Jste zde

Stimulace vulvy prsty - "šroubování prstů" do pochvy

Stimulace vulvy prsty - "šroubování prstů" do pochvy

Technika stimulace pochvy pomocí prstů

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".

Častá představa (především mužů) o tom, jak má vypadat "správné" vkládání prstů do pochvy, je, že by prsty měly napodobovat pohyb penisu při souloži. Je to možná dané tím, že muži za ten "správný sex" považují až soulož, protože to, co se děje před souloží, je přece pouze příprava na soulož!!! Tuto představu pak přenáší i do techniky vkládání prstů do pochvy, kdy prsty pochvu chtějí stimulovat tak, jako by prsty byly penisem... Takováto představa není správná a žena by z ní nejspíš nemusela být nadšená...


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy a zvláště pak vnitřní stimulace pochvy prsty, by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Na intenzivnější penetraci pochvy je vhodné ženu nejdříve připravit. Jemnější variantou, dalo by se skoro říct - přípravnou variantou, je technika "Stimulace vulvy prsty - kroužení prstem v pochvě". Dovoluje jemnější stimulaci při které se seznámíte s prostředím pochvy a také ženu uvolní a připraví na intenzivnější formy penetrace pomocí prstů.

Pokud je žena dostatečně přirozeně vzrušená nebo pokud jste použili kvalitní lubrikant, můžete do pochvy opatrně zasunout prst a později další. Při vkládání prstu nebo prstů však musíte být mimořádně ohleduplní. Opatrně prostředníčkem mezi velkými a malými stydkými pysky najděte poševní vchod a pomalu do něj zasuňte poslední článek prstu. Pro ženu bude příjemné, když nebudete spěchat.

Prst vlastně ženu penetruje podobně, jako by to byl penis. Při vkládání penisu naprostá většina žen ocení, když se muž nejdříve snaží zasunout jen špičku žaludu a potom penis pomalu zasouvá hlouběji už jen kousek, nejlépe tak, aby poševní vchod dráždil jen žaludem. Zasunutí první až druhého článku ukazováčku pak tento pocit dokáže napodobit.

Prst zasouvejte jen kousek a vždy jím lehce pootočte. Takovéto zkoumání a stimulace poševního vchodu je velmi příjemná a nenásilná.  Nyní je nutné připomenout, že právě ta část pochvy za poševním vchodem je nejvíce inervovaná a tedy i nejcitlivější na jakoukoli stimulaci nebo dráždění. Přímo za stydkou kostí, v druhé třetině hloubky pochvy, přibližně 3–5 cm od poševního vchodu, na horní stěně pochvy, se nachází oblast bodu G, která je při vnitřní stimulace pochvy prsty největším zdrojem podnětů vzrušení. Pokud je prst zasunut jen málo, nejúčinněji dráždí právě tu nejvnímavější část ženské pochvy.

Poté, co jste se seznámili s poševním vchodem a částí pochvy prostředníčkem, můžete prst vytáhnout.

Nyní přiložte prostředníček a ukazováček k sobě a otočte je polštářky prstů nahoru. Opatrně a pomalu oba prsty zasuňte až do maximální hloubky pochvy. Šroubování nejde zvládnout rukou v jednom směru po celém obvodu poševního vchodu. Ruku byste si "ukroutili"...

Techniku můžete samozřejmě začínat na různých místech poševního vchodu. Pokud však takovouto stimulaci chce provádět opravdu systematicky, proveďte ji okolo celého poševního vchodu. Výsledkem bude to, že pochva bude uvnitř stimulovaná opravdu na celé ploše. Podle reakcí ženy brzy poznáte, která část pochvy ženě přináší nejvíce příjemných pocitů. Jen připomínám, že bez přiměřeného vzrušení ženy a dostatečné přirozené lubrikace nebo dostatku kvalitního lubrikantu, se o tuto techniku vůbec nepokoušejte!!!

Budete postupovat takto

Pohyb při vkládání prstů spojte s otočením celé ruky ve směru a proti směru hodinových ručiček.

  • od 12 hodiny (1, 2, 3, 4, 5, 6) k 6 hodině, ve směru hodinových ručiček. Ve směru pohybu hodinových ručiček jste prsty "zašroubovali" do pochvy, zpětný pohyb prstů, tedy "vyšroubování" prstů z pochvy, je logicky opačný...
  • od 12 hodiny (11, 10, 9, 8, 7, 6) k 6 hodině rotaci ruky změníte a postupujte opačně, proti směru hodinových ručiček. Proti směru pohybu hodinových ručiček jste prsty "zašroubovali" do pochvy, zpětný pohyb prstů, tedy "vyšroubování" prstů z pochvy, je logicky opačný...

Na počátku pohybu, v poševním vchodu, budou oba prsty polštářky nahoru, na konci pohybu, tedy v maximální hloubce pochvy, budou polštářky prstů směřovat dolů.

Nesnažte se prsty vysunout tak daleko, aby opustily poševní vchod. Na začátku pohybu prstů (při "šroubování") a na konci pohybu (při "vyšroubování") stimulujete právě oblast bodu G.

Až techniku dokonale a bezpečně zvládnete, může měnit hloubku zasunutí prstů i rychlost penetrace.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)