Jste zde

Stimulace klitorisu - Venušin pahorek dlaní a klitoris prsty

Stimulace klitorisu - Venušin pahorek dlaní a klitoris prsty

Hlavní téma: "Milostná předehra".
Volné pokračování článků Stimulace vulvy prsty - "prstění" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika stimulační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Pravou ruku položte dlaní na Venušin pahorek a prsty směřujte přes stydké pysky směrem k hrázi. Prakticky tak Venušin pahorek "uchopíte" do dlaně a tlakem ruky, nepřímo přes jeho tukovou tkáň, budete stimulovat "kořeny" klitorisu. Prsty směřují k hrázi a zatím se na technice podílejí jen tím, že uzavírají vulvu a mírně tlačí na stydké pysky a nepřímo i na klitoris, skrytý pod klitoridální kapucí mezi nimi.

Střídavě jemně a silněji dlaní tlačte na plochu Venušina pahorku a přitom prsty uzavírejte vulvu. To, že opakovaný tlak se přenese na skrytou část klitorisu a také nepřímo na klitoris, některé ženy velmi příjemně (často i silně) vzrušuje. Po několika opakováních tlaku a jeho uvolnění, dlaň ponechte na Venušině pahorku a ze sevření prstů kryjících vulvu uvolněte prostředníček ("Boží prst"). Toho docílíte tak, že od sebe oddálíte prsty, které kryjí stydké pysky. Tento pohyb zároveň mírně rozevře velké stydké pysky. Prostředníček opatrně a velmi jemně zasuňte mezi stydké pysky a posuňte ho mezi nimi, až pod jeho polštářkem rozpoznáte klitoris nebo alespoň klitoridální kapuci, pod kterou je schovaný. Za mírného tlaku dlaní na Venušin pahorek, tedy nepřímo na skrytou část klitorisu, začněte polštářkem prostředníčku třít klitoris. Nezapomínejte na to, že k jeho stimulaci je potřeba dostatečné předcházející vzrušení a samozřejmě i dostatečné přirozená nebo umělá lubrikace. Stimulace klitorisu "nasucho" by mohla být nepříjemná a možná až bolestivá.

Touto technikou budete klitoris stimulovat jak nepřímo, tedy jeho skrytou část v oblasti Venušina pahorku, tak přímo polštářkem prostředníčku. Technika ženě přináší velmi příjemné pocity a vzrušení. Čím déle tato kombinace podnětů na klitorisu bude přicházet, tím bude vzrušení vyšší, což se projeví i na jeho prokrvení, zvětšení a vystoupení zpod klitoridální kapuce. Jeho další přímá stimulace bříškem prostředníčku ("Boží prst") pak bude ještě snadnější a účinnější.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)