vůbec zajímá. Ale pro ty, kteří se sexem nespěchají a chtějí si vzájemně dopřát nenapodobitelné pocity očekávání, touhy a radosti ze vzrušení, které nebude zakončené vyvrcholením, může být její popis přínosem.

Určitě patří mezi techniky, kterým se říká "pomalé milování", tedy mezi techniky "Karezzy". Rozhodně neuděláte špatně, když ji zařadíte do úvodních částí milostné předehry.

Jak se technika "prstem kolem vulvy" dělá?

Není to nic jiného než taková malá láskyplná hra na vzrušení a očekávání. Představte si, že se prstem projdete (pro turisty) nebo projedete (pro cyklisty) po stezce (cyklostezce), která vede po těch nejkrásnějších zákoutích jaká příroda nabízí - okolo ženského pohlaví. Nemá smysl o tom dlouze psát - podíváme se kudy taková stezka může vést...

Malý okruh nahoru: hráz - levé tříslo nahoru - na Venušin pahorek - pravé tříslo dolů na hráz - hráz

Malý okruh dolů: Venušin pahorek - levé tříslo dolů na hráz - hráz - pravé tříslo nahoru - Venušin pahorek

Velký okruh nahoru: hráz - levé tříslo - nahoru na Venušin pahorek - přes klitoris dolů mezi stydkými pysky - na hráz - odpočinek na hrázi - pravé tříslo - nahoru na Venušin pahorek - přes klitoris dolů - mezi stydkými pysky na hráz - hráz

Velký okruh dolů: Venušin pahorek - dolů po levém tříslu - na hráz - procházka po hrázi - nahoru mezi stydkými pysky - klitoris - Venušin pahorek - dolů po pravém tříslu - na hráz - odpočinek na hrázi - nahoru mezi stydkými pysky - klitoris - Venušin pahorek.

Nádherná procházka nebo projížďka...

Důležité upozornění!!!

Dbejte zvýšené opatrnosti - po několikátém opakování techniky - začne být kluzko!!!

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".